جاستین Tallis خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نشانه تبلیغات 5G موبایل و مخابرات در یک فروشگاه در لندن در ژانویه. 28 سال 2020.

لندن — دولت بریتانیا اعلام کرد که این برنامه اجازه می دهد تا شرکت چینی غول هواوی برای ساخت “غیر هسته ای” زیرساخت ها برای این کشور در آینده فوق العاده سریع 5G شبکه اگر چه این شرکت ممکن است تعیین یک “خطر بالا فروشنده” با دربسته در محیط بازار به اشتراک بگذارید.

نخست وزیر بوریس جانسون شده است تحت فشار زیادی از سوی دولت ایالات متحده — به ویژه از رئیس جمهور تهمت — به ممنوعیت Huawei از ساختمان بریتانیا 5G شبکه ارتباطات.

دولت بریتانیا است که در اصل به دنبال یک مسیر مایل به اجازه می دهد Huawei به عرضه و ساخت 5G اما ممنوعیت آن از “هسته ای” سیستم های اطلاعاتی نظامی و هسته ای سایت. آن را به دنبال محدود کردن این شرکت سهم بازار به 35 درصد است.

این برنامه اجازه می دهد تا Huawei برای شرکت در توسعه بریتانیا 5G شبکه تایید شده از سوی شورای امنیت ملی در روز سه شنبه ملاقات با ریاست جانسون. دولت بریتانیا در حال حاضر به دنبال قانونگذاری پیشنهادات از طریق پارلمان. ممکن است که مجلس عوام می تواند اصلاح جانسون طرح — شل شدن یا تقویت Huawei دست. اما پس از لغزش برنده شدن در ماه دسامبر انتخابات عمومی برای جانسون و حزب محافظه کار در پارلمان توانایی برای به چالش کشیدن برنامه های دولت تضعیف شده است.

جانسون شده است و تحت فشار در حال رشد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ممنوعیت Huawei آشکار از کل شبکه می باشد. ایالات متحده ادعا می کند که شرکت چینی غول شمار یک خطر امنیتی و تهدید ایالات متحده-انگلیسی اشتراک گذاری اطلاعات.

دولت ایالات متحده به نام Huawei یک تهدید برای امنیت ملی گفت: دولت چین می تواند شیر را به Huawei تجهیزات برای جاسوسی در غرب و یا مختل کردن زیرساخت های حیاتی.

[پنتاگون nixes پیشنهاد به تشدید محدودیت در ایالات متحده به فروش Huawei]

Huawei است که رد این نگرانی بی اساس و توصیف بریتانیا اعلام روز شنبه به عنوان یک برنده.

فن آوری های چینی غول هواوی قرار است به عنوان رهبر جهانی در فناوری 5G و است که می تواند جدی امنیت ملی مفاهیم برای آمریکا اما چرا Huawei آنقدر بحث برانگیز در میان زمان مذاکرات تجاری بین ایالات متحده و چین ؟

“Huawei است که اطمینان توسط دولت انگلیس را تایید که ما می تواند ادامه کار با مشتریان ما را به نگه داشتن 5G رول در مسیر” گفت: بیانیه ای از شرکت معاون رئیس جمهور ویکتور ژانگ.

“این شواهد مبتنی بر تصمیم گیری خواهد شد در نتیجه یک پیشرفته تر, امن تر و بیشتر مقرون به صرفه ارتباطات زیرساخت است که مناسب است برای آینده. آن را می دهد انگلستان دسترسی به جهان تکنولوژی پیشرو و تضمین یک بازار رقابتی” در این بیانیه اضافه شده و اشاره کرد که Huawei شده در بریتانیا برای بیش از 15 سال است.

ایالات متحده شده است با فشار دادن کلید متحدان اروپایی به نوار Huawei از شبکه های 5G را به دلیل امنیت ملی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo توییتی یکشنبه که بریتانیا تا به حال یک “مهم تصمیم گیری های آینده در 5G.”

روز جمعه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جانسون به بحث در مورد Huawei.

دانیل Leal-Olivas

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آرم شرکت چینی هواوی در اصلی آن انگلیسی ادارات در خواندن غرب لندن در ژانویه. 28 سال 2020.

آمریکا فشار است نه برنده بریتانیا بیش عمدتا به دلیل نگرانی هایی که کشیدن Huawei از شبکه های 4G موجود خواهد بود و دست و پا گیر و پر هزینه است. ارائه دهندگان عمده ای مانند British Telecom به شدت سرمایه گذاری در Huawei تکنولوژی و انگلیس نمی خواهند به سقوط در آینده 5G جهان است.

