Browns’ offseason حرکت می کند می تواند در نهایت NFL طولانی ترین حذفی خشکسالی


این Browns در نهایت ممکن است به اندازه کافی قطعات به صورت یک حذفی فشار. (نیک Wass/AP)

کلیولند براونز باید تلاش شجاعانه به پنجه راه خود را به ارتباط اما این سازمان نتوانسته است در تقریبا در هر نوبت. پس از جیمی Haslam در زمان بیش از مالکیت این تیم در سال 2012 Browns یک 21-75-1 رکورد هرگز به پایان رساندن بهتر از سوم در لیگ شمال. در شش نفر از کسانی که در هشت فصل آنها گذشته به پایان رسید. در سال 2017, آنها شد تیم دوم در تاريخ NFL برای رفتن 0-16. این باشگاه در ششمین مربی در هفت به علاوه فصل و که شامل یک-و-انجام مبارزات توسط راب Chudzinski (4-12 در سال 2013) و فردی آشپزخانه (6-10 در سال 2019). و Haslam استخدام پنج کلی مدیران هیچ یک قادر به گرفتن حق رای دادن در مسیر بازگشت.

در عین حال وجود خوشبینی در اطراف براونز و مربی جدید کوین Stefanski. کلیولند فعال بوده است این offseason, رسیدن به توافق با پایان Austin هوپر حق مقابله با جک Conklin and backup کارفرمایی مورد Keenum دادن تیم فهرستی ساخت شبیه به یکی از Stefanski تا به حال در مینه سوتا به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز برای وایکینگ ها. و به لطف جدید حذفی فرمت است که می افزاید: یک هفتم تیم به postseason در هر کنفرانس کلیولند یک فرصت برای به دست آوردن آن در اول حذفی ظاهر از سال 2002 که پایان طولانی ترین فعال حذفی خشکسالی در NFL.

هوپر یک نرم افزار کاسه های انتخاب در سال 2018 و 2019, مجموعه, اوج حرفه ای با 75 پذیرایی 787 دریافت متری و شش touchdowns سال گذشته با وجود از دست رفته سه بازی با یک رگ به رگ داخلی وثیقه رباط. او هشتم-بهترین تنگ پایان 2019 در هر طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

Conklin یکی از مهمترین و به دنبال پس از رایگان عوامل در بازار است. 25 سال اجازه چهار کیسه در 932 snaps در سال گذشته درآمد او هشتم-بالاترین PFF امتیاز در میان نگهبانان. او همچنین یک کلید دندانه دار در کمک به هم تیمی های قدیمی جرثقیل هنری لبه جدید هم تیمی نیک Chubb برای عجله عنوان آخرین فصل است. هنری بالاترین نرخ موفقیت هنگامی که در حال اجرا در پشت سمت راست از روی تیتان’ خط فصل گذشته بودند پشت راست مقابله (59 درصد) و حق end (67 درصد) در هر شارپ آمار فوتبال.

“قادر به تغییر تیم و یک مرد که فقط به عنوان خوب [به عنوان هنری] و قادر به فرصتی برای رفتن پیروزی که رکورد دوباره در سال آینده است که هدف من” Conklin گفت: از طریق اکران Beacon مجله.

نونما جرم خواهد بود کلید به چرخش می کند. علاوه بر این از هوپر با پایان David Njoku, wideouts جارویس Landry و Odell بکهام جونیور و در حال اجرا پشت Chubb و Kareem, شکار اجازه خواهد داد که Stefanski به استفاده از تشکل های متعدد تنگ به پایان می رسد. با توجه به تیز فوتبال, آمار تنها فیلادلفیا ایگلز (54 درصد) مورد استفاده “12” پرسنل (یکی در حال اجرا پشت, دو, تنگ به پایان می رسد و دو wideouts) بیشتر از وایکینگ ها (35 درصد) در اول و یا دوم سال گذشته است. (از قهوه ای استفاده می شود که پرسنل گروه بندی 28 درصد از زمان.) وایکینگ ها نیز گذشت از “12” پرسنل 60 درصد از زمان تقریبا دو برابر است که از Browns. مینه سوتا موفق تر بود در آن می اندازد ،

تیم با استفاده از “12” پرسنل در سال 2019 درصد از نمایشنامه نرخ عبور نمایشنامه رهگذر امتیاز
وایکینگ ها 35 درصد 60 درصد 101.3
Browns 28 درصد 37 درصد 96.2
NFL متوسط 23 درصد 45 درصد 97.7

ارسال شده همچنین اجازه خواهد داد که Stefanski به تماس بیشتر بازی-اکشن است که کمک خواهد کرد که کارفرمایی بیکر میفیلد در خط داد و بیداد. تنها پلنگ’ گاردنر Minshew دوم دیدم بزرگتر پرش در تکمیل درصد هنگام استفاده از بازی-اکشن از میفیلد در فصل گذشته — او به اتمام 67 درصد از خود عبور می کند و 56 درصد از خود عبور می کند بدون آن — و رهگذر امتیاز نیز بهبود یافته به طور قابل توجهی از 68.8 به 102.5 با بازی-اکشن. که تقریبا تفاوت بین چگونه به خوبی پاتریک Mahomes و بدتر-نسخه Andy دالتون انجام شده در سال گذشته است.

به کشف کردن که به احتمال زیاد برای ظهور به عنوان این سال حذفی تیم ما نیاز به نگاه در هر یک از تیم انتظار پیروزی رای به دست آمده توسط به دنبال پیروزی در مجموع و Super Bowl odds مختلف در bookmakers و تنظیم است که برای قدرت برنامه و محل. و در حالی که ما نمی دانیم منظور از بازی ها ما می دانیم که مخالفان برای هر تیم هر دو خانه و دور. برای مثال Browns برگزار خواهد شد خود را تقسیم رقبا به علاوه Houston Texans, Indianapolis Colts, Las Vegas, اظهارات, فیلادلفیا ایگلز و واشنگتن ردسکینز. آنها را به سفر خود را بخشی از مخالفان به علاوه Dallas Cowboys, Jacksonville Jaguars, New York Giants, New York Jets و تنسی تیتان. به عنوان یک نتیجه Browns در حال انتظار به پایان 9-7 خوب به اندازه کافی برای کسب ششمین نقطه در بازی های حذفی با یک پیروزی کوسن بیش هفتم و نهایی postseason تیم.

دانه کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم پیش بینی رکورد در سال 2020 موقعیت
1 Baltimore Ravens 11-5 AFC شمالی قهرمان
2 Buffalo Bills 11-5 شرق آسیا قهرمان
3 Kansas City Chiefs 11-5 رقابتهای غرب آسیا قهرمان
4 Indianapolis Colts 9-7 کنفدراسیون فوتبال آسیا جنوبی قهرمان
5 Pittsburgh Steelers 9-7 کارت های وحشی #1
6 Cleveland Browns 9-7 کارت های وحشی #2
7 New England Patriots 8-8 کارت های وحشی #3

“بر روی کاغذ آن را بسیار ترسناک” هوپر گفت: کلیولند 92.3 فن. “در حال حاضر با داشتن David [Njoku] در محل وجود دارد فقط توانایی به هر دو ما فقط ایجاد برخی از های مختلف matchup مشکلات برای دفاع و به خصوص با دو هیولا کلیولند در حال حاضر در خارج از ما وجود دارد آن را می شود سخت و فشرده برای پیدا کردن یک دفاع است که می تواند انسان-به-انسان در برابر تمام چهار نفر از ما در سراسر هیئت مدیره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>