پهلوانان ترس و انکار به عنوان نفت-سقوط قیمت بازدید fracking منطقه

“همه نوع گوشی در حال حاضر می گوید:” کتی گرانت رئیس اجرایی در رایت زده.

نه در همه پائولا می گوید Hickel اجرا می شود که دولت کاریابی مرکز در نزدیکی ویللیستن. کوچک محلی متعلق به شرکت های در زمینه های نفت “اصلا گزینه ای به دمدمی مزاجی.”

“ما بسیار خوش بینانه است. ما در حال استخدام می گوید:” ادنا ترنر رئیس امور مالی برای بولداگ خدمات میدان نفتی شرکت. “ما خدا را شکر که ما در عمل محافظه کار منطقه ای که در آن مسئولیت و پاسخگویی است که هنوز هم تمرکز کنید.”

“بسیاری از مردم در بیش از سر خود را. همه ی این فریب-از کامیون وانت می گوید:” عیسی تورس یک راننده کامیون که ساخته شده $120,000 سال گذشته است. “در حال حاضر مردم تاکید کردن.”

هیچ یک صدا, یک روایت می کند که برای Bakken نفت منطقه داکوتای شمالی. برخی از وجود دارد, خوش بینانه برخی بدبینانه برخی از سوت زدن در تاریکی. هر کس می داند طوفان در راه است, اما چگونه وحشی خواهد بود و چگونه محکم خواهند بود ؟ در هفته های اخیر مکالمات تلفنی نشان داد مخلوطی از قوی اعصاب پهلوانان اضطراب و وحشت — و گاهی اوقات یک حس بسیار خوبی از طنز.

“یکی از چیزهایی که در مورد داکوتای شمالی و آمریکا به طور کلی این است که شما مبارزه را از طریق این چیزها می گوید:” کنلی Nebeker منطقه ای مدیر TrainND غربی در ویللیستن.

“این ارزان برای ذخیره نفت در زمین می گوید:” دیل Patten بازنشسته بانک در حال حاضر جمهوریخواه دولت سناتور برای مکنزی شهرستان که به تولید نفت بیشتر از هر شهرستان در امریکا توضیح داد که چرا تولید خواهد بود باطله ، “که در آن همه درد در حال رفتن به در آمده است.”

اعطای شوهر گذاشته شد و پس از شکرگزاری به سلامت از این صنعت شد و در حال حاضر دست خوش پیشامد میشه رو نمی توان کار پیدا کرد. این زوج است 3-year-old daughter.

“آیا ما نیاز به تلاش و برنامه ریزی برای چند هفته و یا چند ماه و یا آن را بیش از که ؟ به سادگی از آنجا که اقتصاد رونق زندگی خود را تغییر. درست مانند این که” او می گوید. “ما مسیحیان و ما دعا همه چیز را انتخاب کنید تا.”

“Bakken, دلار برای, دلار, است, یکی از بهترین مکان در هر نقطه برای قرار دادن یک دلار می گوید:” ران نس که اجرا می شود داکوتای شمالی, نفت, شورای. “این کار تا امروز ادامه دارد. کسانی که چاه در حال رفتن به نگه داشتن تولید است. اما قطعا وجود دارد رفتن به یک جمع در برخی از نقطه.”

“شما در یادگیری به سوار شدن با آن می گوید:” جان Lankford همچنین در رایت زده. “آنها ممکن است آهسته اما آن را هرگز متوقف شود. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود. وجود دارد مقدار زیادی از نفت خام در اینجا برخی از بهترین نفت خام در جهان است.”

پت Bertagnolli یکی از تعداد کمی از مردم در شهر واتفورد که نگرانی بیشتر در مورد این رمان coronavirus از او در مورد قیمت نفت است. چرا که او اجرا می شود یک رویداد مرکز و حتی در مناطق روستایی داکوتای شمالی تجمعات در حال قرار دادن در سمت چپ و راست میان شیوع ویروس است که باعث بیماری covid-19. “همه در حالت آماده به کار” او می گوید.

“اگر شما نمی نوشند واقعا وجود دارد بسیار به انجام. من نمی نوشند می گوید:” تورس که در اینجا نقل مکان کرد از لاس وگاس به طوری که او می تواند پول را به ایجاد یک “محیط زیست-منزل” در کلمبیا. اما یک سفر وجود دارد که او برنامه ریزی برای ماه آینده به تعویق افتاد. “اقامت من در خود من تریلر. من کار قبرستان. من شاید دیدن یک فرد یک بار در هفته. آن را مانند من در حال حاضر در قرنطینه.”

شرکت هایی که با شکست مواجه خواهد شد می گوید: Hickel در کاریابی منشی کسانی هستند که “انجام محاسبات ریاضی است.” در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کتابخانه بسته شده است که مرکز تفریح و سرگرمی بیش از حد.

Hickel امیدوار به نگه داشتن شغل در اتاق باز چون او می دانست که وجود دارد رفتن به یک نیاز برای آن است. اما روز جمعه آن هم تا به حال به نزدیک است. او و دیگران وجود دارد هنوز هم سوالات و برنامه های کاربردی از طریق تلفن.

(شماره گیری شماره خود را و شما می شنوید این است: “اگر شما در حال تماس در مورد بسیاری از مشاغل در داکوتای شمالی را فشار دهید 2.”)

در مارس 5, روسیه رد یک عربستان حرکت برای رسیدن به یک توافق بر کاهش تولید. دو روز بعد عربستان سعودی تبدیل شده است و اعلام آنها به سیل بازار نفت با راه اندازی جنگ قیمت در برابر مسکو. روسیه نیز در نوع وعده های بیشتر تولید. هر بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت معامله شد و در کمتر از 60 دلار. این هفته آن را در حدود 24 تا یک زن و شوهر از دلار از هفته قبل است.

شرکت در Bakken منطقه شد و سریع برای شروع برش بودجه خود را برای جدید حلقه چاه و چاه. هس اجرا می شود که شش نفر از 56 حفاری در داکوتای شمالی اعلام کرد که این پنج نفر از آنها را تولید. یک شرکت محلی است که hauls آب نمک برای fracking, MBI انرژی خدمات اطلاع Hickel را که در آن بود تخمگذار کردن بیش از 200 نفر از کارگران. (شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

“پایین به تازگی کاهش یافته است,” داکوتای شمالی منابع معدنی مدیر لین هلمز گفت: در خبر جلسه هفته گذشته است. “این فقط غیر ممکن است برای پیش بینی در این مرحله چه مدت این جنگ قیمت در حال رفتن به.”

او پیشنهاد قوانین جدید است که اجازه می دهد شرکت های نفتی برای نگه داشتن حلقه چاه در غیر فعال پایه ای برای طولانی تر از این است که در حال حاضر مجاز است.

“من فکر می کنم این کمیسیون نیاز به ارسال یک سیگنال به صنعت و بازار است که آن را نمی کند حس خوب کسب و کار به نیروی داکوتای شمالی دلاری نفت خام به یک بازار است که در حال حاضر قیمت زیر شکستن evens و پایین واقعا چه بلند مدت تقاضای جهانی می گوید: بازار باید در,” او گفت:. “ما قصد داریم نگاهی به 50 یا 60 درصد جمع شدن [در جریان نقدی].”

که خبر خوبی برای بودجه دولت که ناشی بیش از نیمی از درآمد خود را از تولید و استخراج مالیات است.

سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) خواسته است تا به رئیس جمهور تهمت به تحمیل تحریم بر نفت خام از روسیه و عربستان سعودی و دیگر کشورهای عضو اوپک سازمان ملل. “ما باید ارسال فوری سیگنال; ایالات متحده را نمی توان مورد آزار واقع شدند و یا برای اعطا گرفته,” او نوشت: هفته گذشته است.

بسیاری از تولید کنندگان نفت در Bakken منطقه را پوشش بخش قابل توجهی از آنها 2020 فروش به طور معمول در $50 یا 55 دلار در هر بشکه Patten می گوید. که تسلیم خواهد شد برخی از درد تا سال آینده. اما سرمایه گذاران تبدیل پشت خود را به نفت کاهش جریان وجوه نقد به معنی پول کمتر برای آینده حفاری.

یک نمونه خوب در مورد هزینه 4 میلیون دلار به مته و در مورد یکی دیگر از 4 میلیون دلار به frack, Patten می گوید. در تابستان گذشته وقتی که نفت در $76, یک شرکت می تواند بازیابی پول خود را در 10 تا 14 سال. “این چیزی است که اجازه می دهد تا آنها را برای تمرین دیگری هست.”

در حال حاضر با نفت کمتر از یک سوم از قیمت آن می تواند به بیش از سه سال به پول نقد برای شروع یکی دیگر. (هزینه های واقعی از پمپاژ حدود 10 دلار در هر بشکه رسید به طوری که حتی در یک قیمت فروش $20, هنوز هم وجود دارد برخی از جریان نقدی.) این به این معنی شغل کمتر در یک بخش که حساب برای 9 درصد از داکوتای شمالی اشتغال است.

دولت $6.9 میلیارد دلار ذخیره شده تا در آنچه در آن خواستار میراث صندوق. دیوید فلین یک اقتصاددان در دانشگاه داکوتای شمالی کمی انتظار است که آن را در حال حاضر صرف هر یک از این صندوق عاقلانه است. “یک روز بارانی — یا هیچ کس تا کنون فکر می کند آن را به باران یا ناگهان همه یک چتر فروشنده,” او می گوید. “اما اگر این نیست یک روز بارانی, شما نیز ممکن است آن را ببندید.”

Bakken منطقه شده است از طریق رونق و رکود و نبود همیشه زیبا. Hickel نقل مکان کرد به ویلیامز شهرستان فقط در شمال مکنزی یک دهه پیش فقط به عنوان بزرگ رونق گرفتن آغاز شده است. در آن زمان او و پس از آن-بود و چهار دختر جوان. از آنجا که کشور در تلاطم رکود بزرگ کارگران از سراسر بودند هجوم آوردند به این منطقه است.

“این فقط بچه ها بچه ها بچه ها” او به یاد می آورد. “کامیون و مردان است. که رشد می کند قدیمی برای برخی از مردم است.”

در سال های 2014 و 2015 عربستان سعودی نگران از افزایش تولید شیل آمریکا پا تا خروجی خود را تنظیم کردن یک جنگ قیمت. نفت خام کاهش یافت و از رقم 108 دلار به 40 دلار. کارگران فرار کرد. شرکت های خورده یا رفت و عمیقا به بدهی. استخدام در Williams شهرستان کاهش یافته و تقریبا 40 درصد.

در آن زمان قیمت بهبود اقتصاد ایالات متحده بود و در شکل خوب و کارفرمایان به حال مشکل استخدام کارگران برای بازگشت حتی با منطقه دستمزد بالا. کسانی که باقی مانده را از طریق زمان های سخت و حل و فصل کردن با خانواده های خود در حال حاضر به صورت هسته اصلی نیروی کار است.

تولد مکنزی در شهرستان رز از 53 در سال 2010 به 237 در سال 2018 است. واتفورد شهرستان رشد کرده از 1500 نفر از ساکنان در سال 2010 به احتمالا 8,000 امروز.

این TrainND برنامه در ویللیستن کالج ایالتی با هدف کمک به مردم به ماندن به عنوان مطالبات کارگران تکامل است. محبوب ترین دوره های آماده سازی شرکت کنندگان به کار به عنوان جوشکار خبره دستیاران پرستاری و رانندگان کامیون است که می توانید با به دست آوردن آرزو کلاس گواهینامه رانندگی تجاری.

“این در واقع مانند دکترا از Bakken,” Hickel می گوید.

اما این مجسمه نیم تنه ممکن است سخت تر به از میان برداشتن از پنج سال پیش است. “ما در آینده سالم اقتصادی محیط سپس” بودن از نفت شورا می گوید. “این یک کمی داستان متفاوت این زمان در اطراف.”

Patten می گوید شرکت های محلی را از بین بردن اضافه کاری, برش, ساعت و به دنبال راه هایی برای تمرکز بر روی مولد ترین چاه. “تا آنجا که آنها می توانید آنها در حال رفتن به آویزان بر روی کارکنان آنها باید دلیل آن را بسیار سخت برای به دست آوردن آنها را.”

از سوی دیگر می گوید فلین با توجه به دولت از اقتصاد ملی که در آن آنها بروید ؟

تورس می گوید او قطع شده است دوباره از شش روز هفته را به پنج روز. او مذاکره مسکن رایگان در یک شرکت تریلر زمانی که او در حال حاضر او می گوید چون او را به انعطاف پذیر باشید.

“گاهی اوقات شما باید به بالا و ترک کار و رفتن به شهر بعدی بیش از هر تعداد بار — و شما نمی خواهید به پایین توسط یک اجاره نامه یا قرارداد,” او می گوید.

“در دوران این افراد به دنبال محوری می گوید:” Nebeker در TrainND. “من نمی بینم کسی وحشت — فقط تماشای آن از نزدیک و با نگرانی و مایل به سمت راست حرکت هوشمند.”

“تا کنون من با بچه ها مشغول ماندن. ما در حال کار هر روز” در رایت زده می گوید Lankford. “من به اطراف نگاه کنید و من هنوز هم تعداد زیادی از سکوهای نفتی هنوز هم ایستاده است. تا زمانی که امریکا می آموزد به کار بر روی هر چیزی غیر از سوخت های فسیلی ما همیشه نیاز به سوخت های فسیلی است.”

باید وجود داشته باشد یک سمت روشن به نفت ارزان Patten می گوید. صنایع دیگر باید بهره مند شوند — اما تنها اگر آنها در واقع در تولید.

“صنعت هواپیمایی در حال حاضر به سختی عملکرد,” او می گوید. “صنعت کروز. اما کامیونداران که مسافت کاغذ توالت — آنها هنوز هم کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>