ادی هاو گفت: Ryan فریزر اثبات تعهد خود به بورنموث در شنبه 2-1 لیگ برتر پیروزی استون ویلا.

فریزر که خارج از قرارداد در تابستان, irked طرفداران این هفته پس از اعتراف به بازی برای این تیم در نیمه اول فصل بود و نه اولویت خود را به عنوان او متمرکز خود را در آینده.

اسکاتلند بین المللی مرتبط با یک حرکت به آرسنال اعتراف کرد اشتباه خود را قرار داده و در محکم عملکرد حیاتی پیروزی بیش از ویلا که نقل مکان کرد و گیلاس از پایین ،

هاو تشکر طرفداران برای حمایت خود را از فریزر و sympathised با جناح.

“رایان است که استعداد باور نکردنی او یک پسر بچه” هاو گفت. “رایان می خواهد به خوبی انجام, او می خواهد به بازی برای تیم و باشگاه.

“طرفداران و درخشان بودند که با او بسیار خوب بود در بازگشت او نشان داد که چگونه مهم او است.

“شما کار با [بازیکنان] هر روز و شما ببینید و شخصیت خود را. شما می دانید که آنها را به عنوان مردم است.

“هنگامی که شما نگاه کنید به چیزی است که شاید بیرون آمدن راه اشتباه و او به پایان می رسد تا گرفتن انتقاد شما احساس می کنید برای lad گاهی اوقات برخی از بازیکنان و شرایط خاص. آن را خوب است برای دیدن او می آیند و با یک عملکرد خوب است.”

ادی هاو و رایان فریزر در آغوش پس از وقت سوت (AFC بورنموث از طریق گتی ایماژ)

نیمه اول اهداف از فیلیپ صدور صورت حساب و ناتان Ake برنده آن برای Bournemouth, هر چند پس از جفرسون لرما فرستاده شد خاموش Mbwana Samatta ساخته شده است یک بازی از آن برای ویلا.

Samatta گل خود را در لیگ برتر اولین و در مراحل اول شد تانزانیا به شبکه در این بخش است.

“این رویای من بود, همیشه وقتی که من بچه بودم تا امروز,” او گفت:, باشگاه, وب سایت رسمی.

“این یک رویا به حقیقت می پیوندند و برای همه در تانزانیا این یک رویا برای دیدن تانزانیا بازیکن بازی در لیگ برتر است. اما زمانی که شما از دست دادن یک بازی شما نمی شود چرا که به عنوان یک گروه ما باید برای برنده شدن با هم و از دست دادن با هم.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im