خواهد Oliver سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک زن عبور می کند یک بسته فروشگاه در لندن روز پنج شنبه به عنوان دولت بریتانیا اعلام کرد مستند ادامه خواهد داد به ماه آینده.

لندن — با یک بار شتاب تعدادی از coronavirus عفونت تنها در حال حاضر شروع به آهسته بریتانیا روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را ادامه خواهد داد lockdown برای حداقل سه هفته — تصمیم گیری تاثیر می گذارد که زندگی و درآمد میلیون ها نفر و یک تصمیم ساخته شده بدون نخست وزیر بوریس جانسون.

مانند دیگر کشورهای انگلیس در حال تلاش برای نگه داشتن جمعیت آن امن در حالی که ارائه حمایت از زندگی به یک flatlining اقتصاد است. اما از آن است که انجام این کار بدون سر آن دولت است که دوره نقاهت بعد از یک باطل کشمکش با این ویروس که جانسون گفت: “می رفته اند یا در راه است.”

از آن شده است 25 روز پس از بریتانیا دستور داد آن نسخه از یک مستند — و جانسون صرف 21 از کسانی که روز اول بیمار و خود در انزوا و سپس در یک بخش بیمارستان و واحد مراقبت های ویژه و در حال حاضر در بهبود در نخست وزیر رسمی حومه شهر عقب نشینی که در آن مشاوران می گویند که او کار نمی کند.

پنج شنبه تصمیم توسط خود دولت به حفظ وضع موجود — شامل اقامت در خانه اقدامات و تعطیلی کسب و کار — بخش آسان است. بستری شدن در بیمارستان باید فقط شروع به فلات در بریتانیا که روزانه تلفات همچنان افزایش می یابد و میزان عفونت در خانه های سالمندان بالا هستند.

بسیار سخت تر این است که چگونه و با چه سرعتی به سهولت اجتماعی فاصله اقدامات و احیای اقتصاد. این نیاز به تصمیمات بزرگ و خوب و متعادل از منافع رقابت.

دولت در مواجهه با فشار به طرح برنامه های خود را برای آینده — یا حداقل به یک معنا از آن تفکر.

خواسته در یک شنبه در کنفرانس خبری در مورد جزئیات چگونه محدودیت ممکن است کاسته وزیر امور خارجه Dominic Raab که در حال اجرا است دولت در جانسون غیبت مبهم بود: “اقدامات می تواند شامل جایگشت های مختلف برخی از قوی برخی کاهش است.”

وزرای دولت در حال بحث کشت بالقوه اقدامات: آیا برای ادامه برای محافظت از سالمندان در حالی که اجازه می دهد افراد جوان بیشتر آزادی حرکت; آیا به بازگرداندن برخی از بخش های کسب و کار قبل از دیگران; آیا برای حفظ سطوح بالاتر اجتماعی فاصله در برخی نقاط کشور بیش از دیگران است.


[ملکه اطمینان داد انگلیسی ها از نهایی پیروزی بیش از coronavirus]

Keir Starmer جدید رهبر مخالفان حزب کارگر خواستار دولت به انتشار آن “استراتژی خروج” بنابراین مردم و کسب و کار حداقل می توانید شروع به تصور کنید چه می آید بعدی.

در همین حال روزنامه و مفسران می گویند که شکست دولت به توضیح آنچه که ممکن است بعد خسته کننده است — آن است که درمان شهروندان بریتانیا به عنوان کودکانی که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به حقیقت است.

نظرسنجی ها نشان می دهد که بریتانیا به شدت پشتیبانی مستند. های اخیر نظرسنجی در بر داشت که 91 درصد از انگلیسی ها پشتیبانی از فرمت فراتر از اولیه آن دوره سه هفته ای.

اندی باران

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

گشت زنی پلیس در این زمینه در کاخ باکینگهام در لندن است.

کابینه وزیران گفته اند جانسون در سمت چپ آنها را با دستورالعمل های روشن در مورد نحوه حمل در غیاب او. اما بسیاری تغییر کرده است در حالی که او بیمار شده است.

خانه سالمندان مرگ باید رسید و مقامات در تلاش برای به دست آوردن و توزیع تجهیزات حفاظتی برای مراقبت از سلامت کارگران و به سرعت در دسترس آزمایش است که می تواند تشخیص هر دو حال و گذشته عفونت است.

Johnson, شخصی, مبارزه با کروناویروس متمرکز بریتانیا توجه به شدت همه گیر و تشویق مردم برای ارسال به اقدامات شدید برای محدود کردن جنبش است.

در حال حاضر به عنوان بریتانیا اندیشد آن حرکت های بعدی آن را باید انجام دهید تا در غیاب نخست وزیر شناخته شده برای توانایی خود را برای برقراری ارتباط است.

