بریتانیا می خواهد به بستن مرزهای خود به پایین-مهارت مهاجران و فریب زبان انگلیسی مهندسین به جای

لندن — دولت بریتانیا اعلام کرد روز شنبه طرح خود را برای تعمیرات اساسی کامل از آن سیستم مهاجرت — بستن مرزهای خود به مهاجران ماهر و به جای آن اجازه می دهد ورود آسان تر برای “درخشان ترین و بهترین ها را از سراسر جهان است.”

دبیر خانه Priti پاتل به نام اصلاح قانون مهاجرت “یک لحظه تاریخی برای کل کشور” به عنوان دولت متعهد به تبدیل اقتصاد بریتانیا گرسنه کسب و کار خود با دستمزد کم کارگران از اروپا و وادار کردن شرکت ها به اتخاذ تکنولوژی و اتوماسیون به جای.

دولت گفت که از آغاز سال بعد از آن خواهد شد کاهش تعداد کلی مهاجران مجاز به کشور تجلیل آنچه در آن می بیند به عنوان یکی از اصلی فرامین Brexit رای در ژوئن 2016.

[مهاجرت نگرانی سوار Brexit رای دادن. سپس نگرش تغییر کرده است.]

نخست وزیر بوریس جانسون مردمی برای مبارزه با تروریسم در اروپا به نام جدید مهاجرت رژیم انقلابی است. دولت خود را به طور رسمی مشخص طرح جدید روز شنبه تایید که بریتانیا را نصب جدید “امتیاز بر اساس” سیستم آن را کنترل مرزهای خود و پایان دادن به آنچه که از آن به عنوان کشور overreliance در کم و کارگران ماهر.

این کارگران بسیاری از شرق اروپا که امروز وارد آزادانه به بریتانیا به زحمت در دستمزد پایین نیروی کار فشرده در بخش هایی مانند پردازش مواد غذایی و مهمان نوازی و ساخت و ساز در آشپزخانه کار و مراقبت از سالمندان. آنها فراموش مشاغل مانند چیدن توت فرنگی در ساسکس و تمیز کردن اتاق های هتل ها در سوهو که بسیاری از بومی استرالیایی ها نمی برای دستمزد پرداخت می شود.

در اظهارات خود به بی بی سی در روز چهارشنبه, صفحه اصلی, وزیر پاتل تصور این است که کسب و کار ممکن است به نوعی فریب 8.45 میلیون نفر “از لحاظ اقتصادی غیر فعال”, انگلیسی-متولد بزرگسالان سنین 16 تا 64 به جای کم ماهر خارجی که محروم خواهد شد ورود.

“ما می خواهیم کسب و کار به سرمایه گذاری در آنها را,” او گفت: از این افراد درحال آزمایش بدون بومی. “برای سرمایه گذاری در skilling آنها را آموزش آنها است.”

دولت قول داد به اولویت خود را به مهاجران “با بیشترین استعداد” مانند “دانشمندان و مهندسین و دانشگاهیان و دیگر کارگران بسیار ماهر.”

کسانی که مایل ویزای کار باید نشان دهد که آنها انگلیسی صحبت می کنند و باید یک پیشنهاد کار از یک کارفرما شناخته شده با تضمین حداقل حقوق و دستمزد $33,200.

به عنوان نگهبان آن قرار داده است: “مردم خود اشتغالی باید اعمال نمی شود — املا پایان, لهستانی, لوله کش یا رومانیایی سازندگان آینده در ابتکار عمل خود را.”

روزنامه تلگراف نوشت: “توده ها نشسته باید اعمال نمی شود.”

در چند شهرستانها بریتانیا, بسیاری از کارگران نوسازی خانه های رانندگی کامیون و برش مرغ مهاجران اروپایی هستند — نه دانشمندان — بسیاری از بدون تسلط به زبان انگلیسی.

