Glyn کرک خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارگر در لباس های محافظ پاک کف داروخانه متصل به شهرستان اوک مرکز پزشکی در برایتون انگلستان و پس از آن بسته شد گزارش زیر که یک عضو هیات آلوده شده با کوروناویروس.

لندن — داستان یک سفر انگلیسی, تاجر که به نظر می رسد به تصویب coronavirus به انگلیسی ها حداقل در سه کشور باعث شده است تا نگرانی بیش از یک “superspreader” چه کسی می تواند بازی یک آستین ، نقش مهمی در انتقال عفونت است.

ملی بریتانیا که نام ممکن است ناخواسته گسترش این ویروس را به حداقل 11 نفر در این دوره از سفر خود را از سنگاپور به فرانسه, سوئیس, انگلستان, به گفته مقامات بهداشت عمومی و حساب در رسانه های بریتانیا. آلوده انگلیسی ها در انگلستان و فرانسه و اسپانیا به احتمال زیاد گرفتار این ویروس از او.

تاجر یکی از اتباع بریتانیا به آزمایش مثبت برای این ویروس با این نسخهها کار برای تجزیه و تحلیل گاز شرکت Servomex با توجه به نگهبان. او سفر به سنگاپور برای کار Jan. 20 و رفتگان Jan. 22 مقاله گزارش شده است. او در فکر این است که قرارداد این ویروس در حالی که او وجود دارد.

همانطور که از دوشنبه, چین گزارش 908 کشته و حدود 40 ، 000 موارد از coronavirus به عنوان بیماری همچنان به بدتر. هشت مورد تایید شده است در انگلستان.

Coronavirus می تواند به سرعت گسترش بین انسان معمولا از طریق نزدیک فرد-به-فرد تماس و قطرات تنفسی. مقامات در انگلستان و فراتر از آن در حال تقلا برای ردیابی تاجر آهنگ از زمانی که او گرفتار این ویروس به زمانی که او آزمایش مثبت در انگلستان چند روز بعد. از سنگاپور به او گزارش متوقف در یک پیست اسکی سوار یک پرواز کاهش یافته است توسط یک میخانه در زادگاه خود و رفته اند ممکن است به یک کلینیک پزشکی. مقامات در حال تماس گرفتن با کسانی که ممکن است به تماس نزدیک با او.

محققان می گویند که دوره کمون برای این ویروس می تواند از حدود سه تا 24 روز.

Alex Martin

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک نظر Les Contamines-Montjoie نزدیکی مون بلان در رشته کوه های آلپ فرانسه که در آن پنج شهروند بریتانیایی را آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از ترک سنگاپور تاجر بازدید یک کلبه ییلاقی در Les Contamines-Montjoie یک پیست اسکی در کوه های آلپ فرانسه. با توجه به وزارت بهداشت و درمان پنج شهروندان بریتانیایی از جمله یک کودک 9 ساله نیز در آنجا ماند در کلبه ییلاقی و آزمایش مثبت برای ویروس. گاردین گزارش داد که مقامات فرانسوی بسته دو مدرسه 9-year-old بازدید کردند. شش دیگر اتباع بستری شده اند برای مشاهده.

در یکشنبه, فرانسوی, مقامات بهداشتی اعلام کرد دو موارد جدید مربوط به پیست اسکی. “ما آموخته است که وجود دارد و دو دیگر موارد مربوط به این خوشه دو بزرگسالان — کسی که تشخیص داده شد در انگلستان و دیگر که تشخیص داده شد در مایورکا — مرتبط با اقامت در این آپارتمان در Les Contamines-Montjoie,” جروم Salomon ارشد بهداشت گفت: “در یک بیانیه تلویزیونی رویترز گزارش داد.

روز دوشنبه مقامات انگلیسی اعلام کرد که چهار نفر در بریتانیا آزمایش مثبت برای کوروناویروس. کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی انگلستان گفت که “از موارد جدید همه شناخته شده مخاطبین قبلا تایید انگلستان مورد این ویروس منتقل می شد در فرانسه است.”

پس از گذراندن زمان در کلبه ییلاقی در رشته کوه های آلپ تاجر سفر به ژنو, که در آن او گرفتار یک پرواز به لندن گاتویک فرودگاه در Jan. 28. نزدیک به 200 نفر در هیئت مدیره هواپیما.

EasyJet تخفیف هواپیمایی گفت که 183 مسافر و شش خدمه در این پرواز که مقامات بهداشتی باید تماس مسافران که نشسته بودند در نزدیکی مرد در سوال.

“[A]lthough خطر ابتلا به دیگران در هیئت مدیره پرواز بسیار پایین خدمه که عمل پرواز توصیه شده است برای نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز پس از پرواز در خط با بهداشت عمومی انگلستان مشاوره” شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. “اصلی پرواز بود 13 روز پیش و هیچ کدام در حال نمایش هر گونه علائم.”

تاجر گزارش شده است که از او یک شهر که همسایگان برایتون. با هم دو محل شناخته شده به عنوان “برایتون و هاو.”

روز دوشنبه بی بی سی گزارش داد که یک پزشک درمانگاه در برایتون شده بود به طور موقت بسته و پس از آن اعضای هیات آزمایش مثبت برای ویروس.

از بعد از ظهر دوشنبه مقامات بریتانیا در حال انجام 1,114 آزمون برای ویروس. هشت آمد مثبت است.

آدم Kucharski متخصص اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری, گفت که آن را “اطمینان از کنترل نقطه نظر است که این موارد به هم مرتبط هستند.” در انگلستان در حال حاضر, او گفت:, “ما در حال دیدن پنج, 10 موارد ظاهر می شود که ما هیچ ایده که در آن آنها می آیند از.”

به طور متوسط او گفت: کسانی که آلوده می شوند ممکن است تصویب آن به همراه دو نفر است. چون coronavirus است گسترش از طریق قطرات که سفر دور آن خواهد بود و نه غیر معمول برای کسی که آلوده به سفر با هواپیما به تصویب آن را به بسیاری از — و یا هر دیگر مسافران.

ادامه مطلب

به عنوان Coronavirus ممنوعیت سفر به نگه داشتن گردشگران چینی در جهان است که رشد وابسته به آنها را احساس می کند عدم وجود خود را

عشق در زمان coronavirus قرنطينه و ممنوعیت سفر

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کشتی کروز عفونت افزایش به هزار نفر باقی می ماند قرنطینه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de