Bradley Beal در چگونه او رفت و از “زباله” چند سال پیش به یکی از NBA بهترین

“من نفرت تماشای آن چرا که من مانند ‘من f—— سطل زباله,'” Beal گفت: Showtime “همه دود” پادکست از جلسات ویدئو طراحی شده است که به جادوگران’ بازیکنان جوان یک ایده از آنچه انتظار می رود در postseason. “من از تماشای آن و گفتم:” چرا شما مردد در عکس های خود را? چرا شما نمی تیراندازی ؟ چرا شما نمی عبور از آن را سمت راست وجود دارد ؟ چرا شما نمی در غرفه? این شخص سه یا چهار سال پیش نیست من امروز. من می دانم که برای اطمینان حاصل کنید.”

Beal به طور متوسط 23.2 و 24.8 امتیاز به ترتیب در واشنگتن طی دو postseason حضور در 2018 و 2017. او به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 30.5 امتیاز زمانی که NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12 به دلیل این رمان coronavirus همه گیر و گفت: او آموخته می شود بیشتر از یک رهبر در دیوار نبود.

“او سر مار بودن نقطه گارد و ما حق رای دادن پسر” Beal گفت میزبان, Stephen Jackson و مت بارنز از دیوار. “او است که ما آوازی رهبر. آن سخت بود نداشتن او اساسا یک سال و نیم. با این که من درک چقدر دشوار کار او این بود که از بازی گارد نقطه و به بچه ها توپ و داشتن به بچه ها بگویید که به کجا بروید و چه برای تشویق هم تیمی های خود هنگامی که عکس نیست در حال سقوط و نگه داشتن بچه ها مشغول بازی است. … زیادی را به حقه بازی آن را تا حد زیادی به تعادل است.”

Beal در اوایل کشف خود را در NBA دیوار چه معنی برای این تیم است. در طول Beal را rookie فصل 2012-13 دیوار از دست رفته اولین 33 بازی با یک زانوی چپ آسیب است. جادوگران به پایان رسید 29-53.

“من به یاد داشته باشید s— از من rookie سال به دلیل آن بود که بد” Beal گفت. “این وحشتناک بود. ما بد بودند. جان بازی نمی کند. … من به یاد داشته باشید من به آتش انداخته شد و تقریبا یک گوزن در چراغهای جلو. تنها چیزی که من می دانستم که من تا به حال خوب دامپزشکان. من اوجی [جادوگران دستیار مربی] سام Cassell, با من بود و او در واقع قالب من.”

پس از به طور متوسط یک حرفه ای-بهترین 25.6 امتیاز در فصل گذشته Beal به شانه و حتی بیشتر از به ثمر رساند بار در یک جوان و بازسازی تیم در این سال است. در ماه فوریه او اولین بازیکن به نمره 50 امتیاز در روز متوالی پس از کوبه برایانت در سال 2007. خود را به ثمر رساند به طور متوسط است دوم تنها به هوستون جیمز هاردن یکی از بسیاری از هموطنان تیراندازی نگهبانان او مطالعات.

“من نگاه جیمز هاردن من نگاه [Damian Lillard] من در نگاه کلی [تامپسون],” Beal گفت. “من در همه است که نقش و موقعیت من و آن را مانند آنها در حال گرفتن بهتر از هر سال است. آنها با اضافه کردن چیزی به بازی خود را. آن چه شما با این برنامه و یا شما دریافت می کنید را پشت سر گذاشت. دوره. من احساس می کنم نخبگان, من احساس می کنم مثل من می تواند به رقابت ، من احساس می کنم یکی از کسانی که guys, اما شما نمی توانید [فقط] بحث در آن شما باید آن را انجام دهد. آن را نمی توان جهش از آن را باید بر یک پایه منسجم با بهره وری است.”

به طور خاص, Beal گفت که او مطالعه کرده است سخت است رفت و آمد و توانایی های خود را برای رسیدن به خط ناپاک بنابراین اغلب. این ظاهرا پرداخت شده است. پس هرگز به طور متوسط بیش از 5.5 رایگان پرتاب تلاش در زندگی حرفه ای خود Beal است که به طور متوسط هشت پرتاب آزاد تلاش در این فصل و تیراندازی حرفه ای-بالا 84 درصد از خط.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de