بریتانیا کتک حزب کارگر میدارد Keir Starmer به موفقیت جرمی Corbyn

کریستوفر فورلانگ گتی ایماژ

Keir Starmer آدرس حزب کارگر رهبری دادلی تاون هال در انگلستان, انگلستان, در تاریخ 8 مارس سال 2020 است.

لندن — بریتانیا حزب کارگر انتخاب به عنوان رهبر جدید خود را Keir Starmer یک شوالیه سابق جنایی دادستان و متوسط سوسیالیستی که جایگزین بیشتر به سمت چپ متمایل جرمی Corbyn پس از خرد کردن با دست دادن به محافظه کاران در انتخابات چهار سال پیش است.

Starmer برنده در یک زمین لغزش شنبه, گرفتن 56 درصد از 490,000 آراء در دور اول شکست دوم-جای دان و سخت-سمت چپ Corbynite ربکا طولانی بیلی که در زمان 28 درصد است.

آرا ریخته شد توسط اعضای حزب, ثبت نام کار حامیان و اعضای اتحادیه های کارگری و آنها با هم نشانه میل به وحدت و اعتدال. تحت Corbyn کار بود احاطه شده توسط بندى و تصفیه با سخت جناح چپ به دنبال پاک کردن رهبری حزب از هر گونه باقی مانده از نخست وزیر سابق تونی بلر و میانه جدید جنبش کارگری.

Starmer, 57, در حال حاضر به عنوان رهبر مخالفان در پارلمان وظیفه با سوال نخست وزیر بوریس جانسون در مجلس عوام در هفته حملات oratorial مبارزه با.

Starmer می تواند توانمند صدا برای کار در کلامی jousts. سابق حقوق بشر, وکیل Starmer دارای مدرک حقوق خود را از آکسفورد و شهرت به عنوان یک ماهر مناظره با یک چشم پزشکی قانونی.

او نه به عنوان زرق و برق دار است و نه به عنوان خنده دار به عنوان جانسون می شود و نه به عنوان بمب افکن. اما او به خوبی در جریان inquisitor. Starmer — مادر که یک پرستار بود و پدر یک toolmaker — که کمتر شناخته شده برای پژمرده قرار داده و فراز اما بیشتر گل نشسته در تعقیب او از پاسخ.

Starmer knighted شد توسط ملکه شد و آقا Keir در سال 2014 برای “خدمات به قانون و عدالت کیفری.” در حالی که او ترجیح میدهد برای برجسته کردن طبقه کارگر ریشه های او است که اغلب به عنوان آقا Keir در معرفی و توسط BBC — هر چند نه خیلی در کار کرده است.

پارلمانی ضبط واحد/جزوه

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سابق حزب کارگر رهبر جرمی Corbyn در طول بحث در مجلس عوام در لندن در 25 مارس سال 2020 است.

باتوم تصویب شد به Starmer که همه سیاست در حال حاضر در حال مشاهده از طریق لنز از coronavirus مبارزه است. کار نامزدها در مبارزات انتخاباتی به تازگی در فرد اما از طریق ایمیل و ویدئو کنفرانس.

جانسون دولت — هر چند مورد انتقاد قرار گرفتن را شروع کند و شکست را به سطح شیب دار تا تست — است به طور کلی نمرات خوبی از آن در پاسخ به گسترش covid-19.

Starmer را کار سختی عنوان رهبر مخالفان نیاز به prod دولت به انجام بیشتر و سریع تر و بهتر در حالی که درگیر شدن در “اپوزیسیون برای مخالفت خاطر” به عنوان جدید کار رهبر خود قرار داده و آن را در روز شنبه.

جدید سیاست covid-19 در بریتانیا ممکن است رای دهندگان می خواهند سیاستمداران به جلو و با هم به جای امتیاز در بحث.

تا کنون Starmer و مخالفان باید تمرکز خود را بلاغی آتش در دولت برای عدم ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران و به سرعت ارائه گسترده تست. آنها همچنین با انتقاد جانسون تیم برای بی مهارت فرصتی برای کار با اتحادیه اروپا برای خرید به شدت مورد نیاز دستگاه تهویه مصنوعی از خارج از کشور.

معمولا مبارزه برای موفقیت Corbyn را تحت سلطه این خبر در اینجا.

در حال حاضر ؟ نه آنقدر. روز شنبه, بریتانیا تا به حال بیش از 41,900 تایید coronavirus موارد و حداقل 4,313 مرگ و میر.

