Bradley Beal نمرات حرفه ای-بالا 53 امتیاز, اما آن را به اندازه کافی برای جادوگران در برابر گاو

شیکاگو — هنگامی که جادوگران واشنگتن گارد Bradley Beal در نهایت راه می رفت خارج از دادگاه یکشنبه شب او به نظر نمی آید مثل یک مرد که رسیده بود یک جفت از نقاط عطف.

او یک حوله بر صورت خود نگه داشته و آن را از وجود دارد قبل از پوشش پاهای خود را که تا به حال motored در اطراف مرکز متحده برای 39 سخت دقیقه است. با 50 ثانیه باقی مانده در بازی مقابل شیکاگو بولز, Beal بازگشت به حاشیه سوختن در نا امیدی اما با 53 امتیاز جدید, حرفه ای و شماره 2 نقطه در حق رای دادن را به ثمر رساند لیست پشت Elvin هیز پس از گذشت جف مالون. او آخرین بازیکن چسب به نیمکت پس از نهایی زنگ. بیان در چهره اش گفت: از آن همه — نمره بزرگ شب مهم نیست تا آنجا که تیم خود را 126-117 از دست دادن به گاو نر.

جادوگران’ تلاش نه تنها خراب Beal فردی دستاورد اما باعث شد برخی از قوی ترین انتقاد از فصل از مربی اسکات بروکس.

“ما در حال بازی و نرم. آن را بسیار ساده” بروکس گفت. “ما در حال بازی و نرم. ما در حال بازی فقط راحت و آن را ناامید کننده است.”

در دو بازی بعد از این همه شکستن ستاره جادوگران (20-35) از دست داده اند و همه نشانه های قبلی خود را حرکت. در شب جمعه آنها را از دست داده به کلیولند کاوالیرز این تیم با بدترین رکورد در کنفرانس شرق. روز یکشنبه آنها trailed با 25 امتیاز در برابر گاو (20-38) بود که در این جهت می رویم.

[Bradley Beal را غوطه دادن خوب بود اما او تیراندازی در جادوگران ” از دست دادن به کاوالیرز شد]

بروکس اشاره کرد که در از دست دادن به کاوالیرز تیم خود را خراب بر هفت عکس ساخته شده است که منجر به پتانسیل سه نقطه بازی می کند. جادوگران ادامه نرم به جای دفاع از یکشنبه, دادن گاو نه و یک ادامه دارد.

“من فکر نمی کنم من تا به حال شده است در یک تیم است که به 16 و-آنهایی که در دو شب. آن را ناامید کننده” بروکس گفت. “ما از صحبت کردن در مورد در حال رشد و بازی با برخی از سختی. [در] دو [بازی که] فقط نیست در این مورد.”

اصطلاح “بازی نرم” نمی rankle Beal. او شدیدا موافقت خود را با مربی.

“من خودم را در آن گروه ، من بهتر می تواند در پایان دفاعی و تمام اطراف بازی” Beal گفت. “من فکر می کنم همه ما می تواند بهتر شود. مربی کاملا حق با شماست. من فکر می کنم در دو بازی گذشته ما را نشان نمی دهد هر گونه مقاومت در پایان دفاعی. هیچ یک از ما. بنابراین آن را فقط می آید انجام می شود به چه بد ما واقعا می خواهید برای ایجاد این فشار.”

قبل از مواجهه با جادوگران شیکاگو تا به حال کاهش یافته است یک فصل-بالا هشت مستقیم, بازی و دوربین, گیر افتاد, ستاره, بازیکن, Zach LaVine ابراز دلخوری شنبه شب پس از مربی جیم Boylen به نام دیر ایست در از دست دادن به ققنوس. بولز با خود آسیب های جوانان و علائم تفرقه جوش بیش از قبل از آنها بازی جادوگران در شب دوم از یک back-to-back — باید فراهم واشنگتن فرصتی برای جستن به عقب از کلیولند از دست دادن.

به جای آن یک گاو نر تیم که وارد شده با چهارم-کمترین نمره میانگین در NBA رفت و برای 73 امتیاز در نیمه اول. LaVine قادر به هر کانال طولانی خشم به ثمر رساند آزادانه: در طول کشش در سه ماهه دوم او به ثمر رساند نه امتیاز در کمتر از دو دقیقه به پایان رسید و با 32 امتیاز. و یک تازه کار تازه کردن حرفه ای بالا مورد نیاز کمتر از 24 ساعت به بازی بزرگ خود را به ثمر رساند مجموع و انجام LaVine یکی بهتر.

Coby سفید به ثمر رساند 33 امتیاز برای دومین شب متوالی تبدیل شدن به اولین خریداران rookie پس از مایکل جردن در سال 1984 و تنها سال اول نیمکت بازیکن در لیگ, تاریخچه به نمره حداقل 30 امتیاز در بازی متوالی.

“ما در مورد او در این صبح” بروکس گفت ، “ما در مورد او قبل از بازی و ما به او همه چیز را او می خواست.”

[جادوگران’ Moritz واگنر چیزی جز خاطرات مثبت از جان Beilein خود میشیگان مربی]

واشنگتن ناتوانی در محافظت از سه نقطه قوس ادامه داد: در طول نیمه اول زمانی که در شیکاگو ساخته شده 12 22 (54.5 درصد) از راه دور. سفید باعث مشکل خیلی با او در 16 نقطه انفجار در سه ماهه اول که او شروع به دیدن اضافی مدافعان در دوم. در فینال دو دقیقه از نصف زمانی که سفید skated اطراف حرکت اسمیت جادوگران منتقل سوی او اما رها رایان Arcidiacono برای باز سه فراتر از جناح چپ.

یک زن و شوهر از اموال بعد LaVine تبدیل به تسهیل. با همان برنامه بازی — دریبل داخل به رسم دفاع قبل از پیدا کردن باز هم تیمی — او ضربه سفید در گوشه ای به افشای واشنگتن با سه.

پس از اواخر پشت سر هم شیکاگو به رهبری 73-58 در حاصل کار دو تیم.

گاو به سرعت آن را به 83-58 کمتر از دو دقیقه به سه ماهه سوم. هنگامی که جادوگران به نام فاصله, بازیکنان, بازگشت به حاشیه عبوس و لال. Beal تکیه خود را خالی تاشو صندلی و خیره شد در دادگاه. اما جادوگران به اعتبار خود باقی بماند برای مدت طولانی. Beal حاضر به استراحت در سه ماهه چهارم — ورود با 10:09 باقی مانده و ماندن در بازی تا زمانی که وجود دارد 50 ثانیه چپ و 21 امتیاز در سه ماهه کمک واشنگتن به قطع منجر شود.

Beal به پایان رسید سه نقطه بازی با 6:38 چپ کشیدن جادوگران در 110-103. این تجمع به طور ناگهانی به پایان رسید, اما, به عنوان شیکاگو ریخت و در بیشتر threes و dunks. جادوگران از دست داده بود و دیگر فرصتی برای ساخت و کار خود را قبل از همه ستاره هنگامی که آنها تا به حال برنده پنج قبلی خود هفت.

“این شرم آور به از دست دادن در برابر یک تیم NBA” بروکس گفت: “اما این شرم آور نیست به رقابت مانند یک تیم NBA.”

Beal که حرفه ای-به ثمر رساند بالا از شب او را با 11,103 امتیاز جلوتر از مالون را 11,083 توصیف فردی برجسته به عنوان نعمت. اما تیم “نرم” بازی قرار دادن یک دمپر در دستاوردهای خود را.

“این شگفت انگیز است برای دیدن [رویاهای من] ریشه درست در مقابل من, اما در همان زمان, شما می دانید, من یک برنده است. شما می توانید تمام 53 کسانی که دور اگر ما یک [برنده] بعدی به آن” Beal گفت. “فقط به خاطر هل دادن. من فقط رفتن به سعی کنید برای برنده شدن هر آنچه در آن مانند به نظر می رسد. من فقط رفتن به نگه دارید هل دادن ادامه جنگ تا پایان.”

جزئیات بیشتر در NBA: LeBron James کلاچ شات در برابر سلتیکز است نشانه ای از پیشرفت برای لیکرز با d’angelo راسل تیمبرولوز در نهایت خود را اما هنوز هم وجود دارد بسیار به کار با co-ed hoops اردوگاه آینده به دی سی, Stephen Curry است کوبه و Gianna برایانت در ذهن خود اوباما wows NBA افزایش ستاره ها بودند که بیش از حد جوان به او رای به عنوان رئیس جمهور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im