Bradley Beal یکی از پرطرفدارترین بازیکنان در لیگ برتر به نوعی رفت و کشف نشده پایین خط در یک inbounds بازی با 1.8 ثانیه باقی مانده است. چگونه است که اتفاق می افتد تنها یک پشیمان دسته از دالاس ماوریکس بازیکنان می گویند. با بازی در تعادل تروی Brown Jr. inbounded و دیدم Beal فلش به سبد خرید. قهوه ای یافت می شود او را در گشاد گشاد راه رفتن و Beal به پایان رسید و در حاشیه برای این بازی برنده لیآپ با دو دهم ثانیه باقی مانده است.

جادوگران’ 119-118 پیروزی ادامه Beal یک مرد حمله در تمام comers از همه ستاره حمله.

Beal به پایان رسید و با یک بازی بالا 29 امتیاز 11-از-28 تیر اندازی همراه با هشت کمک پنج ریباند و یک گودال mosh در نیمه دادگاه. هم تیمی های mobbed Beal پس از سطل جشن بزرگ شات به واشنگتن بهبود یافته به 18-32.

ماوریکس (31-21) در زمان 118-117 استفاده در توقف ثانیه پس از Tim Hardaway ساخته شده یکی از دو پرتاب آزاد. اسکات بروکس مربی تیم به نام فاصله و کشید تا یک inbounds بازی که دیدم قهوه ای پرتاب بدون نگاه تصویب به Beal برای تعیین وضع در.

Beal دریافت تهاجمی حمایت از دیویس Bertans که ساخته شده و پنج سه-اشاره گر به پایان رسید و با 20 امتیاز و Rui Hachimura که شروع به بازی 6 به 6 به پایان رسید و با 17 امتیاز.

جادوگران نیز افزایش از جدیدترین بازیکن Shabazz Napier. شاید بعد از جمعه نپر مادر متوقف خواهد شد چک کردن در در او ،

نپر به تحمل یک گردباد هفته. او معامله شده است دو بار از مینه سوتا به دنور و سپس دنور به واشنگتن است. قبل از او می تواند واقعا گرفتن نفس خود را در مسیر بالا شهر یک معامله با هم آمد بین جادوگران و قطعات در بسته ساعت NBA تجارت مهلت پنج شنبه بعد از ظهر ارسال او را به ششمین تیم در هشت سال است.

نپر نبود fazed. او به سادگی خود را گرفتار سه ساعت پرواز و مطالعه در جادوگران’ راهکار از طریق کلیپ های ویدئویی. زمان اولین بازی خود را در داخل سرمایه یکی از عرصه نپر بود یک دست ثابت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه گارد نقطه.

نپر به ثمر رساند 14 امتیاز (5 از 10 تیر از جمله یک جفت از سه اشاره گر) و فعال محیط دفاع. آماری خود را خط باید عزیزان خود را متوقف تاکید کرد.

“برای من این مشکل نیست. برای خانواده من است. . . . شما دریافت پیام های متنی از من و مادر من و برادران من پرسیدن اگر من خوب هستم. من قطعا خوب” گفت: Napier بود که بخشی از عظیم چهار تیم 12 بازیکن در معامله پیش از آن در هفته. چند روز بعد قطعات برخورد او را مستقیما برای اردن McRae.

این دومین بار در یک سال نپر معامله شد از یک سازمان قبل از بازی با تیم. در ماه جولای نپر رسیدگی شد به رزمندگان در یک علامت-و-تجارت برای کمک به دولت طلایی زمین d’angelo راسل. رزمندگان معامله او را به تیمبرولوز که در آن او به نظر می رسد در 36 بازی آغاز شده و 22.

“این من و اعضای خانواده نگران من” از 28 ساله نپر گفت: “این چیزی است که من در مورد نگران است.”

محرومیت پیش بینی نشده شرایط نپر خانواده کمی نگران باقی مانده از این فصل است. اگر اولین بازی خود را هر گونه نشانه نپر سمان است نقش خود را به عنوان پشتیبان پشت تازه ضرب استارت حرکت اسمیت. به عنوان رهبر دوم واحد نپر تا به حال لحظات خود را.

حتی اگر او تا به حال به خودرا برای امتحان اماده برای بازی نپر ساخته شده چند اشتباه (دو بد می گذرد برای گردش) اما نشان داد که دانش برنامه بازی. در یک نقطه, Napier با اشاره به Bertans به او نشان می دهد که در آن او نیاز به بر روی زمین باشد. قبل از پایان سه ماهه سوم, Napier کشیده برای زنگ-ضرب و شتم سه اشاره گر به جلو و جادوگران به درون 93-92. سپس در چهارم, Napier, راه اندازی Bertans برای خود دو threes.

با هفت دقیقه باقی مانده در بازی نپر بازگشت به نیمکت در حالی که اسمیت در زمان بیش از. که در آن نقطه جادوگران برگزار می شود یک نقطه منجر شود.

استارت plus Bertans به کار گرفته بازی بقیه راه است. اگر چه دالاس باز 117-112 استفاده در فینال دو دقیقه واشنگتن و Beal بسته بازی با یک انفجار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات