شکستن سابقه کاخ سفید نخواهد انتشار رسمی اقتصادی پیش بینی این تابستان که هوا میزان رکود

بودجه کارشناسان گفت: آنها از هر گونه آگاه قبلی کاخ سفید امید بستن در برابر ارائه پیش بینی در این “اواسط جلسه نقد و بررسی” سند در هر سال حداقل از 1970s.

دو مقامات کاخ سفید تایید کرد که تصمیم گیری ساخته شده بود و نه شامل تخمین های اقتصادی به عنوان بخشی از اواسط جلسه آزاد است. مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات گفت که رمان کروناویروس که باعث نوسانات شدید در اقتصاد ایالات متحده و آن را دشوار است به مدل اقتصادی روند.

سند خواهد بود میله میله برای انتشار تنها چند ماه قبل از انتخابات نوامبر.

“آن می شود آنها را به خارج از قلاب برای داشتن به آنچه چشم انداز اقتصادی به نظر می رسد” گفت: داگلاس Holtz-Eakin یک مدیر سابق دفتر بودجه کنگره که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی اواخر سناتور جان مک کین (R-Ariz.).

هر دو حزب لیبرال و محافظه کار منتقدان گفت: کاخ سفید باید انتشار آن تخمین های اقتصادی در خط با سابقه قبل تعیین شده توسط دولت بدون در نظر گرفتن عدم قطعیت های ناشی از این بیماری همه گیر. کاخ سفید تحت ریاست جمهوری باراک اوباما ادامه داد: برای آزادی این تعداد در طول رکود بزرگ اگر چه آنها unflattering.

این سال را به کاخ سفید بودجه در انتظار گزارش شامل اطلاعات هزینه های فدرال همراه با اطلاعات در تصویب قانون نیست اما سالانه کسری بودجه فدرال طرح ریزی کاخ سفید مقامات گفت. به گفته مقامات کاخ سفید را انتشار سالانه کسری بودجه برای سال در پایان سال مالی در ماه اکتبر.

بودجه بررسی خواهد شد و شامل خلاصه ای از شرایط اقتصادی به تاریخ. یک مقام کاخ سفید کارکنان نیز مشغول اجرای 2 تریلیون دلار مراقبت عمل بسته کمک های تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس ،

اقتصادی پیش بینی به طور مشترک تولید شده توسط یک “هر دسته سه تایی” متشکل از مدیر OMB صندلی کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی و وزیر خزانه داری.

پس از انتشار کاخ سفید بودجه در ماه ژانویه نرخ بیکاری سر به فلک کشید و از حدود 3.5 درصد به نزدیک 15 درصد است. رئیس جمهور تهمت بارها ابراز اعتماد به نفس در سریع اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن از ویروس اما اقتصاددانان جریان اصلی و وال استریت پیش بینی کرده اند پیش بینی کرد نرخ بیکاری می تواند باقی می ماند شمالی از 10 درصد از طریق 2020 و به 2021.

بودجه کارشناسان می گویند هیچ دلیلی وجود ندارد کاخ سفید خواهد بود قادر به انتشار آن اقتصادی خود را پیش بینی. این دفتر بودجه کنگره به عنوان مثال به روز رسانی اقتصادی آن پیش بینی در هر دو مارس و آوریل به عنوان coronavirus موج از طریق اقتصاد ایالات متحده.

“وجود دارد هیچ لجستیکی دلیل آنها نمی تواند آن را انجام دهد” گفت: لایحه هوگلند معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز سیاست دو حزبی و جمهوریخواه سابق هیات مدیر کمیته بودجه سنا. “به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد آنها نمی خواهند به توجه به سطح بالای بیکاری آنها می خواهم که به پروژه برای سال جاری و سال آینده است.”

مقامات کاخ سفید گفته اند که آنها در حال شفاف در مورد میزان رکود اقتصادی است. کوین Hassett یک کاخ سفید اقتصاددان گفت: بیش از آخر هفته که بیکاری می تواند باقی می ماند شمالی از 10 درصد در روز انتخابات در ماه نوامبر. لری Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی هفته گذشته گفت که “اعداد در آینده خوب نیست. در واقع آنها کاملا بد در اکثر موارد.”

منتقدان می گویند کاخ سفید است نه مقابله با میزان خسارت اقتصادی رو به ملت است. دولت تا حد زیادی شکسته مذاکرات با کنگره های اضافی بسته محرک اگر چه بسیاری از اقتصاددانان می گویند محرک لازم است.

“آنها در حال رفتن هرگز برای رسیدگی به این مشکلات اگر آنها این نوع از blinders” گفت: Jared برنشتاین سابق مشاور اقتصادی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن. “مدیریت اقتصاد به معنی انتشارات معتبر پیش بینی.”

مقامات کاخ سفید را در دفاع از خود در پاسخ به رکود اقتصادی با استناد به تریلیون ها دلار از آنها به تصویب کنگره به پمپ به اقتصاد است.

در یک سال معمولی کاخ سفید بودجه نیز کمک می کند تا سازمان های فدرال طرح خود درخواست بودجه برای کنگره است. سازمان های مانند حمل و نقل و انرژی بخش با استفاده از مدیریت اقتصادی اطلاعات به هوا پیش بینی نیازهای مختلف برنامه های دولت است.

“سازمان باید اطلاعات خوبی در چشم انداز اقتصادی برای برنامه ریزی. اقتصاد امروز اقتصاد شش ماه پیش گفت:” کلودیا Sahm که مشغول به کار در اقتصاد کلان پیش بینی اساسی بودجه به عنوان یک اقتصاددان در مجلس شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما. “بدون این پیش بینی های آنها نمی تواند درخواست برای مقدار مناسب در تخصیص بودجه.”

راسل Vought اقدام مدیر OMB ظاهر خواهد شد قبل از سنا بودجه کمیته نامزدی خود را برای حضور در ژوئن 3.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de