Broncos مربی ویک Fangio نمی کند ‘دیدن نژادپرستی’ در NFL. برخی از بازیکنان مخالف است.

فلوید از مرگ برانگیخته موج اعتراض در سراسر کشور و Fangio پرسیده شد که آیا نژاد پرستی و تبعیض بودند یک مشکل در NFL. او فکر نمی کنم.

“من فکر می کنم مشکلات ما در NFL در امتداد آن خطوط حداقل است. ما یک لیگ از شایسته سالاری شما در کسب آنچه که شما دریافت می کنید آنچه شما کسب درآمد. من نمی بینم نژادپرستی در همه در NFL من نمی بینم تبعیض در NFL” Fangio گفت. “ما همه با هم زندگی می کنند پیوست, به عنوان یک, برای یک هدف مشترک و همه ما درآمیزند و ترکیب فوق العاده. اگر جامعه منعکس NFL team, ما همه می خواهم بود.”

اظهار نظر در یک کلیپ از Fangio مصاحبه در توییتر Seattle Seahawks در حال اجرا بازگشت کریس کارسون روشن ساخته است که او موافق نیست با این مربی را ادعا.

Quandre Diggs, Carson هم تیمی در سیاتل نیز مورد سوال Fangio موضع:

Fangio که 61 است و شده است یک NFL مربی برای بیش از 30 سال نیست اولین کسی که به ادعای NFL نیست نژادپرستانه به دلیل آن را یک “شایسته سالاری.” کمیسر راجر Goodell استفاده از این مدت در سال 2017 وقتی پرسیده شد که چرا هیچ NFL تیم امضا کرده بود کارفرمایی khezri که در زمان زانو طول سرود ملی در اعتراض به نابرابری و خشونت پلیس است اما نه بازی های برگزار شده از سال 2016.

“من نمی درگیر در تصمیم گیری به پرسنل با باشگاه است. کسانی که در حال تصمیم گیری است که 32 باشگاه در حال رفتن به را به صورت جداگانه. آنها در حال رفتن به هر بازیکن آنها فکر می کنم می تواند کمک به آنها را به نفع خود است که فرصت” Goodell گفت: وقتی پرسید که آیا او امیدوار است یک تیم ثبت خواهد Kaepernick.

“و من فکر می کنم این چیزی است که در مورد NFL است که ما شایسته سالاری و به شما در کسب فرصت های خود را و شما را وادار به حفظ فرصت های خود را در راه شما انجام و در نهایت” کمیسر اضافه شده است. “این چیزی است که NFL مورد است. من فکر می کنم که چرا طرفداران بازی را دوست دارم. مردم برو و آنها را در کسب آن فرصت و آن را رقابتی لیگ, که بزرگ برای ما است.”

منتقدان از این موضع اشاره کنم که لیگ را شایسته سالار به نظر می رسد راه برای پایان دادن به هنگامی که شما فراتر از زمینه واقعی از بازی. حتی اگر اکثریت لیگ بازیکنان سیاه شده اند و در دهه های اخیر از تعدادی از مربیان سر — سه برای سال 2020 از هفت در سال 2018 و در مقابل دفتر مدیران پایین باقی می ماند.

Fangio گفت که او خواهد بود صحبت کردن با بازیکنان خود را در روز پنج شنبه. در روز سه شنبه وی با ذکر ایمنی جاستین سیمونز برای ستایش بیش از نظرات خود را به یک جمعیت از معترضان روز شنبه در نزدیکی فلوریدا شهر. سیمونز را اسیر برخی از سخنان خود در توییتر:

“من فکر می کردم عالی بود جاستین یک فرد یک رهبر بزرگ کردم سر پیچ به درستی او را می بیند مشکلات و چگونه آنها نیاز به حل” Fangio گفت. “او در جستجوی راه حل و آن را آسان برای همه به شناسایی مشکلات … ما نیاز به جستجو برای راه حل و من فکر می کنم جاستین یکی از آن بچه ها که پیدا کردن راه حل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de