بطری آب ساخته شده توسط تمام غذاهای دارای سطوح بالایی از آرسنیک آزمایشات نشان می دهد

در یک ایمیل فرستاده بیانیه غذاهای کل گفت: شرکت “بالاترین اولویت است برای ارائه به مشتریان با امن و با کیفیت بالا و طراوت بهار آب است.”

“فراتر از نیاز سالانه تست توسط [a U. s. غذا و داروی آمریکا] گواهی آزمایشگاه ما معتبر شخص ثالث آزمایشگاه تست هر اجرا تولید آب قبل از آن فروخته شده است” در این بیانیه گفت. “این محصولات در دیدار با تمام الزامات FDA و به طور کامل مطابق با استانداردهای FDA برای فلزات سنگین است.”

Starkey بهار آب نیز انجام شده توسط آمازون, هر چند آن ذکر شده بود که “در حال حاضر در دسترس نیست” در سایت تجارت الکترونیک صبح روز چهارشنبه. (تمام مواد غذایی است که یک واحد از آمازون موسس که جف بزوس نیز صاحب واشنگتن پست.) آن را هنوز هم به فروش می رسد در تمام فروشگاه های مواد غذایی و در وب سایت خود را برای $1.99 برای یک پاینت ، با توجه به آن محصول برچسب Starkey بهار آب سرچشمه از Starkey چشمه های آب گرم در آیداهو است و “در اعماق خوب است. 11,000 سال است.”

تمام مواد غذایی معرفی Starkey بهار آب در سال 2015. سال آینده با توجه به گزارش های مصرف کنندگان خرده فروش به یاد می آورد بیش از 2000 مورد از آب پس از آزمایش نشان داد که سطح آرسنیک است که با نزدیک شدن و یا بیش فدرال حد 10 قسمت در میلیارد است. در سال 2019 مصرف کننده گزارش آزمون نشان داد که Starkey بهار آب موجود در سطح نزدیک یا بیش از فدرال حد 10 قسمت در میلیارد است.

جیمز Dickerson گزارش مصرف کننده’ افسر ارشد علمی گفت: نوشیدن یک بطری احتمالا نمی خواهد به شما آسیب برساند. اما او هشدار داد که خطر رشد می کند با استفاده منظم.

“به طور منظم مصرف حتی مقدار کمی از فلزات سنگین بیش از مدت طولانی باعث افزایش خطر بیماری های قلبی عروقی و برخی سرطان ها و کاهش نمرات IQ در کودکان و شمار دیگر مسائل مربوط به سلامت و همچنین” Dickerson گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات