بریتیش ایرویز راه اندازی نوقوای پرواز در حمله به Flybe

کمتر از چهار هفته پس از مشکل منطقه ای شرکت هواپیمایی Flybe, بحث برانگیز نشان داد آن پایان دادن به آن گل سرسبد لینک از نوقوای به فرودگاه هیترو بریتیش ایرویز اعلام کرده آن را در خدمت مسیر این تابستان.

با اختصاص یک ایرباس A320 جت به 210 مایل مسیر را برای پنج دور سفر در هر هفته بین 2 جولای و 7 سپتامبر.

این مقایسه با 28 خدمات یک هفته در حال حاضر در حال اجرا توسط Flybe – که راه اندازی Newquay-Heathrow لینک به تحسین بزرگ در مارس 2019.

اما Flybe تایید کرد در ماه گذشته است که آن را در پرواز بازگشت به گاتویک. این هیترو شکافها در حال شایعه شود Flybe برای یک مسیر جدید به Dusseldorf – در رقابت با بریتیش ایرویز.

ریچارد Thomasson, نوقوای فرودگاه موقت مدیر گفت: “با چنین عمده جهانی حامل ما قادر خواهد بود برای ارائه به مسافران توقف دسترسی به جهان در حالی که در سراسر جهان سرمایه گذاران و گردشگران را بهره مند از یک اتصال ساده تر به ما خیره کننده از شهرستان.”

BA حرکت را فراهم صندلی اضافی بین لندن و کرن در طول اوج فصل تابستان اما زمان بی دست و پا برای اتصالات. صبح شنبه خدمات ترک هیترو در 6.40 هستم و سپس صرف بیش از دو ساعت بر روی زمین در نوقوای قبل از بازگشت در 9.55 هستم.

یکشنبه خروج از فرودگاه هیترو در ساعت 7.10 اما بازده در 10.35 pm – خیلی دیر به اتصال با هر پرواز های از انگلستان شلوغ ترین فرودگاه.

در طول هفته وجود خواهد داشت پروازها در روز دوشنبه و جمعه شب و در روز پنج شنبه صبح است.

بریتیش ایرویز حرکت دیده می شود به عنوان یک فرصت طلب با استفاده از ظرفیت یدکی در زمانی که جایگزین جاده و راه آهن در تقاضا. اما آن را نیز ممکن است به عنوان یک حمله به Flybe است که در حال حاضر در حال مذاکره برای دولت بریتانیا وام به پرواز.

یک سخنگوی Flybe گفت: “BA را به تازگی اعلام کرد تابستان فصلی هیترو خدمات قابل مقایسه نیست حیاتی در طول سال چند فرکانس خدمات روزانه به کلید فرودگاه لندن هاب که با Flybe ممتاز به خدمت کرن با 11 سال گذشته.

“ما مفتخریم که تاسیس شده و موقعیت به عنوان بزرگترین خطوط هوایی برنامه ریزی شده توسط تعدادی از ترافیک هوایی حرکات در Cornwall فرودگاه نوقوای.

“ما همچنان به ارائه به مشتریان ما چهار راحتی بهنگام پرواز در روز در این مسیر به فرودگاه هیترو تا پایان ماه مارس دنبال آن پرواز خواهد برگرداندن به گاتویک لندن با همان فرکانس به انتخاب 28 پرواز در هفته است.”

بریتیش ایرویز آخرین عمل کوتاه مدت ارتباط بین گاتویک و نوقوای در 2007-8.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>