بریتانیا دفتر خانه گفت: طرح جدید طراحی شده برای از بین بردن “اعوجاج” ناشی از “آزادی حرکت” یکی از چهار گرامی ستون برای اعضای اتحادیه اروپا که اجازه می دهد تا شهروندان برای زندگی و کار در هر نقطه در 28 کشور عضو بلوک.

[چه تغییراتی بعد از Brexit روز در Jan. 31?]

بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا در ماه گذشته و در “مرحله گذار” تا پایان سال, در حالی که دو طرف مذاکره خود را به آینده روابط و تلاش به سادگی یک معامله تجاری.

جانسون معرفی خواهد شد قانون از ماه آینده آغاز سیستم جدید مهاجرت در ماه ژانویه است. برای مسافران آینده به بریتانیا از ایالات متحده و جاهای دیگر برای کسب و کار سفر و یا گردشگری کمی تغییر خواهد کرد.

برخی از کسب و کار است که تکیه بر دستمزد پایین وارد کار آنها خواستار طرح جدید یک بحران در ساخت. یک اتحادیه است که نشان دهنده پایین کارکنان ماهر گفت: این یک فاجعه بود.

دولت شانه ای بالا انداخت.

“کارفرمایان نیاز به تنظیم” دفتر خانه اظهار داشت: با صراحت. “ما قصد داریم برای ایجاد یک دستمزد بالا-مهارت بالا در بهره وری اقتصاد است.”

“ما نیاز به تغییر تمرکز از اقتصاد ما به دور از تکیه بر نیروی کار ارزان از اروپا و به جای تمرکز بر سرمایه گذاری در تکنولوژی و اتوماسیون” دفتر خانه اعلام کرد.

همانطور که برای کارفرمایان تقاضاهای مصرانه برای کارگران جانسون دولت توصیه وجود دارد حداقل 3.2 میلیون E. U. شهروندان ساکن در بریتانیا که قادر خواهد بود به ماندن و کار در پست-Brexit بریتانیا. “این را فراهم خواهد کرد کارفرمایان با انعطاف پذیری برای دیدار با بازار کار خواسته” دولت قسم خورده.

[بوریس جانسون دارای پست-Brexit بریتانیا افزایش می یابد مانند سوپرمن]

دیگر شهروندان از اتحادیه اروپا داده می شود هر گونه استفاده بیش از مهاجران از قاره های دیگر درخواست خود را به زندگی و کار در بریتانیا است. سیستم جدید طراحی شده است به یک طراح نرم افزار از نپال یک لبه بیش از یک متصدی بار از فرانسه است.

آن را نیز ممکن است آن را آسان تر برای آمریکایی ها به مهاجرت به بریتانیا — در صورتی که یک پیشنهاد کار.

“از همه چیز ما دیده می شود به عنوان یک نتیجه از Brexit تا کنون آن را سخت برای دیدن هر چیزی مهم تر از این به عنوان یک سیاست تصمیم گفت:” راب مک نیل معاون مدیر مهاجرت رصدخانه در دانشگاه آکسفورد. “این است که دولت بریتانیا تبدیل به دور از اروپا و نسبت به دیگر نقاط جهان است.”

او گفت: برای کسانی که خارج از اتحادیه اروپا تغییرات شد یک “آزادسازی” با آمریکایی ها و دیگران نیاز به دیدار با حقوق پایین آموزشی و آستانه به کار در بریتانیا است.

“دولت است گفت:” آن خواهد بود دشوار است و برخی از صنایع در حال رفتن به وفق دهند.’ آنها در حال صحبت زیادی در مورد اتوماسیون. اما روشن نیست که چگونه شما انجام کارهایی مانند به طور خودکار یک خانه سالمندان,” او گفت:.

Nicola Sturgeon اسکاتلند و وزیر اول توییتی که سیاست “تهاجمی.” “این برچسب حیاتی کارگران ساخت یک کمک بزرگ به عنوان “کم ماهر’ & انتقاد شدید درب در چهره خود را. و این فاجعه است در عمل آن را به شدت آسیب اقتصاد ما.”

