بریتانیا و اتحادیه اروپا را ‘rip یکدیگر جدا’ در تجارت ایران و فرانسه هشدار

بریتانیا و اتحادیه اروپا خواهد شد “rip یکدیگر جدا” در مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت در مذاکرات با وزیر خارجه فرانسه هشدار داده است.

Jean-Yves Le Drian گفت: این امر می تواند دشوار به نتیجه این مذاکرات تا پایان سال به دلیل اختلاف بین دو طرف است.

وزیر بود و در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در کنار بریتانیا در کابینه وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی, آقا, علامت Sedwill.

“من فکر می کنم که در مسائل تجاری و ساز برای آینده روابط است که ما در حال رفتن به شروع به در, ما در حال رفتن به پاره کردن یکدیگر جدا,” او گفت:.

آقای Le Drian رفت و واجد شرایط به اظهارات خود با اضافه کردن: “اما این است که ماهیت تجارت – هر کس می خواهد حفاظت از منافع خود است.”

او همچنین گفت که “برخی از نقاط دشوار” به مرتب کردن بر اساس – از جمله حقوق ماهیگیری – اما ابراز امیدواری کرد که مذاکرات به پایان می رسد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“با پادشاهی متحده, ما باید توجه داشته باشید از منافع مشترک ما و ما دستاوردها و توسعه آنها در توسعه روابط دوجانبه در اقیانوس اطلس داد و در چارچوب عملی برای عمل” او در توئیتر خود نوشت پس از میزگردی که با عنوان “یوروویژن مسابقه: یک اروپا است که پروژه”.

بوریس جانسون پیشنهاد کرده است که بریتانیا می تواند مذاکره تجارت آزاد معامله مانند کانادا و یا looser “استرالیا-سبک” ترتیب بر اساس سازمان تجارت جهانی از نظر.

با این حال یکی سابق وزیر کابینه ادعا کرده است که بسیاری در مجلس انتظار می رود نخست وزیر به عنوان واقعیت هیچ معامله ای روش.

Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا را رد کرد و اشاره ای از استرالیا به عنوان شبیه به “هیچ معامله” اما نشان داد که اتحادیه اروپا بود “خوب است که با”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im