جوایز بریت 2020 – Lewis Capaldi ارائه عجیب و غریب, سخنرانی پس از پیروزی آهنگ سال: “با تشکر از شما به مادر بزرگ من برای مرگ’

لوئیس Capaldi تحویل خنده دار سخنرانی پذیرش جایزه بهترین آهنگ سال برای “کسی که شما را دوست داشت” در جایزه بریت سال 2020 است.

“سلام نام من Lewis, خیلی ممنون از این,” او گفت: چند پایلوت از منازل خود به مراتب کوتاه تر برندگان سخنرانی در حالی که پذیرش این جایزه برای بهترین هنرمند جدید.

“بر خلاف باور بسیاری از مردم فکر می کنم این آهنگ در مورد دوست دختر سابق که شما می توانید ببینید هر شب در عشق جزیره” او افزود: مرجع ITV2 نشان می دهد شرکت کننده پیج Turley.

او سپس نشان داد واقعی الهام بخش در پشت آهنگ – مادر بزرگ خود را.

“[آهنگ] است که در واقع در مورد مادر بزرگ من” او گفت:, گفتن, جمعیت که او دو سال پیش.

“من امیدوارم که عشق جزیره همین حالا تماس خود را به نشان می دهد” او کنایه آمیز گفت: “با تشکر از مادر بزرگ من برای… مرگ ؟ من متاسفم!”

امسال مراسم که به جشن مراسم سالگرد 40 ارائه شد توسط Jack Whitehall.

یکی از این مراسم را برجسته شامل دیو اضافه کردن متن ترانه برای آهنگ خود را “سیاه” که او را دیدم تماس بوریس جانسون “واقعی نژادپرستانه” و انتقاد از رسانه های انگلستان را درمان Meghan Markle.

دیگر نوازندگان شامل هری سبک Stormzy و Billie Eilish که خواند جدید Bond theme هیچ وقت به مرگ در مسیر زنده اولین.

دنبال همراه با به روز رسانی زنده از شب در اینجا. پیدا کردن لیست کامل برندگان را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>