این هفته به خصوص ارتباطات شده اند تا حدودی مبهم. ایرلند شمالی یکی از چهار سازمان ملل در انگلستان منتظر نیست برای Raab را با فرمت اعلام و گفت: به طور یک جانبه خود را مستند خواهد بود تمدید تا زمانی که ممکن است 9. ایرلند شمالی معاون اول وزیر میشل اونیل گفت: در حال حاضر زمان به “حفاری به ماندن قوی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

[دیدگاه: من بازگشت به انگلستان از تایلند در ماه ژانویه با یک تب 103. من تست coronavirus.]

صبح روز پنج شنبه قبل از Raab اعلام بریتانیا برترین مقامات بهداشتی به نظر می رسد به صحبت کردن در گذشته هر یک از دیگر.

معاون وزیر بهداشت نادین Dorries ابرو مطرح شده که او در توییتی که “تنها یک راه وجود دارد ما می توانیم ‘خروج’ کامل مستند و این وقتی است که ما یک واکسن.”

بسیاری از کارشناسان گفته اند که آن را در 12 تا 18 ماه برای یک واکسن به توسعه یافته و توزیع شده است.

در مورد اظهارات روز شنبه, وزیر بهداشت مت Hancock تاکید کرد که Dorries استفاده از کلمه “کامل” کلید. اما او اذعان کرد که آن را “زمان” قبل از همه چیز بازگشت به راه آنها شدند.

آناند منون استاد سیاست اروپا در کالج کینگ لندن گفت: گسترش محدودیت بود تعجب آور نیست — حداقل به این خاطر Johnson نیست در صندلی رانندگی.

“این غیر قابل تصور است که این زیادی را امتحان کنید و تصمیم گیری بدون بوریس جانسون وجود دارد. او قلب تپنده این دولت در راه است که نشده است و این مورد از اوج تونی بلر” حزب کارگر رهبر که در خدمت به عنوان نخست وزیر از سال 1997 تا 2007.

کابینه منون گفت: بدهکار شغل خود را به جانسون, نه به ذکر است حزب محافظه کار thumping دسامبر پیروزی در انتخابات بود که به رهبری نخست وزیر.

“هیچ کس در نظر گرفتن تصمیمات بزرگ در غياب او” منون گفت.

خیابان داونینگ مقامات می گویند تمام تصمیم گیری خواهد شد “هدایت علمی و مشاوره.”

یکی از بریتانیا بالا اپیدیولوژی, نیل فرگوسن از امپریال کالج لندن به بی بی سی گفت در روز پنج شنبه “در آن است رفتن به رفتن به حالت عادی بازگشت. ما باید برای حفظ برخی از فرم های اجتماعی فاصله قابل توجهی سطح اجتماعی فاصله احتمالا به طور نامحدود تا زمانی که ما یک واکسن در دسترس است.”

دانیل Leal-Olivas

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تمیز کردن تجهیزات حفاظت فردی وارد پنج شنبه در 10 خیابان داونینگ لندن محل اقامت رسمی نخست وزیر بریتانیا.

قبلا فرگوسن و تیم خود را که در مدل های مطلع 10 خیابان داونینگ و کاخ سفید گفت: یک استراتژی برای سرکوب ویروس را به باقی می ماند تا زمانی که 18 ماه تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است و دولت باید فکر کند یک موج اما پی در پی امواج از عفونت است که می تواند مستلزم مقامات شل شدن و سپس سفت و سپس دوباره شل شدن محدودیت.

کاترین Haddon, یک عضو ارشد در موسسه برای دولت اتاق فکر گفت که قانون اساسی بریتانیا است که توسط یک اداره کابینه دولت بالا در رهبری تیم و این درست است که آیا جانسون یا Raab است که در راس. “انگلستان نخست وزیر ندارد همان گونه قدرت اجرایی است که یک رئیس جمهور آمریکا است,” او گفت:.

او اشاره کرد که هر چند نخست وزیر است “اولین بار در میان برابر در کابینه” نقش او بود “مرتب کردن بر اساس از ریاست و نقش او در دولت به جای اینکه یک مدیر به تنهایی.”

این بدان معنا نیست که نخست وزیر را ندارد قدرت. او قدرت به توصیه ملکه است که در کابینه اش — به عبارت دیگر او تصمیم می گیرد چه کسی به استخدام و آتش می دهد که او مقدار زیادی از قدرت سیاسی است.

Raab, Haddon گفته بود “تنها وجود دارد از طریق قرض اقتدار بوریس جانسون. اگر دولت تبدیل به اطراف و گفت: “ما احترام نمی گذارند اقتدار خود و Raab بس باید انجام کار خود را, سپس شما می خواهم که یک برخورد است که باید حل و فصل شود. چگونه شما حل و فصل است روی حیله و تزویر در قانون اساسی سوال است.”

ادامه مطلب

ویدیو های ویروسی زیر طاق اقلیت های قومی صرفه جویی در بریتانیا به عنوان coronavirus نوردد کشور

تجزیه و تحلیل: که در آن آلمان به موفقیت در مبارزه با کروناویروس بریتانیا تصادفا

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات