شکستن سخت است, به ویژه هنگامی که یک LLC درگیر

آیا من می توانم فایل به حل LLC? اگر من چگونه می توانم از خانه من خارج از LLC? چه مشکلات مالیاتی را داشته باشم ؟ LLC راه اندازی شد و با شماره امنیت اجتماعی و شماره و نام و نام خانوادگی و یک شماره شناسایی کارفرما.

من می دانم که در حال حاضر همه چیز یک ایده بد بود اما هدف من این است که برای به دست آوردن اموال در خارج از شرکت و به نام من.

یک: شما در صحبت خود را به شریک زندگی سابق در مورد وضعیت برای دیدن اگر دو نفر از شما می توانید خود را حل و فصل تفاوت ؟ به عنوان یک شروع شما نیاز به درخواست خود را برای انتقال ملک به شما. اگر او حاضر به انجام این کار بزرگ است. اما ما در حال رفتن به فرض او است رفتن به شما کمک کند; حداقل نه با میل و رغبت.

در واقع ما قصد داریم برای ایجاد یک دسته از مفروضات وجود دارد به عنوان یک مقدار عادلانه از جزئیات از دست رفته از ایمیل خود را مانند زمانی که شما و شریک زندگی سابق ازدواج کرده بودند (و او خود را همسر سابق) و یا فقط در شرکای کسب و کار. ما همچنین معلوم نیست که آیا شما و شریک زندگی سابق در واقع زندگی در این ملک.

برای اولین بار ما در حال رفتن به فرض که شما و شریک زندگی سابق دیگر در خانه زندگی می کنند به شما به عنوان به ذکر است که خانه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سرمایه گذاری ملک برای آنچه که ما فرض کنیم یک ملک اجاره کسب و کار.

ما همچنین قصد داریم به فرض شما ازدواج کرده بودند و در حال حاضر طلاق گرفته است. در صورتی که این مورد یکی از عوامل مهم این است که آیا شما با قرار دادن خانه به, LLC قبل یا بعد از طلاق خود را. اگر شما با قرار دادن اموال به LLC قبل از طلاق, طلاق, حکم باید با رسیدگی LLC و وضع خانه. بنابراین اگر شما برخی از حقوقی جهت از خود حکم طلاق به عنوان به که صاحب LLC و اموال آن را نگه می دارد که ممکن است شما را به برخی از اهرم خود را همسر سابق انتقال ملک به عنوان مورد نیاز توسط حکم طلاق.

داشتن گفت که ممکن است که شما طلاق گرفته بودند و یا هرگز ازدواج خود را به شریک زندگی سابق در وهله اول. آن را نیز ممکن است که هیچ مدارک مورد LLC دیگر از اسناد و مدارک که مورد استفاده برای ایجاد آن است.

به عنوان یک عضو LLC هر چند نه مدیریت شما ممکن است برخی از حقوق برخی از این حقوق باید شرح داده شده در عامل توافق برای, LLC. شما باید در پیدا کردن عامل توافق و تعیین اینکه آیا این شامل حل اختلاف ارائه. که حل اختلاف ارائه ممکن است به شما حق را به برخی از اقدام شاید به اندازه کافی به محصولات خود را شریک سابق به حرکت.

ما نمی دانیم که چگونه شما و شریک زندگی سابق تصمیم به قرار دادن خانه به, LLC. و ما نمی دانیم که آیا شما پرداخت کردم برای قرار دادن خانه به, LLC یا آن را بخشی از یک بزرگتر آرایش. ما در حال فکر کردن اگر شما با قرار دادن خانه به, LLC دریافت کرده و هیچ چیز برای آن شما ممکن است قادر به باز کردن معامله.

چه ما به معنای باز کردن معامله ؟ اول ببینید اگر شما و شریک زندگی سابق می توانند با هم و دوستانه حل و فصل وضعیت و انتقال به صفحه اصلی به شما. اگر نه, شما می خواهید به استخدام یک وکیل به زور حل و مالکیت بازگشت به شما.

اگر شما با قرار دادن خانه به, LLC و شما چیزی برای آن و یا حکم طلاق را فراهم می کند برای تقسیم اموال متفاوت, شما ممکن است گیر کرده است. در این سناریو گذشته شما ممکن است مجبور به زدن توپ و کار با یک وکیل به بررسی تمام اسناد و مدارک را ببینید و اگر شما هر گونه گزینه های دیگر در دسترس است.

از مالیات بر درآمد فدرال چشم انداز آن ممکن است مهم نیست اگر شما دریافت چیزی از ارزش اموال خود را از LLC. هنگامی که اکثر مردم راه اندازی LLC بین همسران و یا دوستان آنها را به وضعیت مالیاتی جریان به افراد است. این به آن معنا است که هر آنچه اتفاق می افتد در سمت مالیات در, LLC سطح آن مالیات بدهکار تبدیل تعهد از اعضای LLC.

شما نیاز به چک کنید اگر خود را شریک سابق تا کنون ثبت اظهارنامه مالیاتی برای, LLC یا حتی نیاز به فایل. بر اساس راه شما تعبیر ایمیل خود را, ما در حال فرض کنید او احتمالا چیزی غیر از ایجاد LLC و انتقال خانه خود را به آن. در حال حاضر به عنوان بخشی از پیمایش شما ممکن است مجبور به مقابله با انواع مسائل مالیاتی از جمله انتقال از خانه خود را به, LLC هر گونه مسائل مالیاتی ناشی از مدت زمان LLC متعلق به ملک و انتقال اموال از LLC عقب بر گردیم به شما. شما ممکن است نیاز به مشورت خود را preparer مالیاتی حسابدار یا عامل ثبت نام.

در نظر ما به سادگی حل LLC ممکن است کمک بسیار. LLC دیگر ممکن است وجود داشته باشد زیر چشم از دولت است که در آن شما زندگی می کنند اما خانه هنوز هم نیاز به انتقال از LLC (یا صاحبان LLC) را به شما و یا شخص دیگری. انحلال LLC نمی خواهد به طور خودکار بازگشت به صفحه اصلی به شما و انجام این کار می تواند مسائل پیچیده. هنگامی که محلول اعضای LLC خواهد به طور موثر تبدیل شدن به صاحبان اموال. خود را شریک سابق خود خواهد نیمی از اموال و شما هنوز هم می خواهم که برای مقابله با او به اشتراک بگذارید.

در حالی که ما به توافق برسند که این نبود خود را باهوش ترین حرکت این بدان معنا نیست که آن را به شما هزینه نیمی از دارایی شما متعلق به قبل از ایجاد این LLC. لطفا کمک شما نیاز به اصلاح اموال خود را.

Ilyce Glink است نویسنده کتاب “100 پرسش هر, برای اولین بار خانه خریدار باید بپرسید” (4th Edition). او همچنین مدیر عامل شرکت از بهترین پول حرکت یک برنامه است که کارفرمایان ارائه به کارکنان به اندازه گیری و شماره گیری کردن استرس های مالی. Samuel J. Tamkin در شیکاگو وکیل املاک و مستغلات. تماس با Ilyce و سام از طریق وب سایت ThinkGlink.com.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>