ماه گذشته ماهیان خاویاری به نام برای قدرت منتقل شده به پارلمان اسکاتلند به طوری که آنها می تواند خود را معرفی “اسکاتلندی ویزا” برای پاسخ به نیازهای محلی و پیری جمعیت است. او قصد دارد رد شد توسط دولت بریتانیا.

کارولین Fairbairn مدیر کل کنفدراسیون صنعت بریتانیا گفت که کسب و کار خواهد شد خوش آمدید برخی از پیشنهادات صادر جمعه مانند لغو کلاه بر تعداد ماهر ویزا و اجازه دادن به دانشجویان خارجی که در دانشگاه های انگلیس به کار در انگلستان برای دو سال پس از فارغ التحصیلی.

“با این وجود” او گفت: “در برخی از بخش های شرکت خواهد بود سمت چپ تعجب که چگونه آنها را به استخدام افراد مورد نیاز برای اجرای کسب و کار خود.”

کیت Nicholls, مدیر اجرایی کسب و کار association UK, مهمان نوازی گفت که “حکم موقت کم ماهر مسیر مهاجرت” خواهد بود “فاجعه برای بخش مهمان نوازی و مردم.”

تغییرات جمعیتی این معنی است که وجود دارد 200,000 کمتر 18-24 ساله انگلیسی از ورود به نیروی کار امروز بیش از وجود دارد از یک دهه پیش. “ما رو رکورد پایین بودن سطح بیکاری یک شیب در افراد جوان از ورود به بازار کار و بالاترین سطوح خالی از هر بخش” Nicholls گفت.

او گفت که یک چهارم از مهمان نوازی نیروی کار در سراسر انگلستان در حال اتباع خارجی — در شهرهایی مانند لندن, رقم افزایش به 80 درصد است.

حرارت مورد رئيس جمهور از ملی کشاورزان اتحادیه اروپا گفت که با کشاورزان “باقی می ماند بسیار نگران در مورد چگونه آنها را جذب مهم و حیاتی کارگران فصلی.”

انگلیسی مزارع شدیدا متکی به نیروی کار مهاجر, او گفت:, با بیش از 99 درصد از سبزیجات و میوه چینان آمدن از اتحادیه اروپا بیشتر از رومانی و بلغارستان.

پاتریک مک گاورن یک مهاجرت متخصص در مدرسه اقتصاد لندن به نام سیاست “عظیم بازار کار آزمایش.”

“این اولین بار است که هر یک از عمده اقتصاد جهان به طور کامل بسته درب در پایین-مهاجرت از طریق تخصص,” او گفت:, مقایسه بالا به پایین retooling اقتصاد به “یک نوع از اتحاد جماهیر شوروی برنامه ریزی مرکزی.”

در بعد از سال های جنگ بریتانیا با تکیه بر مهاجرت از ایرلند و کشورهای مشترک المنافع است که دیگر در دسترس نیست در راه همان است. و سپس آن را با اتکا بر مهاجرت از اتحادیه اروپا است.

آن را مانند یک تغییر اساسی به کار عرضه که McGovern فکر کرده اید که اگر سیاست خواهد بود پایدار بیش از بلند مدت. “ممکن است که به عنوان واکنش و پا زدن در و کمبود آشکار و کسب و کار شکایت دارد که تدریجی قبل از باز کردن بعدی انتخابات عمومی و یا گاهی اوقات پس از آن,” او گفت:.

ادامه مطلب

طوفان دنیس به ارمغان می آورد به جرم جاری شدن سیل به انگلستان, در حالی که استرالیایی ها بپرسید که ” از کجا بوریس?’

پیش از ایرلندی انتخابات لئو Varadkar در تلاش است در حالی که Sinn Féin موج

بوریس جانسون آغاز می شود “سال اقدام آب و هوا’ در میان اتهامات او هنوز هم نمی توانید آن را

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>