بریتانیا و ایرلند اضافه شده به آمریکا محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus موانع گسترش

کوین لمرقو ایسنا

یک زن پیاده روی به دور از خروج هیئت مدیره در فرودگاه بین المللی دالس در روز پنج شنبه یک روز پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت های مسافرتی در پروازها از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

لندن — امید به سرعت گسترش coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گسترش محدودیت های مسافرتی از اروپا شامل انگلیس و ایرلند معاون رئیس جمهور پنس روز شنبه اعلام کرد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته صادر 30 روز کنترل اتباع خارجی سفر از 26 کشور جهان در منطقه شنگن — منطقه border-سفر رایگان در سراسر کشورهای اتحادیه اروپا است. که به اجرا در آمد در روز شنبه و دیدم تعداد پروازها از اروپا به امریکا شاقول.

گنجاندن ایرلند و بریتانیا برنامه ریزی شده را به اثر سهشنبه اساسا بدان معنی است که برخی از 500 میلیون انگلیسی و E. U. شهروندان ممنوع از سفر به ایالات متحده — با استفاده از یک اقیانوس به اجرا اجتماعی فاصله بین نزدیکترین متحدان و شرکای تجاری.

این ممنوعیت ممکن است یا نه ممکن است انجام این کار بسیار به سرعت حرکت از رمان ویروس است که در حال حاضر در حال انتقال از فرد به فرد در هر دو قاره است. اما آن را به طور جدی مختل اطلس کسب و کار و تجارت و دانشگاه مطالعه است. آن را کوبیدن سفر و گردشگری.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

بسیاری در بریتانیا تصور می کرد که این کشور “رابطه ویژه” با امریکا ممکن است نگه دارید گردان باز, اما آنها بسته شد. یک روز پس از ایالات متحده محدودیت اعلام شد چهار شنبه تهمت ملاقات در دفتر بیضی با ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar بالا بردن امید در ایرلند است که این کشور نیز به چپ کردن لیست.

شهروندان آمریکایی و اقامت دائم ایالات متحده هنوز هم مجاز به سفر به ایالات متحده است.

شهروندان ایالات متحده شده اند ممنوع از ورود به ایرلند و بسیاری از کشورهای اروپایی هر چند در چند روز گذشته کشورهای در اروپا را آغاز کرده اند که محدود کردن سفر است.

ایتالیا به خصوص آن سخت ضربه شمال مجازی مستند و اسپانیا به دنبال کت و شلوار شنبه اعلام خود را در سراسر کشور مستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: آنها به دنبال محافظت از آمریکایی ها در صورت افزایش تعداد coronavirus موارد در اروپا است.

روز جمعه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به نام اروپا جدید کانون برای ویروس. بریتانیا و E. U. در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در خارج از چین است.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر کوروناویروس]

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس دو برابر شده در 24 ساعت در بریتانیا به 21 و وجود دارد 1,140 موارد تایید شده. بریتانیا افسر ارشد علمی پاتریک blue palace hotel با این حال گفت: از آنجا که اکثر بیمار و یا آلوده مردم را آزمایش واقعی تعداد افراد آلوده در کشور است که به احتمال زیاد از 5000 تا 10000.

جیم Urquhart

ایسنا

لوفت هانزا بلیط عوامل کمک به مسافران در فرودگاه بین المللی دنور در روز جمعه. ساعت بعد از سفر محدودیت در پروازها از اروپا و ورود به ایالات متحده به دلیل نگرانی از coronavirus تصویب شد.

هنگامی که برگ برنده اول اعلام محدودیت سفر برای اروپا روز چهارشنبه E. U. مقامات به شدت محکوم کرد این تصمیم است. 30-روز ممنوعیت در زمان آنها را با تعجب و بسیاری از بازدید ممنوعیت سفر به عنوان انگیزه های سیاسی و پشتیبانی نمی شود علم است.

“اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشورت گفت:” E. U. رییس کمیسیون Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل در یک بیانیه پنج شنبه.

هیچ واکنش اولیه به سفر بان کی مون از نخست وزیر بوریس جانسون یا ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar.

از جمله ممنوعیت سفر شده اند صریحا انتقاد توسط کارشناسان بهداشت و درمان و خلاف به سازمان بهداشت جهانی توصیه های مکرر.

آنها می تواند باعث شود مردم را به سفر خود را بیشتر پنهانی آن را سخت تر برای انجام تماس-ردیابی و باعث آسیب های اقتصادی منتقدان می گویند.

“محدودیت های مسافرتی می تواند باعث بیش از آسیب خوب با مانع info-های پزشکی و زنجیره تامین و آسیب رساندن به اقتصاد” سر که گفت: مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زودتر تصمیم هفته پیش به ممنوعیت سفر از چین است.

کشورهای رو به سخت محدودیتهای سفر به ایالات متحده در حال حاضر: بریتانیا و ایرلند (آغاز و تا روز دوشنبه) و اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد و سوئیس.

وانگ گزارش از واشنگتن است.

ادامه مطلب

چگونه کروز نیل گسترش coronavirus در سراسر جهان

تجزیه و تحلیل: مسن آمریکایی ها بیشتر نگران coronavirus — مگر آنها جمهوری خواه

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>