مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آرسنال با هدف جستن به عقب از شکست منچستر سیتی در اواسط هفته زمانی که آنها را در برایتون و هاو آلبیون در Amex ورزشگاه این afternooon.

باکاری سانیا به سمت کاهش یافت و به یک 3-0 از دست دادن پس از یک فاجعه باری از عملکرد دیوید لوئیز که شامل یک هدف-اذعان خطا یک کارت قرمز و یک مجازات او معلق خواهد شد برای این بازی.

برایتون باقی می ماند در بالای جدی سقوط مشکل اما با یک مشکل ثابت لیست گراهام پاتر می داند که آنها باید در پیدا کردن برخی از نتایج بیشتر برای تضمین بقای خود است. به دنبال آن زندگی می کنند:

برایتون 1 – 1 آرسنال

90 دقیقه: تنها سه دقیقه زمان اضافه برای پایان دادن به این بازی. آیا کسی می تواند فشار برای برنده ؟

برایتون 1 – 1 آرسنال

87 دقیقه: Willock نلسون و Tierney همه در آمد برای آرسنال با پپه Saka و کبللس آینده. استفن بر می آید برای Trossard در برایتون تغییر دهید.

برایتون 1 – 1 آرسنال

نگاهی به په په را گیج:

تبلیغات

برایتون 1 – 1 آرسنال

84 دقیقه: بیلبائو اذیت شده است. آن را فقط در حال سقوط نیست برای او. صلیب زمینه تصویب آید به Saka که miscues خود را ضربه. توپ می آید به بیلبائو او شاخه و غوطه دادن منحرف توپ را به گوشه ای.

برایتون 1 – 1 آرسنال

81 دقیقه: بیلبائو بازدید یکی از خارج از جعبه شات بترسد و منحرف در هوا و رایان خوب می سازد صرفه جویی در ابتدا پس از رفتن راه اشتباه است.

برایتون 1 – 1 آرسنال

78 دقیقه: Lacazette جایگزین Nketiah برای آرسنال به عنوان توپچی ها فشار برای برنده. کبللس برنده یک گوشه برای بازدید کنندگان به عنوان غوطه دادن بلوک های عبور خود را. په په گوشه پاک است.

تبلیغات

هدف!

برایتون 1 – 1 آرسنال – غوطه دادن

75 دقیقه: هدف! برایتون بازی کوتاه در گوشه و توپ می آید و به ماه مارس است. او می فرستد و پایین عبور را در جعبه. مارتینز غواصی برای آن اما نتواند توپ, برگزاری پاک آن خط اما غوطه دادن چوب پا و شیپور خاموشی آن در. برایتون سطح هستند!

SUBS

برایتون 0 – 1 آرسنال

72 دقیقه: برایتون را به یک تغییر دهید. مونتویا و کانلی در آمد ناخالص و Schelotto.

برایتون 0 – 1 آرسنال – په په

68 دقیقه: هدف! په په دریافت توپ در سمت راست. او ریش به آرامی به داخل جعبه قرار می دهد و توپ بر روی پای چپ خود را. سپس او فر یکی به گوشه بالا سمت چپ دست دادن Matt Ryan هیچ شانسی برای آن را ذخیره کنید. آرسنال منجر شود.

تبلیغات

برایتون 0 – 0 آرسنال

66 دقیقه: ناخالص شلاق یک گوشه به جعبه و مارتینز جهش به یک بسته از مردان و منازعه توپ. آرسنال پس از آن رفت و برگشت تا زمین Lacazette اسلات توپ را در جعبه برای بیلبائو. او شاخه های خود را با پای چپ و رایان هل توپ را به گوشه ای.

برایتون 0 – 0 آرسنال

63 دقیقه:په په در تلاش برای به اجرا گذشته Bissouma اما نتواند. برایتون مرد تا به حال یک روز بسیار خوب او پرتاب خود را به پردازد و متوقف تعدادی از آرسنال حملات.

برایتون 0 – 0 آرسنال

60 دقیقه: کبللس رول یک ضربه آزاد به طوری که بیلبائو اعتصاب می تواند یکی در هدف. او می کند اما ضربه ندارد ضرب و شتم برایتون دیوار.

برایتون شروع به باز کردن زرادخانه بنابراین بازدید کنندگان می خواهید به نمره هر چه زودتر به جای بعد.

تبلیغات

برایتون 0 – 0 آرسنال

57 دقیقه: مارتینز موجب صرفه جویی در آرسنال دوباره! صلیب در می آید از جناح راست برای برایتون. Maupay به ارمغان می آورد آن را در پست دور و سپس دریل یکی در هدف. مارتینز مسدود کردن زاویه در نزدیکی پست و او دست خود را در راه ضربه.

کارت زرد

برایتون 0 – 0 آرسنال

54 دقیقه: Saka پخش توپ از وسط به عنوان بیلبائو باعث می شود اجرا شود. او پرچم برای آفساید اما بیلبائو همچنان اجرا خود را قرار می دهد و توپ در برگشت از net.

VAR چک بازی و آن را بسیار نزدیک است اما تصمیم می ایستد.

Lacazette اسلاید در به چالش رایان که در زمان خود به انتشار توپ. او clens کردن برایتون دروازه بان میدارد و یک کارت زرد.

برایتون 0 – 0 آرسنال

51 دقیقه: رایت ناشیانه دهد و به دور یکی دیگر از ضربه آزاد پس از رسوب Lacazette. او باید مراقب باشید به عنوان او در حال حاضر در زرد.

Lacazette می دهد توپ به بیلبائو که شیارهای آن را به جعبه برای Saka. او آن میدارد و شاخه مجبور رایان برای منحرف کردن آن از بازی. سوت می رود برای یک آفساید در برابر Saka.

تبلیغات

برایتون 0 – 0 آرسنال

48 mins: بیلبائو می شود این شانس را به اجرا در برایتون دفاع. او وارد کادر از سمت چپ shurgs یک مدافع و شاخه. رایان متوقف می شود اما گیر میکنه توپ. Lacazette تلاش برای تجاوز کردن آن اما رایان بازیابی خفه توپ.

برایتون 0 – 0 آرسنال

نیمه دوم: برایتون را جایگزین Mooy با ماه مارس در شکستن.

در اینجا بیشتر در لنو آسیب:
 

تبلیغات

آسیب به لنو نگاه تند و زننده. BT Sport نمی نمایش کامل پخش حرکت آهسته اما آن را مانند نگاه لنو فرود ناشیانه در پای راست خود را در حالی که در همان زمان پرتاب خود را وزن بدست به سمت چپ به ماندن در جعبه.

نتیجه این شد پای او جای خود را در زانو. پیش بینی های اولیه آن را باور خواهید بود در دراز مدت آسیب به طوری که لنو انجام می شود.

او نمی نیم دهد Maupay بسیاری از چوب به عنوان او stretchered به عنوان به خوبی.

نیمی از زمان

برایتون 0 – 0 آرسنال

45+5 دقیقه: آرسنال را احساس می کنم نا امید که نیمه اول. آنها تحت سلطه توپ و احتمالا باید منجر شود. جای خود را شماره یک دروازه بان رفته مجروح و برایتون هنوز در بازی است.

پیش نمایش…

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه شروع خواهد شد در 3 بعدازظهر روز شنبه 20 ژوئن در Amex ورزشگاه.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی که پخش زنده در BT Sport.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

هیجان انگیز آرژانتینی Alexic Mac Allister در دسترس خواهد بود برای انتخاب تنها با خوزه Izquierdo از دست رفته از طریق آسیب است.

لوکاس Torreira و کیه Tierney هر دو در دسترس هستند برای آرسنال پس از یک دوره در حاشیه.

چه پیش بینی خط-یو پی اس?

برایتون: رایان, مونتویا, دافی, Dunk, برناردو استیونز Propper, Trossard, Mooy Gross Maupay.

آرسنال: لنو, Bellerin برگزاری Mustafi, Tierney Guendouzi, Torreira, Ceballos, Saka, Nketiah, بیلبائو.

شانس چه هستند?

برایتون – 12/5

قرعه کشی – 19/10

آرسنال – 11/8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات