جاش شاه کرد این بود: “رویای واقعی” به بسته شدن در بازگشت به منچستر یونایتد در پایان نقل و انتقالات ژانویه و قبل از حرکت از طریق سقوط کرد و خود را ستایش مدیر در بورنموث ادی هاو برای دست زدن به او از این وضعیت است.

پادشاه که از طریق ایالات جوانان در صفوف نقل مکان کرد به منچستر از بومی نروژ به عنوان یک نوجوان در روز اوله گونار Solskjaer را فهرست هدف از اعتصاب به عنوان روز مهلت علامت پایین قبل از اینکه ایران در نهایت به پایان رسید پنجره با نیجریه بین المللی Odion Ighalo ورود در وام برای £3m.

“چه نزدیک بود من هیچ پاسخ کامل به. من به تماشای آنچه که من می گویند” شاه گفت نروژی پخش TV2. “من تا به حال برخی از ایمان شد که آن را به اتفاق می افتد. و آن را کمی حساس برای من با توجه به این که من به انگلستان نقل مکان کرد به عنوان یک 16 ساله برای رسیدن به رویای من و می خواستم برای رسیدن به این هدف در منچستر یونایتد.

“آن نیست و پس از آن من ساخته شده یک انتخاب و در سمت چپ. وقتی شما می شنوید که شما متصل به ایالات و یک پیشنهاد در می آید و سپس احساس شما تا به حال به عنوان یک 16 ساله دوباره به شما. که چرا این اتفاق می افتد من نمی دانم. من بورنموث بازیکن و من واقعا لذت بردن از آن را در اینجا. اما آن را به حال شده است یک رویا به حقیقت می پیوندند من دروغ نمی خواهد.”

هاو صحبت کرد در این هفته از پادشاه تعهد به گرفتاری های بورنموث که در میان یک جنگ سقوط در پای لیگ برتر جدول. شاه آمد روی نیمکت به عنوان آنها را مورد ضرب و شتم 2-1 توسط شفیلد یونایتد در روز یکشنبه.

“که [انتقال] اتفاق نمی افتد و من قصد دارم تا همه چیز را به بورنموث تا زمانی که من در این باشگاه” اضافه شده پادشاه. “مربی تیم بود کاملا فوق العاده با من در آن روزها و بسیار مفید بود با من. من احترام به او چگونه رفتار, با من در این قسمت کمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net