Brixton در خیابان, پارتی: 22 افسران پلیس مجروح و پس از جمع آوری فوران به هرج و مرج

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دبیر خانه Priti پاتل را محکوم کرد “ننگین صحنه” پس از یک خیابان در Brixton فرود به هرج و مرج و خشونت است که در آن بیش از 20 افسر پلیس مجروح شدند.

صدها نفر از ساکنان مبارزه طلبیده مستند قوانین برای حضور در یک “بلوک” در نزدیکی سیسیلیا جاده, Lambeth در داغترین روز از سال تا کنون است.

فیلم های به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت زیادی جمع آوری نزدیک به Angell شهر جنوب لندن در حدود 7 بعد از ظهر.

جمعیت ظاهر می شود و روحیه خوب در اوایل شب اگر چه تصویری به اشتراک گذاشته بعد آنلاین را نشان می دهد اختلال و خشونت و درگیری با پلیس.

ویدئو های ارسال شده به Snapchat را نشان می دهد یک ماشین پلیس در حال شکست در حالی که افسران دیده می شود در حال تعقیب کردن یک خیابان.

یک کلیپ نشان می دهد که بطری پرتاب در افسران در حالی که در یکی دیگر از اعضای عمومی دیده می شود خونریزی از صورت های زیر درگیری با دیگران در حال حاضر.

یک شاهد است که نمی خواهم نام برد و گفت: PA news agency: “بعد از پلیس حمایت گروهی از مردم پس از آن مجبور پلیس از املاک و پرتاب چیزهایی در پلیس شکست یک ماشین پلیس که آنها رها شده و سپس آن را نقل مکان کرد و بیشتر به سمت جاده اصلی. [sic]”

ملاقات پلیس گفت که 22 افسران زخمی شدند در جریان درگیری با دو نیاز به درمان در بیمارستان. هیچ یک به طور جدی صدمه دیده نیروی اضافه شده است. تعداد کمی از پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

اما کن مارش رئیس پلیس متروپولیتن فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل ماموران گفت: نزدیک به 30 از همکاران او صدمه دیده بودند از جمله “راه رفتن زخمی” و در توصیف این حادثه به عنوان “کاملا تکان دهنده”.

“این یک وضعیت بسیار دشوار است که همکاران من در مواجهه با یک رویداد غیر قانونی در نظر گرفتن محل و به محض ورود آنها در حال ملاقات با خصومت از خاموش” او گفت:.

“هیچ کس انتظار این سطح از خشونت و خصومت فقط به فوران در سرعت آن نسبت به پلیس. این وحشتناک است.

“ما در حال rufty-tufty و می تواند در مقابله با خشونت اختلال اما خوشایند نیست و این خوب نیست که به جایی بروید که کسی می خواهد به سعی کنید و شما را بکشند.”

آقای مارش همچنین ابراز نگرانی در مورد بیشتر اجتماعات بزرگ به عنوان مستند است که بیشتر کاسته و بارها بازگشایی در 4 ژوئیه است.

او گفت: “این مورد بسیار برای ما چون هوا گرم است و مردم نتوانسته اند به جمع آوری برای یک زمان طولانی. نگرانی های من هستند و بدیهی است که همانطور که ما حرکت به سمت 4 جولای, چگونه مردم در حال رفتن به در پاسخ به این دلیل که در نهایت آن را همیشه به نظر می رسد به سقوط در پلیس شانه به مقابله با همه چیز.

“من می گویند برای همه وجود دارد هیچ جایی در جامعه اختلال و مایل به علت خشونت و درد و غم و اندوه نسبت به عموم مردم و پلیس به طور یکسان.”

یک سخنگوی این ملاقات گفت که افسران نامیده می شدند به صحنه در شب چهارشنبه به گزارش زیادی بدون مجوز خیابان ،

آنها سعی کردند به تشویق جمعیت به ترک به عنوان اجتماعات بزرگ مجاز نیست با توجه به کروناویروس مستند اما “آنها تعامل با پلیس”.

بیشتر افسران و سپس با حضور در صحنه و گروه شد “خصمانه” قبل از پراکندگی منطقه منظور صادر شد.

چهار نفر دستگیر شده بودند برای حمله و نظم عمومی جرم باقی می ماند و در بازداشت پلیس. جمعیت در نهایت به سمت چپ در ساعات اولیه پنجشنبه و پلیس در حال انجام را متوقف و جستجو سفارشات در منطقه “برای جلوگیری از خشونت”, این بیانیه اضافه شده است.

دبیر خانه Priti پاتل به خشونت و اضافه کرد او خواهد بود صحبت کردن به ملاقات کمیسر Cressida دیک “بلافاصله”.

“این کاملا ناپسندیده صحنه” پاتل در توییتر نوشت. “فقط آخر هفته گذشته کل کشور گرد هم آمدند و به ستایش ما قهرمانانه افسران پلیس برای قرار دادن زندگی خود را بر روی خط برای ما امن نگه دارید.

“من خواهید بود برداشت تا با ملاقات کمیسر بلافاصله.”

شهردار لندن صادق خان گفت: “من در ارتباط با ملاقات پلیس در مورد به طور کامل غیر قابل قبول رویدادها در Brixton در یک شب.

“خشونت علیه پلیس را قابل تحمل نیست. اجتماعات بزرگ در طول COVID-19 عمیقا غیر مسئولانه و خطر زندگی دیگران است.”

فرمانده پلیس کالین Wingrove گفت: “نقش ما این است که برای محافظت و اطمینان از دستورالعمل ها به رعایت به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19 حفاظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

“افسران ما کار فوق العاده سخت به تعامل و توضیح بهداشت عمومی پیام و مقررات برای جلوگیری از چنین گردهمایی اتفاق می افتد. شب گذشته ما دریافت متعدد نگرانی از ساکنان شکایت در مورد یک گردهمایی بزرگ, سر و صدا, رفتار ضد اجتماعی و خشونت و افسران در پاسخ به این نگرانی.

“این تجمعات غیر قانونی و همچنین به عنوان یک خطر برای سلامت عمومی و در برابر coronavirus محدودیت. خشونت نشان داده شده به سمت افسران کاملا غیر قابل قبول است و ما آن را تحمل نمی کند و در هر فرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات