یک زمان وجود دارد که من نوشتم در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا هر روز. فهم و outs از آن رای بازیکنان اصلی کار و محافظه کار پس از آن گروه مستقل و سپس لیبرال دموکرات کاربرانی که نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد. احتمال دوم همه پرسی بی پایان بحث در مورد backstop های کلر مرغ بوریس جانسون رانندگی یک جوینده گفت: “دریافت BREXIT انجام می شود”. من به تماشای همه پرسی نتایج رول از میز من در اتاق خبر لندن و سپس به من کمک کرد به گزارش بی پایان رای بی پایان Brexit معاملات و اصلاحات توسط دو جداگانه به نخست وزیر و بسیاری از سیاستمداران علاوه بر از مستقل‘s دفتر در نیویورک است. من رفتم راه پیمایی در مورد آن. من تا به حال استدلال در Facebook در مورد آن. من vacillated بین خود و ترحم خود می داند و خشم. من ادعا کرد که من هرگز تمدید پاسپورت من.

سپس Brexit روز آمد در اطراف این هفته و من فقط… نمی مراقبت.

من مراقبت عمیقا در مورد مسائل درگیر است ، اما مانند بسیاری از مردم من شده است Nigel-Faraged به بی تفاوتی سیاسی و خستگی. من آغاز شده به آغوش نیهیلیسم. من یک مقدار زیادی از افکار اما من خودم در پاسخ به “بنابراین آنچه در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا?” با بی اعتنایی تلقی بسیاری این روز است. من هیچ مبارزه به من بدهید. من حتی نمی دانم آنچه که من می تواند به مبارزه با هر بیشتر.

شما ببینید وقتی که شما تماشای این همه بازی از سراسر اقیانوس اطلس کل Brexit جدول کلمات متقاطع به نظر می رسد حتی stupider از آن از داخل است. مانند هر بریت با یک میل شدید برای ارسال مقاله من از تماشای این ویدئو این هفته از نایجل فراج و خدمه اش در پارلمان اروپا با تکان دادن مینیاتوری اتحادیه جک در حالی که unamused بروکسل بوروکرات نگاه دور خجالت برای ما. و من احساس واقعی غم وقتی دیدم که ویدئوها از جنگ جهانی دوم جانبازان بوده است پیش بینی شده بر روی صخره های سفید دوور همه از آنها صحبت کردن در مورد چه مقدار از آنها ابراز تاسف از دیدن ما با اروپا در چنین متزلزل زمان.

اما من در امریکا زندگی می کنند در حال حاضر, و من می دانم که ما نیاز به صرفه جویی در انرژی ما برای چه آمده است. مبارزه در برابر جزر و مد از Brexit – از “درد بازنده” و “Remoaners” و “به ما بدهد به کشور ما برگشت” – یک مبارزه بی فایده. مبارزه برای حقوق ما خارج از اتحادیه اروپا است و شدنی تر و ارزشمند تر. ما صرف زمان طولانی تقسیم همراه, پیر خطوط. آن زمان برای ما به ایستادگی در کنار هم در برابر چیزهایی که مهم; وقت آن است که با جرأت می گویم که آن را برای همه ما به ایستادن برای ارزش.

آمریکا و انگلستان بزرگترین امید برای یک معامله تجاری: جانسون ساخته شده است که بسیار روشن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی واضح تر (هر چند بیمه خدمات درمانی است “برای فروش نیست” البته نه در همه به خوبی شما می دانید شاید کمی اما خصوصی سازی در حال حاضر اتفاق می افتد و به هر حال گوش دادن 40 بیشتر بیمارستان و 6 میلیارد بیشتر پرستاران). بسیاری از استرالیایی ها فرض کنیم که به عنوان یک تقویت اتحاد با آمریکا تنها می تواند یک چیز خوب: ما به اشتراک گذاشتن یک زبان بعد از همه بچه های ما تماشای کارتون های آمریکایی و پوشیدن تی شرت مارک با پرچم آمریکا در حالی که بریتانیا کسب و کار – Cadbury, PG Tips – دریافت جامعی توسط آمریکا شرکت به فروش می رسد و حق را به ما فقط به عنوان خوشمزه است. چه چیزی می تواند اشتباه شدن فقط کمی بیشتر مثل امریکا ؟ نمی کلر کشتن باکتری ها در جوجه ها به هر حال ؟ و نمی باکتری های بد است ؟

Brexit: چه اتفاقی می افتد پس از ژانویه 31st?

آمریکا یک کشور فوق العاده از بسیاری جهات اما می توان آن را کاملا بد وقتی که می آید به برخی از مسائل خاص که مربوط به تجارت است. بهداشت و درمان است و فقط یک موضوع – آمریکا رویکرد به بهداشت و درمان است که سرسختانه تکرار “بازار آزاد ما را بیشتر رایگان” تا همه قطره مرده منجر به مصرف بحران بیماران دیابتی خود اعلام انسولین و غیر قابل قبولی بالا میزان مرگ و میر برای زنان باردار و نوزادان و مردم فقیر خرید ماهی آنتی بیوتیک ها در آمازون در تلاش برای درمان بیماری های آنها نمی توانیم تشخیص داده اند. آن را شروع نمی شود از این راه است. آن را حتی در هر نقطه در نزدیکی این بد یک دهه پیش. اما آن فوق العاده سودآور صنعت و جریان اصلی آمریکایی ها هنوز هم در نظر بگیرید این ایده است که بهداشت و درمان است و یک حق انسانی به توان رادیکال و کمونیست ، مردم از همه راه راه باید مراقب باشند در مورد حفاظت از ما بیمه خدمات درمانی است که به دلیل. وجود دارد بنابراین مقدار پول می شود ساخته شده از انصراف دور در لبه های فوق العاده ما رایگان-در-روی-نقطه-استفاده از سیستم بهداشت و درمان.

