انگلیسی, قاضی: حاکم دبی در معرض تهدید کرده دختران ربوده شده

لندن — حاکم دبی به انجام یک کمپین ترس و ارعاب در برابر همسر خود جدا و به دستور ربودن دو تن از دختران خود را به قاضی حکومت در اسناد و مدارک که unsealed پنج شنبه.

یک قاضی در دادگاه عالی در لندن دریافتند که شیخ محمد بن راشد آل مکتوم و 70 و “عمل به شیوه ای از پایان 2018 است که با هدف تهدید آمیز و ترسناک” همسر سابق خود Princess Haya, 45.

قاضی اندرو مک فارلین نیز گفت: شیخ “دستور و هماهنگ” آدم ربایی و بازگشت اجباری به دبی از دو نفر از دختران بالغ خود را از یکی دیگر از ازدواج: Sheikha Shamsa در ماه اوت سال 2000 و Sheikha Latifa در سال 2002 و دوباره در سال 2018 است.

قاضی ساخته شده و احکام در ماه دسامبر و ژانویه پس از یک نبرد بین جدا همسران بیش رفاه دو فرزند خود اما شیخ مبارزه برای جلوگیری از آنها را از حال ساخته شده است. U. K دیوان عالی کشور نقض است که تلاش در روز پنج شنبه.

Princess Haya دختر مرحوم شاه حسین از اردن ازدواج حاکم دبی در سال 2004 تبدیل شدن به دومین رسمی همسر در دادگاه گفت. شیخ محمد نیز دارای چندین غیر رسمی ، این زوج دارای یک دختر, Jalila 12 و 8 ساله پسر زاید جوانترین حاکم 25 کودکان است.

در آوریل 2019, Princess Haya فرار از خلیج فارس امارات با کودکان خود گفت او تبدیل شده بود وحشت زده از شوهرش تهدید و ارعاب.

تهدیدات ادامه داد: پس از شاهزاده خانم به لندن نقل مکان کرد, قاضی, گفت:, و اضافه کرد که شیخ تا به حال با استفاده از دستگاه دولت “به تهدید ارعاب بدرفتاری و ستم با مجموع بی توجهی به قانون است.”

در مارس 2019, شیخ محمد راه اندازی شد اقدام قانونی به دنبال کودکان بازگشت به دبی در حالی که شاهزاده خانم Haya خواسته برای آنها ساخته شود بخش از دادگاه و اقامت در انگلستان

شیخ بعد از آن کاهش یافته است پیشنهاد خود را به کودکان و برگشت به دبی و مبارزه ناموفق برای جلوگیری از دادگاه صدور یک حقیقت یاب قضاوت در خود ندارد.

قاضی متوجه شد که حیاء را از اتهامات مورد تهدید و آدم ربایی ملاقات مدنی استاندارد اثبات در تعادل احتمالات.

Princess Haya همچنین گفته است که شیخ محمد تا به حال ساخته شده ترتیبات برای Jalila — سپس در سن 11 — به ازدواج به ولیعهد عربستان و محمد بن سلمان. قاضی گفت: شنیدهها و شواهد برای این ادعا سقوط “به خوبی از استاندارد مورد نیاز” از اثبات است.

شیخ محمد که همچنین معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی است که در خانه دیده می شود به عنوان یک نوسازی نیروی. او تا به حال با آن مواجه انتقاد در خارج از کشور گزارش زیر که دختر خود را Latifa سعی به فرار از کشور شد و به زور برگشت.

مك فارلين پشتیبانی از این ادعا که “در دو نوبت در ژوئن 2002 و ژانویه 2018 پدر دستور و هماهنگ اجباری بازگشت از دختر خود Latifa در حال حاضر 35 به خانه و خانواده در دبی. در سال 2002 بازگشت از مرز دبی با عمان و در سال 2018 آن توسط یک فرد مسلح حمله کماندو در دریا در نزدیکی سواحل هند است.”

قاضی گفت: Shamsa در حال حاضر 38, ربوده شد از خیابان های کمبریج و “شده است محروم از آزادی برای بسیاری اگر نه تمام دو دهه گذشته.”

شیخ محمد نیز یکی از موفق Godolphin مسابقه اسب پایدار و در سال گذشته موفق به دریافت یک جایزه از ملکه الیزابت دوم پس از یکی از اسب های برنده یک مسابقه در رویال اسکت. قاضی اشاره کرد که هر دو او و همسر سابق خود “گفته می شود در محترمانه و دوستانه با خانواده سلطنتی بریتانیا.”

Haya, فارغ التحصیل از دانشگاه آکسفورد نیز مشتاق اسب سواری و رقابت در نشان دادن پریدن برای اردن در بازی های المپیک 2000 سیدنی. او دو دوره رئیس جمهور از بین المللی فدراسیون سوارکاری و عضو کمیته بین المللی المپیک.

در بیانیه منتشر شده پس از احکام منتشر شد شیخ گفت که “به عنوان رئیس دولت من بود قادر به شرکت در دادگاه حقیقت یاب روند. این منجر به انتشار یک “حقیقت یاب’ قضاوت که به ناچار فقط می گوید یک طرف داستان. “

“از من بپرسید که رسانه ها احترام به حریم خصوصی فرزندان ما و نه دخالت را در زندگی خود را در انگلستان” او گفت:.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im