انگلیسی, قهرمان بوکس معلق برای شوخی در مورد خشونت خانگی در میان مستند

ساندرز, جهان, بوکس, سازمان, شکست نخوردگان سوپر میان titleholder مجموعه ویدئویی خود را در یک خانه موقت بدنسازی است که شامل یک کیسه مشت زدن او اختصاص داده شده و آن را به “همه شما پدران شوهران اگر شما دوست دختر و….” که “جدا شده و دور در فضاهای تنگ” با شرکای خود است.

“اگر خود زن است که شما با دادن یک کمی از دهان و شما سعی می کنید به بیمار شما سعی می کنید به آرام, سرد, اما پس از روز هفتم یا ششم بعد شما فقط در مورد به منفجر شود” ساندرز, 30, گفت دوربین در یک کلیپ که بنا به گزارش ها رفت و پس از آن به بیرون درز برای واتساپ. “ناگهان او را در آینده به شما تف کمی از زهر را در صورت خود را و آماده به چیزی می گویند ممکن است شما را ترک کرده اند ظروف, من نمی دانم آنچه که شما انجام می شود اما شما ناراحت است.”

ساندرز و سپس انداخت سخت ببالا درست در کیسه بوکس گفت که بینندگان باید تجسم شرکای خود چانه و او پس از آن با نشان دادن چگونه به شیب پایین چپ زانو قبل از سرچشمه تا با یک قلاب به سمت چپ به “پایان او است.” او افزود: “که باید فوت و فن انجام دهد” و به پایان رسید با هیچ نشانه ای آشکار بود که او جدی نیست.

انگلیسی بوکس مدیره از کنترل گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را به حالت تعلیق خود بوکسور مجوز در انتظار یک جلسه تحت آن سوء مقررات در یک نامشخص در تاریخ بعد.

ساندرز (29-0-0 14 کوس) برخاستیم و توافق برای مبارزه علیه مکزیکی ستاره Canelo Alvarez (53-1-2, 36 کوس جهانی بوکس ارتباط فوق العاده میان titlist در مارس 2 در لاس وگاس. که که که به ارائه ساندرز یک دیدار نیز به هفت چهره قرار داده شده است در انتظار به دلیل جهانی همه گیر و معلوم نیست اگر خود را تعلیق و ناگهانی ممکن است باعث بد نامی Alvarez اردوگاه به نگاه در جاهای دیگر.

ساندرز تصویری به دست آورد تورنت انتقاد از جمله از انگلیسی دانشگاهی و ضد خشونت خانگی فعال نیکول Westmarland که به بی بی سی گفت: “ما در حال زندگی می کنند هر چند خطرناک ترین زمان برای زنان در روابط سوء استفاده. بنابراین برای او را به انجام این کار در این محیط کاملا تکان دهنده و غیر قابل قبول است.”

با ساکنان کشورهای متعدد بودن توصیه می شود اگر نه دستور توسط دولت خود را به پناهگاه در محل به عنوان آنجا که ممکن است به سرعت گسترش coronavirus احتمال افزایش حوادث سوء استفاده های داخلی پدید آمده است به عنوان یک نگرانی عمده است.

“ما می دانیم که وجود استرس اضافه شده در صفحه اصلی آن می تواند افزایش فرکانس و شدت سوء استفاده. ما در حال تلاش برای آماده سازی بازماندگان برای آن که” کتی ری-Jones, مدیر اجرایی ملی خشونت خانگی با خط تلفن گفت واشنگتن پست هفته گذشته است.

Claressa سپر که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین بوکسورهای زن در جهان یکشنبه در پاسخ به ساندرز ویدئو با ارسال یکی از خود ارائه دفاع از درس “زنان در روابط سوء استفاده.” توجه به راست و چپ ترکیب ساندرز آموخته بود سپر با استفاده از یک کیسه مشت زدن به نشان می دهد زنان چگونه اردک و پرتاب پانچ با هدف مستقیما در معتادان خود’ بیضه.

