واشنگتن ویزاردز در بر داشت خود را برنده فرمول شنبه شب برابر بروکلین نتس. به عنوان تیم امن دفاعی متوقف می شود, متصل کردن سوراخ در محیط Bradley Beal در زمان بیش از زمانی که این اهمیت را به امن 113-107 برنده شوید.

از طریق نهایی سه دقیقه از زمان مسابقه در پایتخت یکی از عرصه جادوگران مجبور بروکلین به مستمر نتواند در حالی که خود به خود جرم جریان از طریق red-hot Beal. او دیکته شده بازی به ثمر رساند و زمانی که او نیاز به و در نهایت کردم جمعیت اصلی رفتن به عنوان جادوگران برنده دوم خود را مستقیم.

“ما بازی می کند. ما پرخاشگرانه در هر دو به پایان می رسد” جادوگران مربی اسکات بروکس گفت. “آنها ضربه برخی از threes اما ما نبود قرار ما سر پایین زمانی که آنها آنها را ساخته است. ما نگه داشته و به چالش کشیدن آنها. آنها از دست رفته به اندازه کافی پایین کشش و ما ساخته شده یک زن و شوهر نقش و بازی بود.”

Beal به ثمر رساند هشت نفر از جادوگران’ نهایی 10 امتیاز از جمله سه اشاره گر به خود جلب کرد که جادوگران حتی قبل از اینکه واشنگتن (17-31) دور کشیده. Beal به پایان رسید و با 34 امتیاز در 11-برای-23 تیراندازی ششمین بازی متوالی به ثمر رساند حداقل 30. اگر چه بروکلین گارد نقطه Kyrie Irving وارد رقابت در یک شبیه به ثمر رساند خط به طور متوسط 39.7 امتیاز بیش از گذشته سه بازی — او خارج شد در سه ماهه چهارم پس از spraining راست خود را تا زانو.

[Rui Hachimura, Mortiz واگنر به نام Rising Stars game]

در شب جمعه ایروینگ بود را به آتش کشیدند شیکاگو بولز برای 54 امتیاز. جادوگران مربی اسکات بروکس خطاب مشکل سر در اعزام او بهترین فرد مدافع, Gary Payton دوم در ایروینگ برای شروع است.

“جهنم از بازی برنامه داشتیم و در آینده” Payton گفت. “فقط او را خسته. او را لمس زیادی فقط او را ناراحت کننده است.”

به عنوان مزاحم Payton در آغاز کار خود را در اوایل. از طریق سه ماهه اول Payton برداشت ایروینگ برای طول کف و تلاش برای ایجاد حتی کار ساده از عبور از نیمه دادگاه خط دشوار است برای شش-زمان all-star. خود را آزار و اذیت و به دنبال آن است که از کوهستانی اسحاق Bonga مشغول به کار به عنوان ایروینگ از دست رفته خود را در سه عکس.

“او همیشه دفاعی حضور در خارج وجود دارد” توماس برایانت گفت: Payton. “برای او به بیرون رفتن وجود دارد و چالش بر سر آن شگفت انگیز است. شما نمی دیدن بیش از حد بسیاری از مردم که آن را به چالش در دست و او به بیرون رفتن وجود دارد و بازی به عنوان سخت به عنوان او می تواند و انجام آنچه او انجام داد. من بسیار به او افتخار میکنم.”

در حالی که واشنگتن در امان ماند از بودن در پایان یک ایروینگ برجسته. تا ایروینگ از دست Bonga در جانشینی سریع حرکت می کند — متقاطع توپ جعلی و jab مرحله قبل از pivoting به غیبت بلوز در رنگ و ایجاد بازی بیشتر فک انداختن لحظه.

https://twitter.com/TheHoopCentral/status/1223790048811708416″>

“او یک جادوگر مرد” بروکس گفت: قبل از بازی. “منظورم این است که واقعا یک جادوگر است. خود را اداره کند مثل این است که یک جادوگر است.”

این نمایش به پایان رسید که ایروینگ چپ دادگاه با 5:29 باقی مانده در این بازی پس از یک بازی که شامل Beal. دو تن از آنان برای رفتن به یک توپ سست زمانی که ایروینگ به نظر می رسد به او صدمه دیده زانو راست. ایروینگ باقی مانده بر روی زمین برای چند دقیقه هم تیمی های خود را در اطراف او قبل از او برای شرکت در یک پرش توپ در برابر Beal. ایروینگ نمی جهش و شبکه بلافاصله متعهد ناپاک به طوری که او می تواند ترک دادگاه.

[جادوگران دفاع همچنان به بالای لیست. نه فقط در یک راه خوب است.]

در دقیقه 28 ایروینگ به پایان رسید با 11 امتیاز 5-of-12 تیر اندازی به همراه چهار کمک و چهار ریباند. هر چند ایروینگ به پایان رسید با متوسط اعداد هم تیمی خود سه نقطه تیراندازی باعث خسارت اولیه.

جادوگران به حال هیچ پاسخ برای بروکلین به جلو Joe Harris حاکم All-Star Weekend سه نقطه قهرمان. در برابر واشنگتن پیرامون دفاع هریس تا به حال یک زمان آسان تر از او ممکن است در طول مسابقه — حداقل توپ قفسه ارائه برخی از نوع مانع است.

هریس ساخته شده 6 از 11 تلاش و به ثمر رساند 22 امتیاز. او خشک threes از گوشه بال و چند تن از حداقل 27 فوت است. در نیمه اول بروکلین به راحتی ساخته شده 12 24 از عمیق است. شبکه سرد در نیمه دوم به عنوان جادوگران’ دفاع در نهایت ایجاد حواس پرتی در اطراف قوس. بروکلین ساخته شده تنها چهار threes بقیه بازی ها به پایان رسید و تیراندازی 16-از-47 کلی از فراتر از arc.

“در اوایل آنها نوع برخورد ما با برخی از threes,” Beal گفت. “ما تا به حال به رها کردن چیزی و ما زندگی می کنند با برخی از عکس های آنها در زمان اما در چهارمین ما واقعا یک کار خوب فقط به محدود کردن آنها به یک شات و ارتجاعی و اجرای در جرم.”

هر چند شنبه بود هدف بازگشت تاریخ برای rookie Rui Hachimura او باقی مانده غیر فعال برای 23rd مستقیم بازی. Hachimura دهکدهای از دست رفته مقدار قابل توجهی از زمان در حالی که برای بازسازی از آسیب کشاله ران. با توجه به بروکس Hachimura مورد نیاز یکی دیگر از تمرین.

“این یک شکست آن را فقط یک احساس چیز” بروکس گفت. “او هنوز هم کمی از زنگ زدگی است که ما می خواهیم به بازی خود را.”

ادامه مطلب در واشنگتن ویزاردز: Bradley Beal نمایشنامه مثل یک ستاره در جادوگران ” برنده شوید. بیش از حد بد او توبیخ. با تشکر از جدید WNBA کار معامله کریستی Toliver دیگر یک مربی NBA ساخت $10,000 به عنوان NBA ناراحت کوبه برایانت بسکتبال, بازیکن, Isaiah Thomas سوگوار یک دوست و مربی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im