Bradley Beal وارد کوبه برایانت قلمرو خود را با ‘هیولا’ ماه

با عملکرد خود در روز دوشنبه از دست دادن تلاش های خود را که شامل هشت سه اشاره گر Beal پیوست Hall of Famer Wilt Chamberlain و سخت به عنوان تنها بازیکن در تاریخ NBA به نمره حداقل 53 امتیاز در بازی متوالی. او همچنین اولین بازیکن برای تحت الشعاع قرار دادن 50 امتیاز در back-to-back روز پس از کوبه برایانت در مارس 2007. برایانت که eulogized طی یک مراسم یادبود در روز دوشنبه در مرکز استیپلز در لس آنجلس انجام feat طول یک کشش از چهار مستقیم 50-نقطه بازی.

“این که کوبه بود” Beal روز دوشنبه گفت:. “که خود درایو مراسم امروز فقط به ارمغان آورد, احساس, اشک همه را به عقب دوباره. من فکر می کنم همه به تماشای آن تماشایی است.”

“برادلی او را یک هیولا در حال حاضر” جادوگران مربی اسکات بروکس گفت: روز شنبه در مصاحبه با ورزش معتادان در 106.7 فن. “او شده است و در پاره تقریبا تمام فصل اما به تازگی او را واقعا خاص است.”

روز پس از از دست دادن Beal منعکس شده در مورد آنچه که او را از آموخته های مختلف تجلیل و قدردانی به برایانت از لیکرز افسانه کشته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

“آن را در مورد چگونه بسیاری از نقاط که من نمره آن را در مورد چگونه بسیاری از همه ستاره بازی من را در مورد چگونه بسیاری از همه NBA تیم من را چرا که در پایان روز وقتی که من می میرم از اینجا, شما نمی خواهید به یاد داشته باشید که نه شما در حال رفتن به مراقبت از” او گفت. “من احساس می کنم مانند این است که چگونه ما احساس می کنیم با کوبه. من احساس می کنم تاثیر است که شما را در دیگران و هم تیمی های خود را و هر کس در اطراف شما است آنچه مهم است. بنابراین من فکر می کنم که آنچه که من را به قلب ترین و حمل آن را برای بقیه زندگی من است.”

روز دوشنبه بازی های برجسته دیگر آماری چیز عجیب و غریب, مارک اولین بار در 58 سال است که این دو بازیکن هر یک به ثمر رساند حداقل 40 امتیاز در جلسه متوالی. میلواکی را Khris میدلتون که 40 امتیاز در دوشنبه به ثمر رساند 51 امتیاز در دیگران’ 151-131 برنده بیش از جادوگران ماه گذشته. Beal به پایان رسید با 47 امتیاز در این بازی.

Beal در حال حاضر دارای سه 50-نقطه بازی در حرفه خود به تساوی او با گیلبرت آرناس برای ترین در تاریخ حق رای دادن. او باید یک فرصت به آن را چهار در چهار شنبه هنگامی که جادوگران که 4.5 بازی از کنفرانس شرق هشتمین و آخرین نقطه حذفی میزبان بروکلین نتز.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im