Bracketology: خاویر آریزونا دولت می تواند راه خود را به جنون مارس

خاویر نشسته در شماره 39 در خالص ورود روز دوشنبه بازی, اما آن را هنوز هم تا به برخی از مشکلات با پردازنده 1 مخالفان (2-8). همچنین رتبه در بالا 50 در پنج شش معیارهای ذکر شده در NCAA تیم ورق هر چند آن را از بین 52 و 62 در همه آنها سه هفته پیش. تفنگدار (17-9) را بهبود مشخصات, اما ممکن است کشش به تماس کار خود را در این ماه یک شارژ.

یک مطلب خارج از هیچ جا گزینه ایالتی آریزوناکه 10-7 پس از یک Jan. 16 از دست دادن در کلرادو. خورشید شیاطین بودند 65 در شبکه در آن زمان و تا به حال 1-6 ربع 1 خوانده شده را علامت. قابل توجه ترین پیروزی بود و یک جاده شکست ایالتی اورگان. خود را به بالاترین رتبه بندی در هر یک از شش تیم ورق معیارهای شد 58.

پس بابی هرلی تیم برنده هفت نفر از هشت نفر از جمله پنج در یک ردیف. خورشید شیاطین (17-8, 8-4 Pac-12) در حال آمدن یک جاده رفت و برگشت از کالیفرنیا و استنفورد خود پایان پیروزی بیش از آریزونا و 4-6 در ربع 1 بازی. آنها بازی چهار نهایی خود را در شش فصل به طور منظم بازی در خانه از جمله بازدید از اورگان در روز پنج شنبه هستند تا 50th در خالص و بدون زیان خارج بالا دو ربع.

آن را سرگرم کننده پیچ و تاب و با توجه به Arizona State فصل کمان دو سال گذشته هنگامی که آن را وارد عالی nonconference پیروزی پس از آن برگزار می شود برای زندگی عزیز برای دعوت به دیتون برای یک بازی در بازی.

با یک پایان قوی در آینده 3½ هفته آریزونا دولت می تواند انجام دهد مخالف: زور راه خود را در این زمینه و شاید حتی دور زدن دیتون. خورشید شیاطین وجود ندارد اما آنها در حال نزدیک تر از تقریبا هر کسی می توانست حدس زده یک ماه پیش.

زمینه یادداشت

آخرین چهار شامل: ویچیتا ایالت آرکانزاس, Cincinnati, Georgetown

چهار در خارج: یوتا ایالتی آلاباما, N. C. ایالت مینه سوتا,

چهار بعدی در خارج: ریچموند ایالت آریزونا VCU استنفورد

حرکت در: اکران سینسیناتی, Georgetown, مونتانا

حرکت: Bowling Green, شرقی, واشنگتن, دانشگاه استنفورد, VCU

کنفرانس تلفنی: ده بزرگ (11) بزرگ شرق (7) SEC (6), 12 (5) ACC (4) Pac-12 (4) آمریکایی ورزشی (3), West Coast (3) اطلس 10 (2)

براکت طرح

جنوبی در مقابل شرق و غرب در مقابل غرب

جنوب منطقه

(1) 12/بیلور در مقابل (16) برنده SWAC/Prairie View در مقابل شرق/رابرت موریس

(8) میشیگان در مقابل (9) رود آیلند

(5) کلرادو در مقابل (12) اطلس خورشید/آزادی

(4) SEC/کنتاکی در مقابل (13) SOUTHLAND/Stephen F. Austin

آلبانی, n. y.

(3) بزرگ شرق/Seton Hall مقابل (14) غربی ورزشی/New Mexico State

(6) PAC-12/آریزونا در مقابل (11) ایندیانا

Greensboro, N. C.

(7) فناوری تگزاس در مقابل (10) ویرجینیا

(2) مریلند در مقابل (15) بزرگ جنوب/Winthrop

بیلور هنوز نشده از دست داد پس قبل از جانبازان و آن را برای یک فصل رفت و برگشت از کانزاس در روز شنبه در Waco. … Stephen F. Austin است 22-3 برنده نه در یک ردیف و ضرر و زیان خود را در این فصل آمده اند در راتگرز (پیش بینی مسابقات تیم) آلاباما (مرزی مسابقات تیم) و در یک نقطه به تگزاس A&M-Corpus Christi. به علاوه وجود پیروزی در دوک. هیزم رهبری کشور در دفاعی گردش در صد و در حال رفتن به زندگی پر از بدبختی برای یک شماره 4 شماره 5 و یا حتی یک شماره 6 دانه اگر آنها برنده Southland. …

تنها چیزی که می تواند یک میلر برادران matchup (آریزونا در مقابل ایندیانا) هر سرگرم کننده تر خواهد بود اگر آن را در پیتسبورگ در نزدیکی زادگاه خود را. افسوس که شهر فولاد نیست یکی از سایت های این سال را. … این مسابقه برگشت سال گذشته Texas Techویرجینیا عنوان بازی ایجاد شد ضرورت حرکت هوستون از جنوب. پاشنه هستند میزبان مدرسه که منطقه ای. … مریلند چک در به عنوان سومین شماره 2 دانه پس از در حال اجرا به پیروزی خود در هشت بازی.

شرق منطقه

ساکرامنتو

(1) کوه غرب/ایالتی سن دیگو در مقابل (16) کمربند آفتاب/لیتل راک

(8) راتگرز در مقابل (9) اوکلاهما

ساکرامنتو

(5) Auburn در مقابل (12) پیچک/دانشگاه ییل

(4) ویلانووا مقابل (13) امریکا شرق/ورمونت

آلبانی, n. y.

(3) Penn State در مقابل (14) بزرگ غرب/UC Irvine,

(6) ساقی مقابل (11) جنوب/شرق ایالت تنسی

Greensboro, N. C.

(7) آمریکا ورزشی/هوستون در مقابل (10) ایالتی می سی سی پی

(2) ACC/Duke vs. (15) PATRIOT/کلگیت

همه چیز شروع به گرفتن یک کمی لرزان در شماره 9 خط و قطعا وجود دارد یک مورد برای اوکلاهما به دو رقمی دانه. این Sooners اند و شاید بهترین آنها باقی مانده ثابت این فرصت روز سه شنبه هنگامی که بیلور بازديد نورمن. … یکی از بهترین لیگ مسابقات در کشور است که در لیگ آیوی که در دانشگاه ییل یکی از پنج تیم در یک بازی از اول. چهار نفر از پنج تقسیم آنها در دو بازی آخر هفته گذشته با تنها دانشگاه هاروارد گرفتن یک رفت و برگشت. …

UC ایروین می تواند پرچ دانه بالا در غرب در روز شنبه. این Anteaters در حال حاضر سه بازی از چهار تیم اسکرام با پنج لیگ زیان نیاز به یک رفت و برگشت از دو بازی این هفته به علاوه یک UC Santa Barbara, دست دادن به آنها را حداقل یک سهم از غرب به طور منظم فصل عنوان برای چهارمین بار در پنج فصل. … دوک است 12-2 در ACC و یکی باقی مانده بازی برابر پیش بینی مسابقات NCAA تیم (در ویرجینیا در فوریه. 29). یک 17-3 یا 18-2 در لیگ برتر است در واقع در بازی. …

منطقه غرب میانه

(1) کانزاس در مقابل (16) برنده MEAC/نورفولک دولت-مترو اطلس/سینا

(8) LSU در مقابل (9) سنت مری

Spokane بشویید.

(5) در ایالت میشیگان در مقابل (12) سینسیناتی-جورج تاون برنده

(4) اورگان در مقابل (13) کنفرانس ایالات متحده آمریکا/تگزاس شمالی

(3) لویی در مقابل (14) اجلاس/داکوتای جنوبی دولت

(6) ایالتی اوهایو در مقابل (11) خاویر

(7) ویسکانسین در مقابل (10) جنوب کالیفرنیا

(2) اطلس 10/دیتون در مقابل (15) استعمار/هوفسترا

گاهی شهرت در نهایت می تواند پنهان کردن واقعیت است. LSU شناخته شد برای یک سری از فرار قبلا در این فصل و آن را هفت پیروزی با شش امتیاز یا کمتر. همچنین 0-5 در ربع 1 بازی تصمیم گرفت تا با شش امتیاز و یا کمتر است. … بله که جورج تاون لغزش را در این زمینه پس از چیدن ساقی خاموش در جاده ها است. این Hoyas چهار ربع 1 جاده پیروزی هر چند سه نفر از کسانی که پیروزی (St. john’s, SMU و ایالتی اوکلاهما) لغزش می تواند به ربع 2 وضعیت انتخاب یکشنبه. …

با وجود اینکه از هم جدا شده تقریبا دو ساعت رانندگی در بزرگراه بین ایالتی 71, ایالت اوهایو و خاویر ملاقات نکرده پس 2007 NCAA tournament. … هوفسترا موفق به کسب شش در یک ردیف به دو بازی منجر به از دست دادن ستون در استعمار. غرور نشده برتر مسابقات NCAA از سال 2001 کار خود را در فصل گذشته تحت جی رایت.

غرب منطقه

Spokane بشویید.

(1) WEST COAST/Gonzaga مقابل (16) آسمان بزرگ/مونتانا

(8) ایلینوی در مقابل (9) در فلوریدا

(5) آیووا در مقابل (12) MISSOURI VALLEY/Northern Iowa

(4) کریقتن مقابل (13) اواسط آمریکا/اکران

(3), West Virginia در مقابل (14) افق/رایت دولت

(6) Marquette مقابل (11) آرکانزاس-Wichita State برنده

(2) ایالتی فلوریدا در مقابل (15) دره اوهایو/موری دولت

(7) BYU مقابل (10) پوردو

اگر کسی قصد ناراحت Gonzaga قبل از پایان فصل به طور منظم آن را احتمالا رفتن به BYU در روز شنبه. اما Zags هستند 6-2 در پرووو از آنجا که مامان وارد WCC از جمله پنج بازی برنده خط خط. … این Hy-Vee کلاسیک سالانه doubleheader در Des Moines, شامل, آیووا ایالتی آیووا, دریک و Northern Iowa متوقف شد بعد از فصل گذشته زمانی که آیووا تصمیم گرفتند از این رویداد در پی ده بزرگ گسترش آن برنامه لیگ به 20 بازی. یک NCAA بازی مسابقات بین آیووا و Northern Iowa خواهد بود سرگرم کننده جایگزین. …

رایت دولت هرگز برنده آشکار کنفرانس فصل به طور منظم عنوان در بیش از سه دهه در بخش I. اظهارات را تغییر دهید که با یک جاده رفت و برگشت از حامی دولت و کلیولند دولت این هفته است. … پوردو واقعا می تواند استفاده از یک پیروزی دور از خانه در برابر نزدیکی خاصی NCAA مسابقات تیم است. برنده سه شنبه در ویسکانسین — هیچ کار آسان — آیا واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>