Bradley Beal باقی می ماند و به نظر نمی آید در حال حاضر, اما پس از انجام جادوگران

نیویورک — Bradley Beal اعلام کرده قطعه خود را در مورد عدم نام همه ستاره. او در حال حاضر بیان کرده است که چگونه “بی احترامی” خود را احساس محرومیت. بنابراین چهارشنبه شب در آخرین بازی قبل از شکستن Beal ساخته شده بیانیه دیگری در لیگ معروف ترین عرصه است.

در واشنگتن ویزاردز’ 114-96 پیروزی نیویورک نیکز Beal به ثمر رساند 30 امتیاز و گسترش خود را حرفه ای-بهترین رگه هایی از بازی با حداقل 25 امتیاز به ده. اجرای طولانی ترین فعال رگه در NBA و طولانی ترین برای حق رای دادن از سال 1964 (والت Bellamy).

پس از جادوگران wobbled کمی در فینال چهارم Beal راه می رفت به دادگاه در باغ میدان مدیسن و به پایان رسید تا پرش به عقب به سمت خود حاشیه پس از هدف قرار دادن یکی از سه بزرگ-اشاره گر.

“من عاشق بازی در اینجا” Beal گفت: پس از تیم خود را ضرب و شتم نیکز برای 20 بار در 24 بازی. “همه ما انجام دهد. من نمی دانم که آن را باغ. شما فقط نوع به طور خودکار دریافت به کرات برای که. شاید ما نیاز به بازی همه از بازی های ما در اینجا.”

حرکت جادوگران به نیویورک اتفاق نمی افتد. اما این ایده از جادوگران (20-33) ساخت برگشتی در حال تبدیل شدن بیشتر واقع گرایانه است.

اگر Beal که به ثمر رساند 10 امتیاز در سه ماهه پایانی بود توبیخ چون جادوگران به نزدیکی پایین از کنفرانس شرق رده بندی بهترین تلافی شده است را به نفع خود. و پس از پیروزی برای پنجمین بار در هفت بازی جادوگران را وارد شکستن سه بازی پشت اورلاندو سحر و جادو برای هشتمین و آخرین دانه.

[برندگان بازندگان از NBA مهلت تجارت]

دیویس Bertans بشود تا برای اولین بازی خود را در سه نقطه در طول مسابقه All-Star Weekend, تلاش شش اما فقط دو مسیر به 16 امتیاز. Moritz, Wagner خواهد شد که رقابت در افزایش ستاره بازی جمعه نیست دقیقا باید بهترین سرب ، او خارج شد در سه ماهه چهارم پس از چیدن دوم خود را با ویژگی های ناپاک.

تروی براون جونیور اضافه شده 11 امتیاز و شش پاس گل و دو دزد و بازی خود را در آینه این تیم عملکرد دفاعی قدرتمندی. به طور کلی واشنگتن جمع آوری 13 دزد و هفت بلوک در حالی که محدود کردن نیکز به 40.9 درصد از این زمینه است.

“این برای ما” Beal گفت: از تیم دفاع. “آخرین ما زن و شوهر از بازی ها شده اند شکستن در پایان دفاعی است که مصرف آن را با مقدار زیادی از غرور ما تلاش های فردی و به عنوان یک تیم. ما فقط می خواهم به بیرون می آیند تهاجمی سعی کنید برای برنده شدن در این بازی هر آنچه در آن مانند به نظر می رسد و هر آنچه در آن طول می کشد.”

جادوگران جرم نیست, نگاه تیز در سه ماهه چهارم اما نادانی از نیکز (17-37) ارائه شده واشنگتن در تلاش مسئله.

واشنگتن آغاز شده سه ماهه پایانی با آن نیمکت بازیکنان در طبقه و چهار نقطه منجر شود. اسکات بروکس مربی تیم امیدوار واحد می تواند حداقل حفظ این مزیت است. اولین با در اختیار داشتن آن روشن شد واحد دوم را با آن کمک کند چرا که نیکز نمی تواند جلوگیری از رسوب.

نیکز مرتکب خطا را در واشنگتن برای اولین بار پنج اموال همه در عمل از تیراندازی. در 10:05 علامت Bertans تا به حال توپ در پشت قوس و عاقلانه منتظر بابی Portis برای آمدن عجله در. Bertans گیر پشت برای جلب Portis به ساخت تماس و قبل از دو دقیقه تمام شده بود ، نیکز از خطا. واشنگتن را صرف بقیه از سه ماهه trotting به خط پرتاب آزاد.

[او با بازی مایکل جردن و پیش نویس گرانت هیل. در حال حاضر او در یک شهر کوچک و شهردار در یک ماموریت است.]

کمی بیش از یک دقیقه گذشت بعد از Portis را اجرا کنید-با Bertans هنگامی که تعامل خود را با Shabazz Napier گرفتار مقامات توجه است. این بازی اتفاق افتاده است فقط پس از یک فاصله. قبل از رفتن به خود ازدحام, Napier, تلاش یک بلوز را در حالی که بازی مرده بود. Portis بازگشت و پرتاب توپ در نپیر هدف قرار دادن او را. سرب رسمی ژاک Zarba بلافاصله به نام Portis برای ویژگی های و خارج او را.

جادوگران, اما, نمی, استفاده, ساخت فقط 6 از 11 پرتاب آزاد تلاش قبل از هشت دقیقه خوانده شده را علامت. مباحث هنوز هم در خدمت هدف خود را در گسترش سرب و هنگامی که Beal آمد به دادگاه — هدف قرار دادن یک جفت از سه اشاره گر به ساخت 10 نقطه حاشیه — جادوگران حفظ فاصله.

واشنگتن شات 47.6 درصد و اجتناب از یک تلو تلو خوردن در آنچه که می تواند یک بازی روی حیله و تزویر.

آخرین بازی قبل از شکستن گاهی اوقات می تواند با یک یاس به عنوان بازیکن به نوبه خود تمرکز خود را به خود آمدن تعطیلات. قبل از بازی بروکس در دیدار با خبرنگاران و شوخی “بیایید این سریع چون من ساخت برنامه برای همه ستاره.”

در حالی که بروکس رفت برای خنده او را درک دغدغه ذهن می توانید فیلتر به یک تیم بازی کند.

هنوز بروکس گفت که او احساس نمی مجبور به گفتن تیم خود را به ماندن متمرکز است.

“من به صحبت بچه ها” بروکس گفت. “من فکر نمی کنم من باید انجام دهید که. ما شده ایم بازی بسیار سخت است. ما تا به حال بسیاری از بازی ها در یک ردیف در صفحه اصلی. این اولین بازی راه را در مدت زمان طولانی, اما من فکر می کنم بچه های ما آماده بازی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im