بریتیش, کفش لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

این مسابقات راه اندازی شد برای شروع جولای 16 در رویال سنت جورج باشگاه گلف; ویمبلدون برنامه ریزی شده بود برای 29 ژوئن-جولای 12. این مسابقات گلف گذشته لغو شد و در سال 1945. از آن خواهد شد رقابت در سال آینده در رویال سنت جورج است.

“ما اولویت مطلق است برای حفاظت از سلامت و ایمنی از طرفداران بازیکنان مقامات داوطلبان و کارکنان درگیر در باز” مارتین Slumbers مدیر اجرایی R&A, در بیانیه ای گفت. “ما مراقبت عمیقا در مورد این قهرمانی تاریخی و ساخته اند که این تصمیم با قلب سنگین.”

فقط به عنوان آن را انجام داده است و با تقریبا هر ورزش دیگر coronavirus همه گیر است درهم گلف تقویم. سال دیگر سه رشته موکول شده است. PGA قهرمانی است که در حال حاضر مجموعه ای برای Aug. 6-9 در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو; U. s. Open سپتامبر است. 17-20 در بالدار پا باشگاه گلف در ممرنکک n. y.; و کارشناسی ارشد در حال Nov. 12-15 در گرجستان آگوستا ملی. و همه PGA Tour مسابقات لغو شده است از طریق اواسط ماه مه.

گلف خلاصه گزارش هفته گذشته که R&A شد, لغو, انگلیسی, باز به دلیل نگرانی های بیمه. مثل ویمبلدون, R&A است که بیمه شده در برابر جهانی همه گیر و لغو را باید به رخ می دهد توسط یک تاریخ خاص. “R&A ترین [بیمه] از تمام مسابقات” یک فرد آشنا با این وضعیت گفت. “آنها باید کامل لغو بیمه. من فقط نمی بینم هر گلف [در حال پخش] قبل از ماه اوت است.”

همچنین ایالات متحده انجمن گلف و R&A در هفته گذشته اعلام کرد که کورتیس جام, زنان تازه مسابقات خوردگی ایالات متحده در برابر بریتانیای کبیر و ایرلند بود که مجموعه ای را در ماه ژوئن در ولز منتقل خواهد شد تا 2021. به فارسی, و, انگلیسی, زنان تازه منتقل شدند از ژوئن تا آگوست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im