هزاران نفر از Brexit حامیان فرود در میدان پارلمان را به علامت بریتانیا رسمی خروج از اتحادیه اروپا در شب جمعه, حتی اگر آن را احساس کرده بود برای هفته که هر چند لحظه ممکن است تصویب و بدون اطلاع قبلی.

پس از سال تلخ و بحث و اختلافات خروج توافق نامه به تصویب رسید با کمی هیاهو در هفته گذشته و در یک جا از خویشتن بوریس جانسون و دولت او در حل و فصل برای خاموش جشن بریتانیا برای خروج. در یک آدرس در مدت کوتاهی قبل از ساعت مقرر نخست وزیر اذعان بسیاری از را “یک حس اضطراب و از دست دادن”.

وجود دارد به هیچ آتش بازی هیچ * نام کاربری و هیچ از خود راضی قفسه سینه-ضرب و شتم. Brexit روز خواهد بود یک فرصت برای آشتی در کشور است که هنوز تقسیم می شود; در اسکاتلند شمع روشن vigils برگزار شد در چندین شهر و یکی SNP MP خواست بروکسل به “ترک یک نور” برای این کشور که اکثریت رای به باقی می ماند.

اما همدردی نمی سلطنت در یک جوشانده میدان پارلمان در شب جمعه که جشن بیشتر شبیه پس از یک مسابقه فوتبال.

در سراسر میدان مردان میانسال در لباس پرچم اتحادیه لباس بسیاری از حمل قوطی های آبجو می تواند شنیده شود خود به خود شکستن به دلچسب فریادهای “روز استقلال!” یا به سادگی “Brexit!”

در محل بیگ بن که سکوت یک خانه کوچک بن” – ترکیبی از یک زنگ و یک باس درام – پله شد بی وقفه.

بیشتر extreme pro-Brexit جناح نشان داده شد که مهمترین آنها توسط یک مرد حامل یک یهودستیزانه نشانه decrying “جعلی” رسانه های “تامین مالی” توسط جورج سوروس میلیاردر. یکی دیگر برگزار شد placard خواندن: “قفل کردن خائن”.

در یک غرفه کوچک در نزدیکی بن یک گروه به نام حاکمیت شهروندان داد به نام برای یک سال 2020 مرمت بیل به انگلیسی’ “خدا داده حقوق” با خواسته های از جمله ممنوعیت اتحادیه اروپا پرچم رسمی و ساختمان و پایان دادن به “فرهنگی مارکسیستی دستور کار” و حق حمل سلاح گرم در انگلستان است.

Figureheads قرار است یا واقعی از اردوگاه باقی می ماند مانند تونی بلر سی و John Major – شد هو در پانتومیم مد که ذکر شد در حالی که همه بازیگران از Brexiteer مشاهیر از جمله Wetherspoon تیم مارتین MP پیتر استخوان و نویسنده جولیا هارتلی-آبجو بودند و هر یک با توجه به یک قهرمان استقبال آنها خطاب به جمعیت.

در عین حال به عنوان شب رفت و مربع پر شده مشخص شد که این امر می تواند تا حد زیادی خوشخو جشن.

اصلی احساس بود حس تسکین اگر نه کفر است که مبارزه با تروریسم در اروپا بود که در نهایت اتفاق می افتد. “من رای به ترک در سال 1975 پس من در این برای مدت زمان طولانی” لوئیس 73 ساله Brexit حامی گفت: مستقل. “این کاملا عاطفی واقعا آن را گرفتن کشور ما است.”

“من فکر نمی کنم آن را به پاسخ به همه چیز اما حداقل ما در ساخت ذهن خود ما تا به جای اینکه گوش به توسط شخص دیگری.”

شوهرش گوردون 77 که به انگلیس از ایرلند در سال 1988 و گفت که او تا به حال پشتیبانی Brexit دهه به توافق رسیدند. “وجود خواهد داشت بار سخت اما وجود خواهد داشت بار سخت اگر ما هنوز در اتحادیه اروپا و نکته این است که ما را در تصمیم گیری های خود ما و خود ما اشتباهات,” او گفت:.

کوین اونیل 68 ساله از والینگتون جنوب لندن گفت که او آمد به میدان پارلمان به بخشی از تاریخ است. “این چنین تاریخی عصر ما باید استقلال ما را به عقب و یا حداقل ما در راه” او گفت: مستقل. همانطور که برای چه او می خواست برای دیدن در حال حاضر او اضافه کرد: “در حالت ایده آل, Nigel [حسابدار] برای بعد اما است که قصد ندارم به اتفاق می افتد, من حدس می زنم. اما پس از آن دوباره مردم گفت: این اتفاق نخواهد افتاد.”

وجود دارد حداقل یک undercover Remainer در میان جمعیت. این مرد که به نام او به نیک گفت: مستقل: “من می خواستم برای گرفتن احساس برای چه مخالف است چون هیچ کس من می دانم که رای دادند را ترک کنند.

“راه رفتن را از طریق جمعیت, من به یاد داشته باشید [4 کانال سخنگو] Jon Snow رو در مشکل برای گفته:” خدای من, من را دیده اند بسیاری از مردم سفید.’ من فکر می کنم این درست است.”

سخنرانان در مرحله چکش صفحه اصلی پیام خود را در مورد مردم عادی در نظر گرفتن استقرار و برخی به نام برای وحدت در سراسر کشور – هر چند که تمایلات jarred با شدید تر شعارهای خال خال در میان جمعیت.

زمانی که Nigel Farage در نهایت ظهور به صاعقه وار تشویق او خلاصه تا خلق و خوی در همین broad-brush نظر. “به یاد داشته باشید چه اتفاقی می افتد در حال حاضر علائم نقطه بدون بازگشت. ما هرگز قصد بازگشت” او گفت: هواداران است. “بقیه حس می شود جزئیات است.”

رهبران اتحادیه اروپا مسئله مبارزه با تروریسم در اروپا هشدار به آنها ضجه و زاری انگلستان خروج قریب الوقوع

مبارزه با تروریسم در اروپا انجام شده است – از لحاظ فنی. اما خیلی از آقای جانسون کار است که هنوز هم جلوتر از او و آن باقی مانده است دیده شود که آیا نتیجه نهایی چیزی است که این جايزه را ترک رای دهندگان پیش بینی زمانی که آنها پای صندوق های رأی رفتند.

نخست وزیر در حال حاضر باید مذاکره معاملات تجاری با بروکسل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن و دیگر پایتخت های متعادل تمام خواسته های خود را در برابر استانداردهای زندگی انگلیسی ها تبدیل شده اند استفاده می شود به بیش از نیم قرن از عضویت در اتحادیه اروپا.

به عنوان ساعت زده 11 دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا اصرار داشت که “ما در حال بلند پروازانه و اعتماد به نفس و خوش بینانه”. در حالی که او گفت: او معتقد بود مبارزه با تروریسم در اروپا می تواند یک “موفقیت خیره کننده”, رئیس خود احساس مجبور به هشدار می دهند که وجود دارد خواهد بود “برجستگی در جاده پیش رو”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات