برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم است.’

Heloisa Traiano برای واشنگتن پست

سونیا Maria de Oliveira, 50 غرفه در ورودی Rio de Janeiro favela از سانتا مارتا در مدت کوتاهی پس از پزشکان به او گفت که آنها مظنون به نوه اش بود coronavirus.

ریو دو ژانیرو — یکی از مرگبارترین و حداقل قابل پیش بینی فاز در جهانی coronavirus بحران می تواند شروع به innocuously به عنوان این: یک مادر بزرگ و نوه اش در بالا رفتن از تپه.

پسر 9 بود که با پوشیدن یک ماسک جراحی و مادر بزرگ ترسیده بود. آنها از بازگشت از بیمارستان trudging از یک شیب تند به کلبه در ریو طبقه سانتا مارتا favela. سونیا Maria de Oliveira می ترسید زندگی بود در مورد مشکل تر است. پسر معتقد به سانتا مارتا در اولین مورد مشکوک به از coronavirus تا به حال فقط دستور داده شده است به 14 روز از انزوا.

اما اولیویرا نگران چه بود که حتی ممکن است. خانواده ها در این تپه زاغه جمعیت به خانه های انباشته precariously در بالای یک دیگر به عنوان در یک بازی Jenga. کودکان جریان در داخل و خارج از خانه گذشته fetid کانال ها و پایین کوچه که به همان اندازه جامعه از اتاق نشیمن به عنوان معابر.

[آنها می گویند که آنها در حال آتش نشانان. پلیس می گویند که آنها در حال انجام. نبرد برای حقیقت می رسد آمازون است.]

این یک چالش در حال حاضر مقابله با دولت ها در سراسر جهان در حال توسعه به عنوان coronavirus حرکت به پرجمعیت کشورهای فقیر که در آن گسترده محله های فقیرنشین شهری با محدود, بهداشت و مراقبت های پزشکی می تواند سرعت بخشیدن به انتقال بيماري.

در لیبریا 2014 شیوع ابولا سوخت بود شرایط در محله های فقیرنشین از مونروویا. در هند آنفلوانزا منتشر سرعت بیشتری در فقیرترین محله های که پس از آن خوراک را به شهر در مقیاس بزرگ است. و در برزیل حتی پشه بیماری های منتقله از Zika به مراتب بیشتر متمرکز در محله های فقیر نشین شمال در اطراف شهر ریسیف.

در حال حاضر در جنگ جهانی علیه coronavirus تحلیلگران بر این باورند برخی از مهم ترین جنگ خواهد بود مبارزه در فقیرترین نقاط جهان در حال توسعه و با کمتری ابزار و مراتب کمتر ظرفیت برای جداسازی بالاتر از کشورهای با درآمد.

“استراتژی تحت فشار قرار دادند در ایالات متحده و چین و کره و هیچ استراتژی برای آن وجود دارد” گفت: م. Marathe مدیر بخش از دانشگاه ویرجینیا Biocomplexity موسسه. “هنگامی که یک بیماری وارد یک زاغه آن را بسیار سخت به انجام اجتماعی فاصله. هنگامی که آن را در زاغه آن را بسیار سخت برای محافظت از آنها.”

سیلویا Izquierdo

AP

ساکنان رکینها ریو بزرگترین favela که در آن اجتماعی فاصله دشوار خواهد بود.

همچنین آن را بسیار سخت تر برای محافظت از همه جا دیگری Marathe گفت. مطالعه آنفلوانزا در دهلی نو, او در بر داشت که در محله های فقیرنشین یک ضرب اثر در شیوع. آن را بسیار مشکل تر خواهد بود برای کشورهای با فقر شهری برای غلبه بر این بیماری همه گیر: وجود خواهد داشت یک حلقه بازخورد.

“نکته این است که آنها خیلی مهم است.” “آنها نقش مهمی در تمرکز و سرعت بخشیدن به این بیماری است.”

در کشوری مانند برزیل که بیش از 790 موارد تایید شده — تا کنون بیشتر در آمریکای لاتین — بهداشت حرفه ای می گویند آن را نمی خواهد طولانی قبل از بیماری می رسد favelas اگر آن را ندارد در حال حاضر. اولین مورد تأیید بودند ثروتمند برزیلی که قرارداد این بیماری در حالی که سفر در خارج از کشور. اما کلاس ها اینجا را مخلوط کنید تا به طور منظم — فقیر کار در خانواده ثروتمند به عنوان doormen کارگران و کارکنان داخلی — که آن را به زودی انتظار می رود در همه جا. ریو دولت, اولین گزارش coronavirus مرگ بود که از 63 ساله خدمتکار که ظاهرا گرفتار آن از رئیس پس از آن زن بازگشت از ایتالیا.

[تهمت به حال عکس گرفته شده با آلوده برزیلی رسمی اما قصد ندارد برای آزمایش برای coronavirus]

“افرادی که آورد این بود که غنی از آمدن تعطیلات به اروپا اما مردم که رنج می برند بسیار بیشتر خواهد بود فقیر گفت:” پائولو باس, یک برزیل را پیشرو بهداشت عمومی و پزشکان. “من فکر می کنم از آن خواهد بود وجود دارد به زودی و ما باید اعداد بزرگ است.”

مقامات به طور فزاینده ای ابراز زنگ. شدید ایده های در حال شناور. روزنامه Estadão گزارش رسمی مذاکرات با جدا آلوده favela ساکنان کشتی در دریا. این favela اخبار خروجی صدای جوامع به گزارش دولت برنامه ای برای انفجار صدای هشدار به محله های فقیرنشین.

