Browns lineman سفر با 157 پوند ماری جوانا دستگیر شده توسط مقامات فدرال

این سه نفر در واقع عبور از مرز اما سفر از لس آنجلس به لوئیزیانا با توجه به خلاصه ای از یک شکایت کیفری روز دوشنبه منتشر شده توسط وزارت دادگستری. مرد سوم که در عین حال ناشناس بود به عنوان یک بارگذاری راننده رابینسون برای اولین بار ملاقات در سال 2018 و به استخدام او را و بری به لوئیزیانا رابینسون دولت خانه در اجاره Chevy Tahoe.

آنها سفر همراه یک کنترل از راه دور کشش از بزرگراه در غرب تگزاس هنگامی که آنها وارد بازرسی اولیه منطقه (از طریق ESPN) از یک ایست بازرسی در سیرا بلانکا Tex., که در آن مواد مخدر-خرناس سگ تشخیص بوی ماری جوانا. یک گشت مرزی عامل radioed آینده به همکاران و سه مرد بازداشت شدند.

در علاوه بر این به چند لوازم و اثاثه قابل حمل کیسه های حاوی ماری جوانا در خلاء مهر و موم شده کیسه عوامل پیدا کردم 23 ماسون کوزه و یک مقیاس های الکترونیکی و همچنین $3,100 به صورت نقدی انجام شده توسط بری.

با توجه به خلاصه رابینسون و بری شده اند به اتهام توطئه برای داشتن به قصد توزیع ماری جوانا و اختیار به قصد توزیع ماری جوانا. Uber راننده نمی شد متهم پس از او نشان داد مقامات متن پیام که در آن رابینسون ارائه شده به او پرداخت به ادعای مالکیت مواد مخدر و که در آن او گفت که او نمی خواهد که رفته سفر او تا به حال شناخته شده مواد مخدر در خودرو.

Uber که گفته شد به اجازه بری درایو به آنها نزدیک El Paso همچنین گفت که مقامات دو بازیکنان فوتبال بسیار عصبی که در آن نقطه به حال یک تماس قبل با یک افسر پلیس که کشیده بیش از یک نزدیکی خودرو برای سرعت.

در حالی که رابینسون در بازداشت هر یک استشهاد با ثبت شکایت خود گوشی دریافت چند پیام های متنی از یک تماس ذکر شده به عنوان “رشد خانه های داخلی.” هر دو بری و رابینسون برگزار می شد در El Paso County بازداشتگاه بدون پیوند (هر AP) در انتظار یک جلسه قبل از یک قاضی فدرال آمریکا قضاوت کرد.

رابینسون 27 شد پیش نویس دوم به طور کلی در سال 2014 توسط St. Louis Rams اما تلاش خود را به ایستادگی کردن. او معامله به شیرها دیترویت در سال 2017 برای یک ششم دور انتخاب کنید و صرف دو فصل گذشته با براونز که بنا به گزارش ها گفته رابینسون به تازگی است که آنها برنامه ریزی شده در اجازه دادن به او را تست رایگان آژانس در ماه آینده.

Bray, 26, یک تیمی از رابینسون در آبرن که رفت undrafted در سال 2015 اما ضامندار به عنوان یک گیرنده گسترده با Indianapolis Colts برای سه فصل است. او از روی لئامت دادن مختصر با بیرمنگام آهن از اتحاد فوتبال آمریکایی در سال گذشته قبل از امضای قرارداد با مونترال Alouettes از لیگ فوتبال کانادا.

اخبار در مورد رابینسون بود یادآور دو بازداشت در سال 2001 سابق NFL offensive lineman Nate نیوتن که او در آن گرفتار شده بود با 213 پوند و سپس 175 پوند ماری جوانا در حوادث حدود پنج هفته از هم جدا. او حدود دو سال و نیم در زندان قبل از اینکه در سال 2004 منتشر شد.

نیوتن گفت: در سال 2005 که خود را “رقابتی” طبیعت او را منجر به ترافیک در چنین مقادیر زیادی از ماری جوانا. “من نمی توانستم خودم را که بزرگترین dope مرد گفت:” این ادعا که دیگر فریب بود و این فرصت را به حدود 75000 دلار در هر معامله مواد مخدر.

رابینسون یک سال قرارداد فصل گذشته با براونز او را به پرداخت $6.4 میلیون (هر Spotrac) و او ساخته شده است که نزدیک به 30 میلیون دلار در حقوق بیش از شش سال NFL حرفه ای.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im