فیل شریف

ایسنا

کارکنان پزشکی در بیمه خدمات درمانی از طریق درایو covid-19 مرکز آزمایش در منچستر, انگلستان در مارس 4, 2020.

به عنوان تایمز لندن بازیگران کارگری مسابقه در یک تیتر: “چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در رسیدن به اوج خود در فعالیت های سیاسی و تبدیل شدن به رهبر حزب خود را و هیچ کس اهمیت میدهد؟”

رای حزب پس از Corbyn استعفا داد و به عنوان رهبر پس از ماه دسامبر انتخابات دیدم که بوریس جانسون و حزب محافظه کار شکست دادن کار — حتی در آن طبقه کارگر در پایگاه پژمرده صنعتی سرزمین در شمال انگلستان.

تحت Corbyn کار دچار بدترین حالت آن انتخابات شکست از سال 1935. اما Starmer نیز مسئول است. او یک فعال و رهبر کارگری و طرفدار حزب مانیفست که به نام ملی راه آهن, پست, آب و برق — سیاست است که Starmer گفت: او هنوز هم پشتیبانی می کند.

قطعات 2019 مانیفست — اینترنت رایگان بهبود مشکل راه آهن خدمات پول بیشتر برای مدارس و شهروندان ارشد و فراگیر سبز جدید برای مقابله کند تغییر آب و هوا — محبوب بودند پیشنهادات با توجه به نظر سنجی.

اما Corbyn بود عمیقا محبوب مسنجر. Corbyn گفت: کار بود “برنده استدلال” اما از دست این انتخابات را به جانسون محافظه کاران به دلیل بریتانیا دشوار است و تاخیر در خروج از اتحادیه اروپا است.

نخست وزیر مبارزه کرد و در زیر یک پرچم “دریافت Brexit انجام می شود.” Corbyn و کار تا به حال متنوع تر — و یا مبهم — موقعیت در مرحله دوم همه پرسی با بالا و پایین پرسی به معامله بهتر Corbyn گفت که او می تواند به مذاکره با بروکسل است.

تحت Corbyn کار نیز تلاش با یهودی ستیزی در صفوف خود را با نوشته های مبتذل و طعنه علیه یهودیان. “یهودی ستیزی بوده است لکه ای بر حزب” Starmer گفت. “و من اشک آور از این سم توسط ریشه های آن و قاضی موفقیت بازگشت یهودی اعضا و کسانی که احساس می کنند که دیگر نمی تواند ما را حمایت کنید.”

روز شنبه در پیام ویدئویی Starmer گفت: کار شد و جنبش سیاسی است که تا به حال ایجاد خدمات بهداشت ملی و دولت رفاه ساخته شده است که بیمارستان ها و مدارس حفاظت شده اقلیت های باز دانشگاه آورده و صلح در ایرلند شمالی.

“اما ما فقط از دست چهار انتخابات در یک ردیف. ما در حال شکست در تاریخی ما هدف” Starmer اذعان کرد. “در هیچ شک من درک مقیاس وظیفه جاذبه موقعیتی که ما در آن هستیم. ما باید یک کوه به صعود است.”

Starmer متعهد به همکاری با دولت برای نجات جان انسان ها در طول همه گیر.

روز شنبه, Johnson, دعوت از مخالفان برای پیوستن به حزبی مذاکرات به “با هم کار کنند” در بحران است. جانسون است که مبتلا به تب و حرکت خود را به هفته دوم خود انزوا پس از تبدیل شدن به آلوده به ویروس coronavirus.

“این ویروس در معرض شکنندگی جامعه ما است. آن را برداشته یک پرده” Starmer گفت. “ما می توانید ببینید که به وضوح در حال حاضر که کلید کارگران واقعا هستند. هنگامی که ما از طریق این خواهید بود زیرا ما بیمه خدمات درمانی کارکنان مراقبت از ما و کارگران ما آمبولانس درایور های اضطراری ما, خدمات ما, پاک کننده ما باربرها.

از آن خواهد شد به دلیل کار سخت و شجاعت هر کلید کارگر به عنوان آنها در زمان این ویروس نگه داشته و کشور ما رفتن.”

او گفت: “برای بیش از حد طولانی آنها شده است گرفته شده برای اعطا و پرداخت ضعیف. آنها در گذشته و در حال حاضر آنها باید برای اولین بار.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de