ساندرز را بازتوییت کرد سپر پست با تشویق emoji و در او عذرخواهی او گفت: او را کمک مالی از مبارزه بعدی خود را به یک موسسه خیریه کمک می کند که قربانیان سوء استفاده های داخلی. او همچنین وعده داده شده به میزبان خود دفاع سمینارها و کارگاه های آموزشی برای بازماندگان و زمان قربانیان.

“من در آن نگاه به عنوان یک بیت از یک شوخی در اول من بدیهی است که حق فکر کردن — اما به دنبال بازگشت در آن در حال حاضر من به وضوح می توانید ببینید تخریب آن باعث شده است که در میان زنان دچار خشونت خانگی” ساندرز گفت: روز شنبه در مصاحبه با talkSPORT. “این یک اشتباه احمقانه, اما من نمی عمدا به معنای آسیب رساندن به هر کسی و من قطعا نمی ترویج خشونت.”

در سال 2018 ساندرز جریمه شد 100,000 پوند (بیش از $120,000) توسط انگلیسی بوکس هیئت مدیره پس از ظاهر که نشان داد او در گفتن یک منکوب-به دنبال کاری که او £150 ارزش از مواد مخدر برای انجام یک عمل جنسی (از طریق BBC Sport). پس از ساندرز ارائه یک جایگزین گزینه مشت زدن یک رهگذر, زن, پیروی, که در آن نقطه او سوار کردن.

این ویدئو به نام “مشمئز کننده” (از طریق نگهبان) توسط پلیس, Nottinghamshire, انگلستان شرح داده شد توسط ساندرز در آن زمان به عنوان “گفتگوی بورسی” که رفت “اشتباه است.” او در یک صدای جیر جیر “عذر خواهی به هر کسی که در زمان ارتکاب جرمی که کاملا در اشتباه — می تواند هر چیزی را انجام دهید اما متاسفم.”

“شما باید یک مسئولیت به عنوان یک قهرمان بوکس به عنوان یک بالا مشخصات ورزشکار به استفاده از مردم” ساندرز را پروموتر در آن زمان فرانک وارن گفت BBC Sport. “او می داند که در حال حاضر بهتر از هر کسی. آن را بسیار ضعیف قضاوت را از طرف خود و امیدوارم که پشت سر او در حال حاضر است.”

ساندرز فعلی پروموتر ادی Hearn روز دوشنبه گفت که او “وحشت زده” توسط جنگنده خود را به آخرین تصویری.

“این خیلی خسته کننده چون من می دانم بیلی خوب آن را یک گام رو به جلو چهار مرحله با بیلی جو ساندرز و آن را خسته کننده” Hearn گفت: talkSPORT. “شما فقط نمی تواند آن را انجام دهد, به ویژه هنگامی که شما در موقعیت خود را. آن را غیر قابل قبول برای [یک فرد به طور متوسط] پایین خیابان به آن را انجام دهد. آن را بسیار بیشتر و غیر قابل قبول برای یک بوکسور قهرمان جهان به انجام آن است.

“تفکر شما با داشتن یک خنده یا نداشتن یک خنده — افراد جوان که در حال تماشای ویدئو” Hearn ادامه داد. “افرادی که در روابط سوء استفاده در حال تماشای این ویدیو. شما نمی توانید آن را غیر قابل قبول است.”

ساندرز که ادعا می کرد به تهدید به مرگ دریافت و با هدف او و خانواده اش گفت: به talkSPORT: “آن را انجام می شود برای رسانه های اجتماعی را دوست دارد; آن را فقط به انجام خارج از خالص بی دقتی فکر می کردم. دوست من گفت: چشم من در این لحظه در زمان بود در coronavirus و مردم در حال مرگ بود و من فکر کردن در مورد ایجاد اصطکاک برای زنان در سراسر جهان و ترویج آسیب برساند.

“که من به وضوح انجام داده اند و من تنها می تواند قرار داده دست من و برای آن عذرخواهی می کنیم.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de