ریو “بسیار پیچیده شهری سناریو” برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta گفته است. “ما تعداد زیادی از مردم در مناطق محرومیت اجتماعی در یک شکننده تر سیستم بهداشت و درمان است. سائو پائولو قوی تر است اما هر دو را تا حد زیادی رنج می برند.”

سیلویا Izquierdo

AP

رکینها به برخی از 70000 نفر است.

برای واندا Guimarães, general هماهنگ کننده یک ریو سلامت سازمان خدمات آن مانند شده است در انتظار یک طوفان به ریزش زمین. هر روز تیره تر به نظر می رسد. بیش از 1.4 میلیون نفر — حدود یک چهارم از ریو جمعیت زندگی می کنند در یکی از شهر های فقیر نشین. بسیاری از نمی توانیم یک روز را از دست کار اجازه دهید به تنهایی هفته. مردم همچنان ترک خانه های خود را, او گفت: صرف نظر از دولت admonishments.

طوفان را مورد ضربه. زیر را در سراسر کشور تظاهرات خواستار اقدام دولت این هفته مقامات بسته مرزهای زمینی با هشت کشور همسایه. عمومی جلسات و کلاس های مدرسه لغو شده است. ویلسون Witzel فرماندار ریو دولت می خواهد به مهر و موم کردن دولت از سایر نقاط کشور است. ملی اضطراری اعلام شد جمعه. در عرض یک هفته محققان تخمین می زنند این کشور را بیش از 5 ، 000 موارد است.

“قطعا وجود دارد خواهد بود بسیاری از مردم در حال مرگ” Guimarães گفت. “نتیجه نهایی خواهد شد بسیاری از زندگی است.”

[در برزیل کارناوال ریو اعلام جنگ دلهره آور دشمن: عمومی ادرار]

سلامت جامعه کارگر اینس Ferreira, ساخت دور او را در دو Borel آمده و به همان نتیجه رسیدند. مشکلات در حال حاضر شدید: سلامت فقیر نرخ بالای بیماری محدود آموزش و پرورش, ازدحام و — شاید اکثر فوری — اندک درک درستی از coronavirus.

هر روز در حال حاضر است یک مسابقه برای اطلاع رسانی به مردم.

“برخی از مردم شروع به درک که ما را مجبور به ماندن در خانه” Ferreira گفت. “اما وجود دارد بسیاری از مشکلات سلامتی. کودکان ندارد و تغذیه. این افراد ندارد و تغذیه. . . . ما اعتقاد داریم آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم است.”

پیشامد است که در حال حاضر حل و فصل بیش از جوامع که نشت در سراسر برزیل را پر از تپه چشم انداز شهری در پاشیده نارنجی و خاکستری به عنوان شکاف بین آنچه که باید انجام شود و آنچه می تواند انجام شود به طور فزاینده آشکار.

“دیروز ما نیست که در آب” گفت: Raull سانتیاگو یک جامعه فعال در Complexo انجام Alemão. “انزوای اجتماعی است که تقریبا غیر ممکن است. خانواده شش نفره زندگی می کنند یک اتاق خواب خانه. . . . افراد ثروتمند خریداری کرده تا همه از ضد عفونی کننده دست. ما نمی توانیم حتی حداقل مراحل را به انجام این کار است.”

نلسون Almeida

خبرگزاری گتی ایماژ

سائو پائولو favela نوا تگواتینگا — جدید امید.

رکینها — بزرگترین favela در برزیل با جمعیت 70,000 — اعلام کرده که می خواهد به ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی به تلاش برای حفاظت از جامعه است. همان هدف گرفته شده است تا در سانتا مارتا که در اخیر پوشیده از صبح coronavirus تنها موضوع کسی می خواست به صحبت در مورد.

“خانه های بسیار نزدیک به یکدیگر گفت:” Lorrana Ismerim صحبت در طول یک گذرگاه تنگ تیراندازی به سمت بالا. “بسیار وجود دارد و گردش هوا.”

نزدیک, خوزه ماریو Hilário گفت: او می خواهم فقط فقط بهبود از بیماری سل. “بیماری باعث مرگ, اینجا,” او گفت:. “ما باید نگران باشید.”

این تنها چیزی است که الیویرا, مادر بزرگ احساس او می تواند انجام دهید در حال حاضر. زمانی که نوه اش یک سرفه های خشک و تب او می ترسید بدترین. در 50 او را درک او را بیشتر در معرض خطر اما هرگز جدا از او.

روز سه شنبه او را به دکتر در پایه تپه. او آموخته است که او ممکن است coronavirus. در حال حاضر او در تلاش بود برای قرار دادن به کلمات آنچه در آن به معنای. و آنچه که او می تواند در مورد آن انجام دهد.

“ما زندگی در یک خانه کوچک” او گفت:. “آن را نمی خواهد و حتی ممکن است به منزوی کردن او را. من می ترسم.”

او تبدیل به دور است. با ماسک در حال حاضر در سراسر چهره او بیش از حد او در زمان پسر تا معابر پیچ در پیچ به بالای کوه.

ادامه مطلب

در کشاورزی غول پیکر, برزیل در حال رشد خطر: تجارت غیر قانونی در آفت کش ها

مدارس در گوشت دوست روستایی برزیل رفت وگان. جامعه شورش کردند.

برزیل حذف نور روز صرفه جویی در زمان. در حال حاضر این نور قبل از ساعت 5 و مردم خوشحال نیست.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>