آینده فوق العاده سریع شبکه های 5G در حال انتظار برای قدرت آینده “اینترنت چیزها” را قادر می سازد صنعتی حمل و نقل و روزمره دستگاه های متصل به “بحث” را به یکدیگر و به اشتراک گذاشتن داده ها به طور مداوم در تأمین انرژی آینده فن آوری های مانند خودروهای بدون راننده و هوشمند لوازم خانگی.

هواداران می گویند 5G مارس طلیعه چیزی بودن در یک “چهارمین انقلاب صنعتی.” منتقدان نگران هستند که این سیستم اجازه می دهد برای جاسوسی گسترده داده ها برداشت و از دست دادن حریم خصوصی.

علاوه بر ممنوعیت فروش برخی از فناوری آمریکا برای Huawei واشنگتن نیز مسدود Huawei از نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی در ایالات متحده است. ژاپن و استرالیا نیز به طور موثر ممنوع Huawei از خود 5G شبکه.

بریتانیا به مدت طولانی نشانه های آن در نظر گرفته شده را به یک راه میانه محرومیت هواوی از سیستم های دولت و “هسته” شبکه که شامل روتر و سوئیچ دست زدن به حجم عظیم ترافیک, در حالی که اجازه می دهد تجهیزات چینی ساز به “edge” که در آن رادیو آنتن اتصال با دستگاه کاربر.

اما دولت ایالات متحده گفته است که حتی محدود به حضور بیش از حد در یک 5G شبکه است که در آن مقامات می گویند تمایز بین core و edge است که عملا بی معنی چون خیلی بیشتر از داده ها را می توان پردازش در شبکه در حاشیه.

به لندن نزدیک یک تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شدت مبارزات خود برای متقاعد کردن متحد خود را به نوار Huawei. هیئتی از جمله معاون مشاور امنیت ملی مت Pottinger ویژه و نماینده بین المللی ارتباطات از راه دور سیاست رابرت بلر و رابرت Strayer معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور سایبری و ارتباطات بین المللی, سیاست, پرواز به لندن در این ماه خود را زمین.

آنها خود فرصت دارند و در صورتی که داشتن یک شرکت چینی است که مدیون به پتانسیل دولت چین خواسته برای دسترسی خواهد برخواهد داشت نه تنها نظارت خطر بلکه یک تهدید اختلال شبکه اگر یک درگیری را تشدید کرد. آنها به اطلاعات فنی با هدف متقاعد کردن مقامات که امنیت ملی خطرات ناشی از استفاده از Huawei تکنولوژی نمی تواند به اندازه کافی کاهش.

هیئت نمایندگی ایالات متحده تاکید کرد که اگر بریتانیا بودند به اجازه Huawei به آن 5G شبکه دولت ایالات متحده را مجبور به ارزیابی مجدد آیا بریتانیا می تواند به اندازه کافی محافظت از مشترک هوش.

[Huawei کمک اینترنت برای شهر های کوچک آمریکا. در حال حاضر تجهیزات خود را برای رفتن.]

همچنین amping تا فشار کنگره ایالات متحده. گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره این ماه معرفی قانونی که بار اطلاعاتی ایالات متحده-به اشتراک گذاری با هر کشور است که اجازه می دهد تا Huawei به آن 5G شبکه. هر چند که انتظار نمی رود به تصویب — حداقل نه در شکل فعلی — تهدید می فرستد یک سیگنال است که کنگره قصد ندارد به نشستن در حاشیه بر این مسئله است.

قانونگذاران بریتانیا, صنعت, لابی حفظ حریم خصوصی و فعالان خود را تقسیم شده است. مقامات امنیتی در ماه مارس گذشته تحویل داغدار ارزیابی خطرات امنیتی ناشی از هواوی در شبکه های مخابراتی گفت: آنها یافت “مسائل فنی قابل توجهی” در شرکت مهندسی فرآیندهای به عنوان به خوبی به عنوان “مربوط به مسائل” در آن نرم افزار است.

بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله بریتانیا به مدت طولانی استفاده می شود, Huawei دنده خود را در شبکه های 3G و 4G.

مقامات انگلیسی و قانونگذاران کشتی با تصمیم برای بیش از یک سال و با برخی از سیگنالینگ شک و تردید در مورد ممنوعیت کامل. در ماه ژوئن سخنرانی رئیس بریتانیا National Cyber Security Center, Ciaran مارتین گفت: کشور نیاز به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از تهدیدات است.

“مهم ترین حمله در انگلستان [مخابرات] در سال های اخیر است که ما می دانیم از روسی بود و ما نمی هر گونه روسی متعلق به و یا پرچم کیت در ما [مخابرات] networks,” او گفت:.

در تابستان گذشته مجلس علم و فناوری کمیته گفت: انگلیس باید ممنوعیت Huawei از حساس ترین هسته عملیات از آن 5G شبکه. آن گفت که دیدم هیچ ویژگی های زمینه ای برای به طور کامل به استثنای شرکت چینی دنده اگر چه آن اضافه شده می تواند وجود داشته باشد “جغرافیای سیاسی یا اخلاقی زمینه را برای دولت و برای تصمیم گیری به تصویب رسید.”

انگلیسی ها تصمیم می آید را به عنوان یک میزبان از دیگر کشورها از جمله آلمان و برزیل در ادامه به بحث Huawei نقش خود را در شبکه های 5G.

[چند ماه آینده ممکن است نشان می دهد اگر Huawei رشد می تواند بدون آمریکا تکنولوژی فروش]

در بروکسل, اتحادیه اروپا و سیاست گذاران را به پرده مجموعه ای از پیش نویس دستورالعمل شنبه که به E. U. کشورهای ابزار برای حذف Huawei از شبکه های خود باید آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است.

E. U. شده است شک و تردید از نقش Huawei در توسعه شبکه های 5G اما آن را فاقد توانایی برای ممنوعیت این شرکت چینی در سراسر بلوک. در عوض فردی پایتخت تصمیم گیری دادن به پکن بیشتر اهرم برای فشار آوردن به کشورهای.

احتمال این که هواوی می تواند گسترش نقش خود را در شبکه های اروپایی نگران کرده است ایالات متحده کارشناسان امنیتی. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی ممکن است محدود کردن اطلاعات آنها را به اشتراک با همتایان اروپایی خود را به عنوان مثال حتی در این مورد از کسی که با آنها ارتباط نزدیک تر از هر قدرت خارجی.

“من می خواهم تصور کنید آن را تقلیل اثر تمایل برای به اشتراک گذاشتن برخی از چیزهایی که” بن هاجز سابق فرمانده ارتش آمریکا در اروپا گفت: از تصمیم.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان علنا رد ایده ممنوعیت هر گونه شرکت “به سادگی دلیل آن را از یک کشور خاص” و او دیده می شود به عنوان تمایلی به بیگانه یا چین یا ایالات متحده آمریکا, دو خریداران از اتومبیل های آلمانی و ماشین آلات. اما مقامات اطلاعاتی آلمانی و برخی از اعضای مرکل خود را تحت فشار قرار دادند برای یک غذای Huawei جرقه آتشین بحث است که تاخیر یک تصمیم نهایی است.

آلمان امور خارجه وزارت کشور و سرویس های اطلاعاتی “همه تاکید بر خطرات ناشی از Huawei” در حالی که “فدرال صدارت و وزارت امور اقتصادی هستند در برابر ممنوعیت” محققان با آلمان شورای روابط خارجی نوشت: در گزارش اخیر.

در ماه دسامبر در چین سفیر ایران در برلین کن وو هشدار داد وجود دارد می تواند “عواقب” برای آلمان اگر آن مانع Huawei. صحبت در فروم توسط روزنامه Handelsblatt وو اشاره کرد که آلمان به فروش می رساند میلیون خودرو در سال در چین بزرگترین بازار خودرو.

“می تواند به ما می گویند یک روز که ماشین آلمانی امن نیست چرا که ما قادر به تولید خود ما ماشین ؟” او گفت:. “نه. که خالص است حمایت از تولیدات داخلی.”


Nakashima و واندن گزارش از واشنگتن است. Michael Birnbaum در بروکسل کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

چین Huawei ممکن است نیاز به دو تا سه سال به بازیابی از ایالات متحده ممنوعیت تجارت, مدیر عامل شرکت می گوید:

زمانی که گرسنگی برای اینترنت سریع برخورد با آمریکا در مورد جاسوسی چینی

خواهد شد و آمریکا جنگ در, Huawei کمک چین پایان آن وابستگی به غرب tech?

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im