بوتسوانا مزایده مجوز به شکار 70 فیل ها در تلاش برای کاهش تعارض با انسان

کارولین ون هوتن واشنگتن پست

گله ای از فیل ها دیده می شود از یک هواپیما بیش از Chobe پارک ملی در Kasane بوتسوانا. این کشور دارای حدود 130,000 فیل.

آدیس آبابا, اتیوپی — مجوز به شکار 70 فیل شد به حراج گذاشته شده جمعه در بوتسوانا در پایتخت گابورون کمتر از یک سال پس از دولت وجود دارد برداشته پنج سال شکار ممنوع به امید کاهش انسانی-فیل جنگ پس از حفاظت از محیط زیست تلاش منجر به افزایش در pachyderm جمعیت.

حراج نمی شد باز به خبرنگاران و برگزارکنندگان حاضر به صحبت در مورد آن زمانی که تماس گرفت. شرکت کنندگان با قرار دادن سپرده در حدود $18,000 هر یک برای یک صندلی.

حیات وحش شکار یک موضوع بحث برانگیز در آفریقا با منتقدان گفت که درآمد دولت از صدور مجوز کشتار گونه های در معرض خطر مانند فیل کمی به گسترش گسترده تر تلاش های حفاظت. بوتسوانا رئیس جمهور سابق ایان Khama بود مشهور حریف از شکار فیل و او نهاد بان کی مون بود که در تقابل با هر پنج بوتسوانا در کشورهای همسایه.

[دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور رو تایید به شکار در معرض خطر گوسفند روز پس از کشته شدن آن]

سخنگوی بوتسوانا بخش حیات وحش گفت: خبرگزاری رویترز که کاهش درگیری با فیل ها بود که بخشی از دلیل برای صدور مجوز در بخش هایی از کشور. “هفت مناطق انتخاب شده هستند کسانی که بیشتر نهفته انسانی-حیات وحش درگیری به ویژه که شامل فیل” آلیس Mmolawa گفت.

http://www.washingtonpost.com/video/world/elephants-wade-through-river-in-botswanas-chobe-national-park/2019/06/07/56878ed7-bca1-4b46-958f-71128a7ae108_video.html

Khama جانشین Mokgweetsi Masisi تبدیل به شکار فیل به یک پوپولیستی موضوع است. فیل جمعیت او و حامیان او ادعا باید رشد بیش از حد بزرگ و در حال حاضر به طور منظم پایمال مزارع در جستجوی غذا است. او واژگون ممنوعیت به طور گسترده ای تشویق در صدر Masisi را گشتند در اواخر سال گذشته.

تحت Khama بوتسوانا در نظر گرفته شد پیشگامی در تلاش حفاظت و Masisi حرکت باید soured بسیاری از فیل عاشقان در بازدید از کشور است.

[“من نفرت فیل ها’: پشت واکنش در برابر بوتسوانا غول]

هر یک از هفت شکار “بسته” خواهد آمد با مجوز برای کشتن 10 فیل و هر انتظار بود به فروش در قیمت بین 300.000 دلار و $500,000. فصل شکار رسما آغاز می شود در ماه آوریل است.

در مورد 130,000 از فیل در آفریقا یا یک سوم زندگی می کنند در بوتسوانا عمدتا در شمال Chobe مراتع و اوکاوانگو باتلاق. ساکنان این مناطق شکایت کرده اند از افزايش انسانی-فیل درگیری منجر به مرگ و میر و از دست برداشت. خشم خود را نیز به سمت کارگردانی اياد — آنها را به عنوان اغلب به رنگ سفید و خارجی و آنها را متهم به کارگردانی کمی از سود حاصل از حیات وحش-محور گردشگری راه خود را.

Masisi باعث فعالان حقوق حیوانات در سال گذشته با دادن مدفوع ساخته شده از فیل پا به بازدید از سران دولت و بالا بردن امکان اگر تنها در بذله گویی از پردازش فیل گوشت به عنوان مواد غذایی حیوان خانگی.

[بصری داستان: بوتسوانا زمین از فیل ها]

مایک تعقیب اجرا می شود که فیل ها بدون مرز پژوهشی موسسه خیریه است که انجام تنها فیل سرشماری در بوتسوانا مورد مناقشه دولت ادعا که انسان و فیل درگیری رو به افزایش است و گفت: دولت خود داده ها نشان می دهد که نمونه هایی از آن بوده است نسبتا ثابت است.

بوتسوانا سیاست جدید می ایستد در مقابل آن خانه دیگر به یک فیل بزرگ جمعیت: در کنیا. شکار ممنوع اعلام شده است در کنیا برای دهه ها و درآمد گردشگری کشیده شده است به طور کامل از “عکاسی safaris.”

روز پنج شنبه یکی از کنیا نمادین ترین فیل تیم درگذشت, در سن 50 علل طبیعی. تیم به خوبی شناخته شده بود برای حمله به مزارع اما کنیا حیات وحش خدمات دیجیتالی دنبال او و سعی در اخلال در این حملات به جای کشاورزان امور را به دست خود.

صحبت در مورد تیم مرگ و حراج روز جمعه در بوتسوانا پائولا Kahumbu یکی از کنیا منجر به حفاظت و فیل طرفداران گفت که او احساس منزجر و خشمگین.

“در کنیا فیل های عظیم و آرام است. آنها هنوز هم به رشد قوی با شکوه ارتفاعات با tusks که از بین بردن به زمین,” او گفت:. “چه یک مقابل بوتسوانا که در آن چنین غول کاهش می یابد به حراج کالاها مناسب فقط برای خون ورزش و سرگرمی برای خسته غنی مردم از جهانی دیگر است.”

فیل شکار مجوز می تواند هزینه های ده ها هزار دلار در هر نمایندگی یک منبع اصلی درآمد برای دولت حیات وحش بخش است. بوتسوانا دولت گفت: این موضوع را تنها از 400 مجوز در هر سال در حداکثر.

کارولین ون هوتن

واشنگتن پست

یک فیل عبور از یک جاده اصلی در خارج از Chobe پارک ملی در Kasane بوتسوانا.

ادامه مطلب:

بوتسوانا قانونی, گی, قابل توجه پایین استعماری دوران قوانین

حداقل 11 فیل درگذشت تلاش برای نجات یک گوساله است که سقوط به یک آبشار و غرق

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>