روز یکشنبه هر چند جغرافیا ارائه شده یکی دیگر از مقایسه برای Kaepernick: پت Tillman.

افسانه ای سابق Green Bay Packers کارفرمایی صحبت شد با TMZ ورزشی هنگامی که از او پرسیده شد که آیا Kaepernick که کمک کرد منجر به 49ers به یک سوپر باول ظاهر در علاوه بر این به دو سفر به NFC قهرمانی بازی سزاوار Pro Football Hall of Fame نظر داده شده خود را خارج از زمینه سهم.

Favre نشان داد که سوال سختی و او پاسخ آن را به طور مستقیم اما او شروع کرد به گفتن از Kaepernick “گمان می کنم او کمک کرده است تا خود را به علت فوق العاده است و مستحق بسیار ستایش و احترام است. به دلیل آن آسان است برای یک مرد سن و سال او سیاه یا سفید, اسپانیایی, هر آنچه برای متوقف کردن چیزی است که شما همیشه از خواب انجام می دهند و آن را در خود نگه دارد — شاید برای همیشه لطفا برای — برای چیزی است که شما به آن اعتقاد داریم.”

“من فقط می توانم از فکر می کنم درست بالای سر من پت Tillman یکی دیگر از مرد که چیزی شبیه و ما توجه او را به عنوان یک قهرمان” Favre اضافه شده است. “بنابراین من می خواهم فرض کنیم که وضعیت قهرمان خواهد بود با مهر Kaepernick به عنوان به خوبی.”

Tillman بود ایمنی برای کاردینالز آریزونا که در پی 9/11 حملات خود را به پایان رسید چهار سال NFL حرفه ای در سال 2002 برای پیوستن به ارتش ایالات متحده و تبدیل به یک نماد است.

پس از Tillman کشته شد در عمل در سال 2004 مرگ او در افغانستان در ابتدا به عنوان داشتن رخ داده است در دست دشمن مبارزان قبل از بررسی نشان داد که او کشته شده توسط آتش دوستانه. پس از آن او شده است اغلب به اشاره به عنوان مثال از میهن پرستی اگر چه او بیوه است و گاهی گرفته و موضوع را با تلاش برای استفاده از Tillman به بیشتر های سیاسی, روایت.

“پت خدمات همراه که از هر مرد و زن است و خدمات و هرگز نباید سیاسی در راه است که تقسیم ما” ماری Tillman گفت: در سال 2017. “به عنوان یک بازیکن فوتبال و سرباز پت الهام بی شماری از آمریکایی ها برای متحد کردن. امید من این است که حافظه خود را همیشه باید به یاد مردم است که ما باید گرد هم می آیند.”

کسانی که نظرات صادر شد رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه انتقاد خود از NFL بازیکن تظاهرات در طول سرود ملی — که آغاز شده توسط Kaepernick سال قبل — توسط retweeting حامی ایران است که نشان داد Tillman در لباس نظامی با یک نصیحت برای همه به “ایستادن برای سرود.”

که نخستین بار نیست که ماری Tillman صحبت کردن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. پیش از آن در سال 2017, او گفت که پت Tillman را اعتراض به رئیس جمهور اجرایی به منظور جلوگیری از سفر از هفت اکثر کشورهای اسلامی نوشته “این کشور نیست او از خواب نه آنچه که او برای خدمت و نه آنچه که او درگذشت.”

سال بعد ماری Tillman نوشت: در مقاله ای برای واشنگتن پست “پت در ارتش بنابراین بسیاری از مردم می خواهید به ضمیمه یک نام تجاری از کور وفاداری به او و استفاده از او را به استدلال می کنند که زانو را در طول سرود ملی است unpatriotic. پت نیز در برابر جنگ عراق بسیاری از دیگران می خواهید به استفاده از او را به استدلال می کنند در برابر دخالت آمریکا در خارج از کشور جنگ. جوهر خود را خم به جا دستور کار. … من نمی توانم بگویم چگونه پت را احساس خود را در مورد مسابقه در ایالات متحده امروز یا زانو زدن در طول سرود ملی. اما می توانم بگویم که او را درگیر متفکر و احترام گفتمان هرگز shying دور از نکات دقیق وظریف هرگز در نظر گرفتن راه آسان و به دنبال, همیشه, برای گفتگو به جای یک مبارزه است.”

روز یکشنبه Favre تشبیه Kaepernick به Tillman شد ملاقات با برخی از خشم به خصوص در میان نخبگان محافظه کار. فاکس نیوز نویسندگان دن richard shaw برچسب Favre در توییتر در حالی که ارسال یک عکس از جوراب Kaepernick یک بار عینک که به نظر می رسد به تصویر کشیدن پلیس به عنوان خوک اضافه کردن یک عنوان “اگر این مرد است که خود را ‘قهرمان’ سپس شما مشکل است.”

“Tillman داد تا شهرت و ثروت به خدمت در ارتش و به او پرداخت می شود قیمت نهایی,” The Daily Caller دیوید Hookstead توییتی. “Kaep به نام پلیس, برده, فو, عینک خوک جوراب و ستایش کرد. این یک توهین به مقایسه.”

Kaepernick نقش را در بالا بردن سطح آگاهی از خشونت پلیس و همچنین موثر تبعید از NFL بازگشت به بحث ملی به عنوان اعتراض فنر در سراسر کشور و در جای دیگر در جهان پس از مرگ جورج فلوید.

NFL کمیسر راجر Goodell به تازگی گفت که “حمایت” و “تشویق” یک تیم به ثبت نام Kaepernick. که پس از Goodell در پاسخ به تلنگر از یک تعداد بالا مشخصات بازیکنان خود را در لیگ با اعلام “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که بحرانی از زندگی توجه به اعتراضات ادامه حفظ است که زانو را در طول سرود غیر قابل قبول است, اما او همچنین گفت که او نمی خواهد ذهن اگر Kaepernick بازگشت به فوتبال شد.

“من دوست دارم برای دیدن او به یکی دیگر از شات” رئيس جمهور گفت: در هفته گذشته. “اما بدیهی است که او قادر به بازی هست. اگر او نمی تواند بازی خوب, من فکر می کنم این امر می تواند بسیار ناعادلانه است.”

تماس Kaepernick “پویا” بازیکن خود را در اول Favre اشاره کرد یکشنبه که 32 ساله سابق 49er است: “هنوز جوان و نشده است آمار در چند سال پس هیچ دلیلی برای فکر می کنم که او را از دست داد که خیلی گام به گام است.”

“من فکر می کنم از فوتبال حس من نمی توانم تصور کنید که [Kaepernick] که به دور از شکل یا که دور از تماس با توپ فوتبال که او سزاوار نیست یک شات” گفت: Favre.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات