برزیل باز ورزشگاه ها از جمله مرکنا برای coronavirus قربانیان

کار را آغاز کرده است برای تبدیل سائو پائولو را پکأمبو ورزشگاه که نیست مورد استفاده در جام جهانی. این صندلی می تواند 45,000 است و انتظار می رود به ارائه بیش از 200 تخت است. این ورزشگاه که در آن پله بازی برای سانتوس در نزدیکی چندین بیمارستان در بزرگترین شهر کشور است و انتظار می رود به درمان کمتر-موارد جدی.

برازیلیا را Mané Garrincha ورزشگاه برانگیز برای آن بیش از 700 میلیون دلار و نوسازی به ندرت استفاده شده است پس از جام جهانی و آن مدیر به تازگی امضا توافق نامه برای تبدیل آن به یک موقت مرکز بهداشت.

برزیل covid-19 موارد با نزدیک شدن 4,000 هفته گذشته آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه با بیش از 100 مرگ و میر. اگر چه رئیس جمهور Jair Bolsonaro به دنبال تطهیر شدت بیماری فوت شدند و خواستار اقدامات سخت: یک Datafolha نظرسنجی این ماه نشان داد که 73 درصد از افراد مورد بررسی حمایت اجتماعی کل فاصله. Bolsonaro به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که او معتقد است که برزیل در حال محافظت ایمنی طبیعی.

“برزیل باید مورد بررسی قرار گرفت. او نمی گرفتن هر چیزی. شما ببینید یک مرد پریدن به داخل فاضلاب, غواصی, در, راست? هیچ چیز اتفاق می افتد به او,” او گفت:. “من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده در برزیل, هفته یا ماه پیش, و آنها در حال حاضر آنتی بادی است که کمک به آن را تکثیر. من امیدوار هستم که واقعا یک واقعیت است.”

برزیل را در دو مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی 2022 شد به تعویق افتاد و مسابقات داخلی متوقف شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>