Pompeo dodges سوال در مورد استرداد دیپلمات بیش از مرگ از نوجوان.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo است dodged سوالات بیش از, چرا یک زن آمریکایی می خواست برای محاکمه بیش از مرگ یک نوجوان اجازه داده شده به “فرار از عدالت” با بازگشت به ایالات متحده است.

Pompeo باعث خشم در انگلستان با کاهش یک استرداد درخواست افسر اطلاعاتی را آن Sacoolas که رو به یک مسئول باعث مرگ جوان 19 ساله هری دان در Northamptonshire خطرناک رانندگی سال گذشته است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab شب گذشته ابراز “ناامیدی” بر تصمیم گیری در طول مذاکرات با Pompeo در اولین روز از سفر دو روزه به لندن.

Pompeo مواجه شد به طور مستقیم در مورد Sacoolas مورد زمانی که او به نظر می رسد در مرحله با آقای Raab در یک رویداد در لندن که در آن از او پرسیده شد: “آیا می توانید توضیح دهید که ما به آنچه در آن است در مورد رابطه ویژه ای است که اجازه می دهد تا یک شهروند ایالات متحده به اجرا بیش از و کشتن یک پسر و فرار از عدالت است.”

وزیر امور خارجه آمریکا ducked سوال و پاسخ: “این یک فاجعه است. آمریکا تا به حال یک تصادف اینجا. ما بسیار متاسفم برای فاجعه ای که در زمان و مکان و از دست دادن یک شهروند بریتانیا زندگی. این وحشتناک بود.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم آن را به سمت راست. ما در حال انجام این کار در راه است که من فکر می کنم در محافظت از مهم رابطه بین دو کشور نیز هست.

“ما همچنان به کار بر روی این. دومینیک مطرح شده این روز گذشته هنگامی که ما صحبت کرد. او مطرح شده است و آن را هر زمان که ما صحبت کرده اند پس از آن اتفاق افتاده است.

“ما همچنان به کار ما راه را از طریق آن به سعی کنید به خوبی قطعنامه, قطعنامه ای که نشان دهنده فاجعه ای است که در زمان و مکان در آن روز.”

بعد از آن وزیر امور خارجه بریتانیا گفت که او تا به حال هرگز هر گونه گفتگو در مورد اینکه آیا شاهزاده اندرو می تواند معامله برای Sacoolas به کمک اف بی آی تحقیقات به شاهزاده سابق دوست جفری اپستاین.

Pompeo گفت که او “با اعتماد به نفس هر یک از این موارد حل خواهد شد در خود نسبت میدهند”.

Raab افزود: “من کاملا موافقم. هیچ داد و ستد کالا این قوانین مبتنی بر رویکرد است. این چیزی است که پیمان می کند. و ما هر دو معاهده استرداد با این نسخهها کار برای هر دو طرف است.”

او گفت: آن را به حال هرگز مطرح شده با او را قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de