ما همچنین می تواند موذی در راه است که در آن با استفاده از معاملات تجاری برای کنترل کشورها بیشتر متکی بر آن است. این نه تنها بر کشورهای در حال توسعه – کانادا یکی از قربانیان اصلی مغلوب ساختن پیشی جستن trigger-happy تعرفه استراتژی در سال 2018 به سادگی به این دلیل که ما خود را شریک تجاری اصلی موجب نزدیکی. اگر ما خودمان را در رحمت از سیاستمداران آمریکایی با توجه بیش از حد به شدت بر تجارت خود را, ما به راحتی می تواند به فلج توسط هوی و هوس از دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن. اتحادیه اروپا یک گروه از کشورهایی که برگزاری یک دیگر در چک; ما یک مدتی قلدر و ظالم سرمایه داری و وابستگی ما به آن نمی خواهد که همان عطر و طعم به عنوان سابق ما تکیه بر اتحادیه اروپا است.

همانطور که با صدای بلند خط از معترضان در خارج از دفتر من امروز شرکت های آمریکایی نیز فراموش وحشتناکی رفاه حیوانات در قانون. مرغ کلر به دلیل شرایط کسانی که مرغ زنده در پتانسیل بسیار بدتر است. آنتی بیوتیک ها در گوشت هنجار است به عنوان حیوانات تربیت شود که پاهای خود را نمی تواند پشتیبانی و وزن خود را. اسیر حیوانات وحشی’ استفاده در سیرک قانونی است. انگلستان اولین کشور در جهان به تصویب هر گونه قانون رفاه حیوانات (1822) پس از مخالفت با چنین پرهیاهو و بی رحمانه شیوه باید به طور طبیعی به ما. ما نباید اجازه دهید این موضوع کنار جاده سقوط ما به عنوان دستمالی برای جلوگیری از مبارزه با تروریسم در اروپا رکود است.

تاپیک چیز دیگری که ما باید مقاومت آوردن به انگلیسی, فرهنگ از ما آمریکایی: بلامنازع ناسیونالیسم. اینجا در ایالات متحده مردم مورد آزار واقع شدند و فریاد می زدند: نه ایستادن برای سرود ملی در یک بازی فوتبال است. کودکان گفت: برای mindlessly تلاوت کلمات مورد حمایت و وفاداری خود را به یک پرچم در مدارس. اعضای نظامی هستند با صدای بلند تلفظ آمریکایی “قهرمانان”, “انجام وظیفه” توسط “مبارزه برای ارزش های آمریکایی” – حتی اگر بسیاری از مردم به شما می گویم که نمی تواند نقطه به عراق یا افغانستان بر روی یک نقشه (هیچ گسل از خود را: American استانداردهای آموزشی بسیار غیر قابل قبولی پایین بیش از حد).

کمی از خوب دل میهن پرستی خوب است اگر نه واقعا برای من (من همیشه در نظر گرفته شده که در آن متولد شده است به یک حادثه از سرنوشت و نه چیزی به “افتخار” از); دارد ناسیونالیسم سمی است. Brexit میهن پرستی بیش از حد مضحک است: ما در حال و نه “آزاد” از هر چیزی به جز یک اتحاد با میل و رغبت وارد شده به هر آنچه که برخی از Brexiteers’ قربانی مجتمع ممکن است به آنها بگویید. اگر شما شروع به باور ملیت خود را ارزانی شما با چیزی خاص شما می توانید به راحتی نیز شروع به باور مردم دیگر ملیت آنها را پایین تر. امیدوارم ما, طبیعی, انگلیسی, بدبینی را محافظت در برابر هر کسی که بیش از حد انجام شده در این راستا است. من نمی توانم ایستاده فکر یک روستا مربوط با تبلیغاتی لا Alabama.

من دیگر علاقه مند که می خواست به مرخصی که می خواستم به باقی می ماند و چه کسی نیست به نوبه خود به صندوق های رای زیرا آنها اهمیتی نمی دهند و یا آن باران. آنچه من علاقه مند به حفظ بخش هایی از کشور, من دوست دارم به جای فروش آنها به کشور من به خوبی آشنا می شود. من امیدوارم که با Brexit روز راه ما همه می توانند در آن به توافق برسند. و یا حداقل بیش از 51 درصد از ما.

در ضمن من ماندن در ما اگر مبارزه با تروریسم در اروپا تبدیل به یک فاجعه است. و دوست خوب من Nigel در حال حاضر گفت: او ممکن است به من بپیوندید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de