بیش از گذشته خود هفت بازی ها, Bradley Beal شده است یکی از بهترین گلزنان در NBA. خود شراب خواری ادامه داد: دوشنبه شب زمانی که او تبدیل به یکی از بهترین گلزنان در واشنگتن جادوگران تاریخ حق رای دادن. و در عین حال حتی با زوج مدتها در انتظار بازده rookie به جلو Rui Hachimura و رزرو جلو Moritz واگنر بهترین کافی نبود به ماسک تیم خود را در تلاش دفاع.

مهم نبود که رزمندگان طلایی امور خارجه خود کمترین برد در لیگ و بدترین توهین آمیز امتیاز. جادوگران هنوز هم نمی تواند جلوگیری از بازدید کنندگان خود را از به ثمر رساند در خوشه و ستون در یک 125-117 رزمندگان برنده شدن در داخل یک سرمایه آرنا.

Beal را 43-نقطه عملکرد که در آن او کاملا از خط پرتاب آزاد و کارآمد در همه جا دیگری معلوم شد که فقط یک پاراگراف در عین حال یکی دیگر از شب طولانی در این جادوگران نجومی اه دفاعی بسکتبال.

شش بازیکن برای رزمندگان (12-39) گل در دو رقم و طرفداران خود را برداشت کت و تبدیل شده است به سمت خروجی پس از گلن رابینسون III نکته-در تحت فشار قرار دادند طلایی دولت منجر به 10 با 46 ثانیه به سمت چپ. Beal که صرف متعاقب آن فاصله تکیه بیش و برگزاری زانو های خود را همچنان در حاشیه و تماشا رزمندگان را گذشته از 15 سه اشاره گر خود را در آینده در اختیار داشتن.

پس Jan. 22, Beal است به طور متوسط نزدیک به 40 امتیاز در هر بازی که صفوف پشت تنها Portland Trail Blazers گارد Damian Lillard, داغترین بازیکن در لیگ برتر در آن کشش. روز دوشنبه Beal گذشت جان دیوار برای شخص ثالث در تمام زمان حق رای به ثمر رساند لیست به عنوان او 15 30 و ضربه تمام 10 او می اندازد. هنوز جادوگران نمی تواند خود را شب ارزشمند و کاهش یافته است به 17-32.

[بنابراین شما می گویید وجود دارد شانس است ؟ Bradley Beal می گوید او معتقد است در جادوگران’ شانس ساخت برگشتی.]

Hachimura بازگشت از هفت هفته غیبت ضروری کشاله ران دچار آسیب Dec. 16 و 26 دقیقه او به پایان رسید با 11 امتیاز و یک تیم-بهترین و هشت ریباند. که مجموع, اما, نبود, نزدیک به اندازه کافی برای نگه داشتن حالت طلایی کردن شیشه و رزمندگان outrebounded جادوگران 44-35.

واگنر که آخرین بازی Dec. 10 دلیل یک آسیب مچ پا, رنده در هشت امتیاز و دو ریباند در 12 دقیقه خاموش روی نیمکت.

رزمندگان نیز مجموعه با آسیب های این فصل اما در یک مقیاس بزرگتر. بدون مجروح all-star backcourt — کلی تامپسون از دست رفته تمام 51 بازی با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا و خصوصی به کاری است نشسته 46 با یک دست طلایی دولت رفته از یک چندساله نهایی شرکت کننده به لیگ انبار.

هنگامی که شناخته شده برای خود را قدرتمند شروع, صف, که همچنین شامل کوین دورنت و Draymond سبز و طلایی دولت استفاده کرده است 22 مختلف شروع ترکیب تیم به دست آورده و تنها 12 برنده است.

در برابر جادوگران هر چند بچه به نام Alec Burks (30 امتیاز) و Damion لی (19 امتیاز) شبیه چلپ چلوپ برادران. رابینسون اضافه شده 22 امتیاز و هفت کمک می کند. اریک Paschall تبدیل به یک گرداب برای پرتاب ریباند به پایان رسید و با 10 زمین از جمله چهار توهین آمیز تخته در یک میدان رو در اختیار. و سبز آخرین قهرمان ایستاده برای رزمندگان ایفا نقش خود را از تمام اطراف و نوکر و پر کردن حفره ها در هر کجا که لازم برای 12 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و هفت پاس گل.

[Rui Hachimura و Moritz واگنر به نام به افزایش ستاره بازی]

بیش از آن دو بازی قبلی واشنگتن پیدا کرده بود دفاعی حرکت در برد بیش از شارلوت بابکتس و بروکلین نتز. بهبود ثابت موقت زمانی که واشنگتن اجازه رزمندگان که آنها نیز بدون سابق all-star d’angelo راسل به دلیل پشتیبانی از چهار آسیب به نمره 40 امتیاز در سه ماهه اول. Burks بازی کمی بیشتر از پنج دقیقه خاموش روی نیمکت در سه ماهه اما نگه داشته و رتبه بندی در حال حرکت با 13 امتیاز.

برای مقابله با دولت طلایی, Beal ساخته شده چهار نفر از شش عکس و ادامه داد: کارآمد تیراندازی در طول نیم (در پایان با 7-برای-14 تیر اندازی برای 21 امتیاز در استراحت). یکی از انگیزه گلزن نمی تواند پوشش دفاعی ضعف اما متوقف نمی Beal از تلاش.

Beal ریخت و در هشت امتیاز در پنج دقیقه اول سه ماهه چهارم و شخصی خود را به ثمر رساند شراب خواری کمک اصلاح رزمندگان’ منجر شود. زمانی که بیل حفر سوم خود سه اشاره گر از بازی با 4:23 باقی مانده واشنگتن trailed تنها توسط پنج. اما طلایی دولت نمی بریزید و Beal شب تبدیل به یک ورزشها.

ادامه مطلب: برای LeBron James, Kobe Bryant مرگ ارائه قدرتمند یادآوری از زندگی اولویت صهیون ویلیامسون آتش شجاعانه پلیکان به او نشسته. آنها هوشمندانه انتخاب بازی طولانی. Giannis Antetokounmpo را دیگران هستند NBA بهترین تیم — و آن اشتباه ترین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im