برایان دوزیه عمیق می رود در shirtless جشن در طول اتباع جهان سری اجرا

بصری باعث بازنشسته سوم baseman و “Talkin’ بیس بال” شرکت میزبان ترور Plouffe سابق تیمی از دوزیه را با دوقلوها مینه سوتا به سخن گفتن است که دوزیه را بداهه بود “بیشتر می سی سی پی چیز” او تا کنون شنیده ام.

“من آرزو می کنم من تا به حال ویدئو” دوزیه پاسخ داد. “من تا به حال پیراهن من خاموش پدرم bod رفتن همه چیز است.”

دوزیه با پیراهن خود را خاموش متعجب? شما نمی گویند.

در میان رمان coronavirus همه گیر دوزیه نقش به عنوان shirtless, booze-خیس رهبر اتباع’ postgame محل باشگاه وانجمن جشن در مسیر به سال گذشته جهان سری عنوان به نظر می رسد مانند میلیون ها سال پیش. مراسم دوزیه توضیح داد: به مدت ها قبل از پلی آف زمانی که اتباع حال یکی از بدترین سوابق در بیس بال از دو ماه به این فصل است.

“آنچه ما را بسیار منحصر به فرد بود که ما قدیمی ترین تیم در بازی بیس بال تا کنون — یک دسته از جانبازان بچه ها که می خواهم در سنگر بچه ها که می خواهم به خوبی انجام می شود” دوزیه گفت. “هیچ چیز تا کنون fazed ما. تمام ماه آوریل و مه هر مصاحبه بود که ” چرا شما بچه ها هنوز در محل باشگاه وانجمن و داشتن سرگرم کننده است؟’ و ما مانند ” هیچ چیز واقعا fazes ما. آن را به نوبه خود در اطراف.’ در اواخر ماه مه شروع کردم به انجام این کار چیزی که پس از هر پیروزی که درگیر پیراهن من ، (خیلی بیشتر از پیراهن من اما درگیر پیراهن من است.) من انجام آن را برای پسران. این شد یک چیزی که بعد از هر پیروزی و ما شروع به در حال اجرا یک دسته از برد در یک ردیف بنابراین من تا به حال به نگه داشتن انجام آن ، این شد یک چیزی که من نگه داشته و با اضافه کردن چیزهای بیشتر به آن است.”

دوزیه نمی فاش کردن آنچه که آن “چیز” شد اما پس از اتباع مسجل نقطه حذفی در اواخر ماه سپتامبر او را shirtless معمول در محل باشگاه وانجمن قبل از رسانه ها وارد شده است.

“هنگامی که آنها در آمد من هنوز پیراهن من خاموش” دوزیه گفت. “هر چیز دیگری قرار داده شده است به نفسه. من در مورد به قرار دادن پیراهن من برگشت و همه بچه ها من به یاد داشته باشید [Max] Scherzer بود: ‘آن را ترک کردن! اجازه دهید به!’ من مثل همه حق است. من سمت چپ آن را خاموش کنید و مطمئن شوید به اندازه کافی پس از ما نگهداری می برد در پلی آف, من تا به حال به نگه داشتن پیراهن بنابراین آن را تبدیل به یک چیز.”

“رژه آغاز شده و در ظهر, و ما شروع به نوشیدن در 8 بنابراین تنها چیزهای خوب اتفاق می افتد,” دوزیه گفت. “… هنگامی که ما در مرحله, همه همسران در مقابل. [همسر من, گفت:,], ‘هر آنچه که شما روی صحنه را ندارد [پیراهن خود را] خاموش است. ما وجود دارد و freakin’ Aníbal سانچز در مقابل همه است مانند: ‘آن را خاموش. در حال حاضر! من در نگاه من و او به من می دهد خیره و من گفت: “من به پسران آنها چه می خواهند،’ “

دوزیه انجام داد.

دوزیه همچنین raved مورد ژوئن صوت از جمله 21 ساله قدرت به تمام زمینه های گفته صوت است “ترین oppo آب” از هر کسی او را دیده است در لیگ حرفه ای است. او reminisced مورد اول لیگ برتر تبادل ظاهر mop-وظیفه از اتباع’ 18-7 از دست دادن به دایاموند در ماه اوت است. دوزیه گفت که او می خواهد به قاب عکس از زمین خود را به آریزونا ادواردو اسکوبار یکی از بهترین دوستان خود را در بیس بال که منجر به یک ماموت صفحه اصلی اجرا کنید.

“من خنده و او یک لبخند بر روی چهره خود را به عنوان توپ را به آینده و کورت سوزوکی بود که ما هم تیمی در مینه سوتا است که خنده خود را از طریق ماسک” دوزیه گفت. “و او بازدید freakin’ 400 پا هومر کردن من. … [Escobar همسر] بود پخت و پز برای من arepas که شب. ما بیش از رفتن به خانه اش و هر پنج دقیقه او بود: “با تشکر از شما برادر من من نیاز به یک خانه اجرا سمت راست وجود دارد. با تشکر از شما.’ “

دوزیه که پس از تهیه یک جفت دمبل برای بلند کردن اجسام جلسات در حال آماده شدن برای سال 2020 فصل به عنوان اگر آن را به زودی اما او اذعان می کند “آن را به دنبال خوب است.”

“بخشی از من می گوید: ما اصلا بازی بیس بال در این سال و در بخش دیگر می گوید وجود دارد رفتن به تنها چیزی که در پایان با مانند یک ماه از بازی بیس بال, سه doubleheaders یک هفته گسترش فهرست اسامی, تلاش برای گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است و پس از آن باید کوتاه حذفی یا طولانی تر حذفی چیزی چگال در یک ماه, اگر آن را حتی اتفاق می افتد” دوزیه گفت.

اگر آن را ندارد, از آن خواهد شد دلیلی برای گرفتن پیراهن خود را خاموش.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im