Atta Kenare خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نیروهای امنیتی ایران نگهبانی در خارج از سفارت بریتانیا در تهران در سال 2015.

بیروت — روزنامه نگار انگلیسی Nicolas پلهام بود اقامت خود را در هتل لایحه در تهران در جولای 14 زمانی که ایران و آژانس نشان داد و او را به بازجویی قرار گرفت.

او از دست رفته پرواز خود را صرف 12 ساعت در سلول انفرادی حبس و پس از سه روز در یک خانه امن با سپاه پاسداران شد و در نهایت منع از ترک ایران به مدت هفت هفته. اما برای بیشتر از زمان او بود اجازه اقامت در یک هتل و فراهم فرصتی برای تجربه بیشتر از کشور نسبت به بسیاری از بازدید از روزنامه نگاران را به دیدن.

نزدیک به چهار ماه پس از او اجازه ترک این اقتصاددان خبرنگار منتشر شد داستان در سال 1843 مجله آشکار خود بازداشت و جزئیات زمان خود را در ایران و بسیاری از آن را صرف کاوش در تهران به صحنه فرهنگی.

پلهام اذعان کرد در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه که ماهیت بازداشت غیر معمول بود. دیگر روزنامه نگارانی که بازداشت شده اند به مراتب کمتر تجربه های لذت بخش. اما پلهام صحبت از وقت خود را در تهران با مهربانی.

“من می تواند به, فردا به دلیل آن را مانند یک بازی جذاب و مسحور جای” او گفت:.

دلایل پلهام را بازداشت باقی می ماند مشخص نیست. او قبلا زندگی در اسرائیل, ایران را دشمن. او تا به حال نشده اعطا ویزا به ایران در در حالی که. و پنج روز پس از پلهام بود به ترک کشور ایران کشف و ضبط یک انگلیسی-پرچم تانکر نفت باعث تنش در منطقه است.

خود را در ایران مربی بدنسازی شوخی در مورد فشار در روابط ایران. “من کجا کشتی ؟ Give me back my کشتی!” مربی می گویند در شوخی.

پرسید که آیا او می دانست که چرا او بازداشت پلهام گرفت و چند نفس عمیق فکر کردن. “هیچ کس تا کنون آن را توضیح داد,” او گفت:. “این یک راز است. روزنامه نگاران اهداف نرم و آنها احتمالا فکر می کنم که ما نوع اهرم است.”

پلهام زمان در ایران اجازه داده او را به زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده معمولا برگزار شد بصورتی پایدار و محکم شده توسط دولت. او ساخته شده است دوستان به راحتی در آنچه که او در بر داشت یک “مهار نشده جایی.” او آموخته است که به فارسی. او را به گوش مردم انتقاد از دولت است. “من یک انجام سانسور,” او گفت: “نگران به خطر انداختن آزادی خود را.

“وجود دارد به اندازه کافی انعطاف پذیری من فکر می کنم در سیستم است که اگر [ایرانیان] آیا سازماندهی در برابر آن [دولت] این است که حاضر به تحمل آن است. وجود دارد بیش از حد برای آنها را به کنترل. آنها را نمی توان در همه جا در یک بار” او گفت:.

ایران چقدر برای نشان دادن جهان پلهام گفت. “این تقریبا به عنوان اگر مردم مسئول نمی خواهید برای نشان دادن به صورت کامل از کشور است.”

به نظر می رسید به او که مردم در قدرت احساس می کنید که در تماس با جهان خارج است و تهدید.

پلهام گفت که او در تماس با سفارت بریتانیا در روز بودن منع از ترک و اگر چه خود گوشی و لپ تاپ ضبط شد او گفته بود که سپاه را انتخاب کنید تا برگه برای هر گونه تماس های بین المللی او ساخته شده است. سپاه نیست.

و نه آن پرداخت خود را برای تمدید اقامت در هتل.

ادامه مطلب:

مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم ها علیه ایران در حال کمک به سوخت جدید بحران پناهندگان در ترکیه

نادر جمعه, خطبه, ایران, خامنه ای می گوید ایالات متحده دچار ضربه به ابرقدرت تصویر’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de