Bradley Beal مجموعه دیگری حرفه ای اما جادوگران آمده تا فقط در برابر دیگران

Bradley Beal مطرح اسلحه خود را در پیش بینی خود را به عنوان هم تیمی Troy Brown Jr. lofted سه نقطه تلاش. Beal چشم شد و در حاشیه و دایره قطعه از فولاد کربنی بوده و به نوعی به او در طول دوشنبه شب به عنوان او مجموعه ای حرفه ای دیگر به ثمر رساند علامت فقط یک شب پس از ثبت قبلی خود را بالا. اما به عنوان قهوه ای بالقوه به تساوی سه-اشاره گر منعکس کردن Beal تا به حال به پایین دست خود را.

Beal را لمس کرده بود و عظمت خود را در پایتخت یکی عرصه به ثمر رساند مانند او تا به حال هرگز قبل از, اما او نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک پیروزی از NBA بهترین تیم.

واشنگتن ویزاردز از دست داده 137-134 در اضافه کاری به Milwaukee Bucks پس از Beal گرفت برای دومین شب متوالی تنها به سقوط دوباره. Beal به پایان رسید با 55 امتیاز — تیراندازی 19 33 کلی و 8 13 از سه نقطه از خط — پس از رفتن برای 53 روز یکشنبه در از دست دادن به شیکاگو بولز. خود را فردی شاهکار و همچنین به عنوان جادوگران’ تلاش جمعی خود را در برابر نخبگان مخالفان از طریق تابیده با وجود از دست دادن.

واشنگتن ازمایش کرده با عنوان بسیاری از 20 امتیاز در سه ماهه سوم و صرف نیمه دوم با هدف متوقف کردن غیر ممکن است. Beal, به عنوان او تمام فصل تلاش برای نجات تیم خود را از شکست تقریبا پرسشگری دارد.

Beal بررسی بازگشت به بازی با 7:50 باقی مانده در سه ماهه چهارم و جادوگران انتهایی 10. او گل خود تیم بعدی 17 امتیاز پاشش کمک سه اشاره گر dunking با خشم و حفاری های میانی بلوز بیش از دو مدافع. زمانی که Beal در بر داشت برخی از اتاق تنفس پس از Moritz واگنر به نمایش در میلواکی نگهبان جورج هیل او متصل در یکی دیگر از سه شخص ساده و معصوم واشنگتن کسری فقط 119-116 با 2:16 سمت چپ در قوانین و مقررات.

[جادوگران’ Moritz واگنر چیزی جز خاطرات مثبت از جان Beilein خود میشیگان مربی]

حاشیه هنوز سه با 1:36 به بازی زمانی که واگنر در پا به یک اتهام علیه Giannis Antetokounmpo نقاشی حاکم MVP به ششمین ناپاک. Antetokounmpo به پایان رسید و با 22 امتیاز و 14 ریباند در 25 دقیقه.

قوی دفاع منجر به فرصت طلب جرم در انتهای دیگر و Beal swished و در عین حال یکی دیگر از بلند مدت به ضرب گلوله به کراوات نمره در 121 با 1:23 چپ.

Beal کشیده جادوگران پیش با چهار امتیاز کمتر از دو دقیقه به سمت چپ در وقت اضافه, اما او نمی تواند همیشه همه چیز را برای خودش. او متعهد سه گردش در وقت اضافه, یکی از آخرین های آینده با 43.3 ثانیه های باقی مانده و نمره گره خورده است. دیگران همه ستاره جلو Khris میدلتون که به ثمر رساند 40 امتیاز میخ قاطع سه با 31.2 ثانیه بازی و میلواکی بهبود آن لیگ-بهترین ضبط برای 49-8.

جادوگران (20-36) خود را از دست داد سوم مستقیم بازی اما این بار آنها نشان داد مبارزه با.

پس از چند روز از دست دادن در شیکاگو جادوگران مربی اسکات بروکس مشترک انتقاد که هیچ ورزشکار حرفه ای می خواهید به شنیدن.

“ما در حال بازی و نرم” بروکس گفت.

این توبیخ و یک شب از خود بازتاب در میان بازیکنان به وضوح اثر.

جادوگران rookie به جلو Rui Hachimura دفاع Antetokounmpo و در حالی که رقابت بین حاکم MVP و یک سال اول بازیکن گاهی اوقات رفت و در مورد به عنوان انتظار می رود Hachimura مبارزه.

Antetokounmpo تلف زمان کمی قبل از تلاش این بازیکن جوان با یکی از خود را خورد درایوهای اما Hachimura کند او را و رمز عبور. Antetokounmpo تا به حال لحظات خود را در یکی از اوایل اختیار او قلاب Hachimura نگه داشتن او پشت بازی به عنوان او snaked به خط برای جذاب معکوس لیآپ — اما او را بیش از بازی است.

حتی بدون یک عمده به ثمر رساند سهم از Antetokounmpo میلواکی رفت تا 71-51 با 8:29 چپ در سه ماهه سوم و چهار دیگر بازیکنان برتر دو رقمی به ثمر رساند در پایان دوره.

جادوگران می تواند خورده, بازی, بدون سه نقطه تیرانداز دیویس Bertans به دلیل مصدومیت زانو و یا مرکز توماس برایانت که نشسته در شب دوم از یک بازگشت به عقب به عنوان او برطرف بازگشت از پا آسیب است. اما Beal تقریبا انجام آنها را به ناراحتی با کمک از Shabazz Napier که به پایان رسید و با 27 امتیاز. پیروزی, اما در نهایت موفق به فرار خود را درک.

جزئیات بیشتر در NBA: کوبه برایانت میراث مفتخر است در عاطفی یادبود شامل ونسا برایانت مایکل جردن LeBron James کلاچ شات در برابر سلتیکز است نشانه ای از پیشرفت برای لیکرز با d’angelo راسل تیمبرولوز در نهایت خود را اما هنوز هم وجود دارد بسیار به کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im