اندی باران سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

اتحادیه پرچم خط میدان پارلمان در لندن در روز جمعه.

Brexit بعد وارد کرده است. در 11 p. m. در لندن, انگلستان به طور رسمی برگ اتحادیه اروپا است. در اینجا چیزی است که بدانید:

● نخست وزیر بوریس جانسون ضربات چیزهایی با جلسه هیئت دولت در ساندرلند اولین شهر به مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016.

● جانسون را به دقت کالیبره کردن خود را جشن امشب با تمرکز بر وحدت و حرکت رو به جلو در یک سخنرانی تلویزیونی; هاردکور Brexiteers باید برنامه ریزی شده تر و خشن حزب در پارلمان مربع است.

● بزرگترین تغییر دهید ؟ انگلیسی, اعضای پارلمان اروپا از دست دادن شغل خود. در غیر این صورت همه چیز را نگاه کنید تقریبا همان حداقل تا پایان سال 2020 است.

لندن — که آسان نبود. اما پس از 1,317 روز سه نخست وزیران دو دمیده خروج خرما ده ها تن از آرا در مجلس و سال مذاکره بریتانیا و در نهایت ترک اتحادیه اروپا در روز جمعه.

Brexit روز — یا Brexit شب ؟ — در نهایت اینجا است. ساعت 11 شب به وقت تهران و یا نیمه شب در بروکسل بریتانیا به طور رسمی بعد از تقریبا پنج دهه با نزدیک ترین روابط با اروپا است.

بریتانیا در حال حاضر آن را به تنهایی و یا سر و صدا پیش با نخست وزیر بوریس جانسون چشم انداز برای یک می تواند-آیا “جهانی بریتانیا” و یا این کشور را پیدا خواهد کرد خود را کاهش, اقتصادی, و به عنوان بازیکن انفرادی در صحنه جهانی است.

نخست وزیر بریتانیا و Brexit پریمیر شده در جستجوی حق تن به علامت چنین لحظه عمیق در بریتانیا سابقه در زمانی که این کشور عمیقا تقسیم شده در این موضوع است.

او نمیخواهد به خیره نگاه کردن — به عنوان نظرسنجی پیدا کنید که بیش از نیمی از کشور در مخالفت با Brexit. اما او می خواهید به علامت لحظه.

[چگونه به علامت Brexit روز ؟ بوریس جانسون در حال جستجو برای تن است.]

جانسون در روز جمعه برگزار خواهد شد دیدار با رهبری تیم ساندرلند در شمال انگلستان در یک حرکت نمادین با توجه به این که این شهر برای اولین بار اعلام کرد در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 E. U. رفراندوم.

بعد در شب یک ساعت قبل از رسمی خروج جانسون پخش خواهد شد یک ضبط گفتار به ملت را از دفتر خود را در 10 خیابان داونینگ که در آن او تلاش خواهد کرد به اعتصاب یک خوش بین باشید و همچنین وعده به درمان یک کشور تقسیم شده.

وجود خواهد داشت نه هر bongs از بیگ بن — آن را تحت بازسازی است. اما وجود خواهد داشت یک نور نشان می دهد که تمرکز خود را بر اتحادیه — انگلیس ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی و 50-پنس سکه را وارد گردش خون.

انگلیس را ترک خواهد عمیقا تغییر ارتباط آن با اروپا و بقیه جهان است. اما آن را به سختی احساس می شود به طور متوسط شهروند بریتانیا وارد 11 ماه دوره گذار که در آن ادامه خواهد داد به اطاعت از قوانین E. U. حتی اگر آن دیگر کمک به آنها را.

[چه تغییراتی بعد از Brexit روز در Jan. 31?]

از طریق پایان سال 2020 مذاکره کنندگان در بروکسل و لندن به دنبال چکش کردن یک تجارت جدید مقابله و آمدن به شرایط با پیمانهایی برای داده های امنیت شیلات و حمل و نقل هوایی بانکی و خیلی بیشتر. یا حداقل این است که این طرح است.

Kenzo Tribouillard

خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen پارلمان اروپا رئیس جمهور David Sassoli و رئیس شورای اروپا چارلز میشل می رسند به صورت یک جلسه در نزدیکی ساختمان پارلمان اروپا در بروکسل در روز جمعه.

نامه ای مشترک منتشر شده در جمعه توسط E. U. رهبران — رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen اروپایی شورای رهبر چارلز میشل و رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli — نشانه های است که آنها را به مبارزه برای منافع خود را در مذاکرات آینده.

“بدون حرکت آزاد مردم وجود دارد می تواند بدون حرکت آزاد سرمایه و کالا و خدمات” آنها نوشت. “بدون یک سطح میدان بازی در محیط کار, مالیات و کمک های دولت وجود دارد نمی توان با بالاترین کیفیت دسترسی به بازار. بدون اینکه یک عضو شما نمی توانید حفظ مزایای عضویت.”

E. U. شهروندان در بریتانیا و استرالیایی زندگی جای دیگری در اروپا را بهره مندی از آزادی از جنبش تا پایان سال, اما آنها نیاز به درخواست برای اقامت اگر حقوق آنها برنامه ریزی برای ادامه زندگی در خارج از کشور خود. حدود 3.6 میلیون E. U. شهروندان که انگلستان خانه را مجبور به درخواست برای “حل و فصل وضعیت” توسط ژوئن آینده در غیر این صورت آنها خواهد بود زندگی در این کشور غیرقانونی.

[یکی از بزرگترین اثرات Brexit? پایان دادن به آزادی حرکت.]

واقعیت این است که انگلیس هنوز هم عمیقا تقسیم بر موضوع مبارزه با تروریسم در اروپا — منعکس شده نه فقط در انتخابات بلکه در روز جمعه جشن.

استیو بیکر پیشرو Brexiteer گفت: مجلس: “من را جشن می گیرند. من خودم اجازه می دهد یک لبخند, من خودم اجازه می دهد که لیوان شامپاین, من خودم لذت ببرید. اما من به جشن می گیرند با احتیاط و من را جشن می گیرند در یک راه است که احترام واقعی غم و اندوه است که دیگران احساس در همان زمان.”

Nigel Farage رهبر مبارزه با تروریسم در اروپا است که میزبانی یک حزب در مجلس مربع است. او توییتی در جمعه “در آخرین روز می آید که ما شکستن رایگان. یک پیروزی برای مردم علیه نظام.”

Alastair گرانت

AP

رایگان سیب با اتحادیه جک دست به ترویج بریتانیا تولید در میدان پارلمان.

هم وجود دارد تعدادی از نرم افزار-E. U. حوادث در سراسر کشور است. در داندی, حامیان جمع آوری به درخواست E. U. به “ترک یک نور در اسکاتلند است.” در بورنموث مردم نشست در میدان شهر به “درخشش نور برای حقوق ما است.” Pro-E. U. حامیان در آکسفورد در حال جمع آوری خارج از شهر که در آن آنها خواهد دست از کروسانت و نگه دارید و یک کشته و زخمی بر جای.

در ایرلند شمالی وجود دارد یک تظاهرات برنامه ریزی شده در آرما است که نزدیک به مرز با جمهوری ایرلند است.

در سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی انگلستان و ولز رای به ترک و اسکاتلند و ایرلند شمالی رای به باقی می ماند.

در بروکسل — خانه برای استرالیایی ها که وقف حرفه خود را به اتحادیه اروپا و به اروپایی ها که به زندگی و کار در کنار آنها برای چندین دهه وجود دارد چند جشن برنامه ریزی شده روز جمعه با تمام اما یک تعداد انگشت شماری از Brexit حزب مجلس عزاداری خروج.

[در Brexit روز بریتانیا ‘remainers’ به میزبان غمگین مهمانی های شام در حالی که ‘leavers’ جشن در میدان پارلمان]

انگلستان پرچم هنوز پرواز در خارج از E. U. ستاد در روز جمعه با برنامه های کاهش آن بی سر و صدا و بدون تشریفات مدتی بین جمعه شب و شنبه صبح. سرایداران دستور داده شده است تا به دور از بریتانیا صندلی در E. U. جلسه جداول بیش از آخر هفته در حال حاضر که تنها 27 صندلی مورد نیاز خواهد بود. E. U. امنیت کارکنان شستشو پایگاه داده های خود را در روز جمعه به طوری که با دیپلمات های دیگر می تواند دسترسی داخلی E. U. اسناد و مدارک و یا استفاده از کارت شناسایی خود را وارد کنید E. U. ساختمان. در حال حاضر در پنجشنبه یک ایمیل فرستاده شد به E. U. کارکنان یادآوری آنها است که آنها دیگر باید به اشتراک گذاری اسناد با مقامات انگلیسی.

برخی از بزرگداشت اوایل آغاز شده است. روز پنج شنبه در شهر بروکسل روشن قرن 18 محل بزرگ در قرمز و آبی و سفید و اتحادیه جک چرخ روشن-قرمز کیوسک تلفن که در آن بازدید کنندگان می تواند عکس را انداخت یک کنسرت با بازدید.

گیرت Vanden Wijngaert

بلومبرگ

مردم ایستاده با اتحادیه اروپا و اتحادیه پرچم در محل بزرگ مربع در بروکسل در روز پنج شنبه.

بروکسل سیستم حمل و نقل عمومی ساخته شده یک ویدیو را با یک مشتاق موسیقی متن فیلم است که برجسته تمام توقف تراموا در این شهر که به نام مردم و اماکن — لیورپول, چرچیل, Montgomery — که بسیاری از مناسبت های بریتانیا نقش مهمی در رهایی بخش بلژیک از اشغال نازی ها.

“ذهن فاصله زمانی که ترک” در این ویدئو به پایان رسید یک بازی در مکرر هشدار در لوله لندن.

یکی شاد بود Brexit حزب هیئتی از قانونگذاران اروپایی بسیاری از آنها در راهپیمایی خارج از پارلمان اروپا برای نهایی زمان صبح جمعه با تکان دادن انگلیسی, پرچم و همراه با خشن bagpiper. (هرگز از ذهن است که bagpipes هستند-معمولا با شناسایی اسکاتلند که ممکن است در عین حال تصمیم به شکستن رایگان از بریتانیا در تلاش برای پاسخ گفتن E. U..)

“بساز Brexit!” آنها شعار می دادند.

دیگران در بروکسل کمتر “yah” از “بد شانسی.”

در محل لوکزامبورگ نوار-ringed مربع در خارج از ساختمان پارلمان اروپا در بروکسل یک عضو پارلمان اروپا Magid Magid جمع حامیان برای “مبارزه با تروریسم در اروپا S*** اما اجازه دهید به هر حال حزب” رویداد روز پنج شنبه.

[Adieu, E. U.: انگلیسی تکرار بسته کیسه های خود را به عنوان پارلمان اروپا تصویب Brexit]

Braving بروکسل, نم نم باران, Magid وانمود به officiate مراسم عروسی بین شهروندان و E. U. برای کمک به اتباع استرالیایی حفظ E. U. شهروندی است. دو مینی کوپر festooned با پرچم ها و عبارت “Bollocks به مبارزه با تروریسم در اروپا” بودند پارک شده در نزدیکی میله های زندان.

“در حال حاضر وجود دارد یک فرهنگ سیاسی و من واقعا فکر می کنم همه چیز بدتر خواهد شد در سال آینده گفت: Calum تامسون, 24 بود که جرعه جرعه آبجو در محل لوکزامبورگ در روز پنج شنبه شب به عنوان میپوشید آبی طلا-ستاره دار E. U. پرچم به عنوان یک اسکودوی کیپ در اطراف گردن خود را.

او گفت که او قرار بود به فرانسه و هلند در کلاس چهار شب در هفته — پس از کار به عنوان یک کارآموز در یک بروکسل فکر می کنم تانک — چرا که او نمی خواست به انگلستان بازگشت. او گفت که او در اسکاتلند بود و در حمایت از شکستن رایگان و دوباره E. U.

Birnbaum گزارش از بروکسل. کوئنتین Ariès در بروکسل نیز به این گزارش.

ادامه مطلب

در Brexit روز بریتانیا ‘remainers’ به میزبان غمگین مهمانی های شام در حالی که ‘leavers’ جشن در میدان پارلمان

Adieu, E. U.: انگلیسی تکرار بسته کیسه های خود را به عنوان پارلمان اروپا تصویب Brexit

چه تغییراتی بعد از Brexit روز در Jan. 31?

یکی از بزرگترین اثرات Brexit? پایان دادن به آزادی حرکت.

چگونه به علامت Brexit روز ؟ بوریس جانسون در حال جستجو برای تن است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im