Boswell: اتباع’ سریال های روز دنیا اجرا شد و شگفت انگیز در زمان و بهبود یافته با سن

روز بعد از بوندس لیگا برنده خود را به عنوان من به نام ماه اکتبر گذشته “بزرگترین postseason ناراحت اجرا در تاریخ بیس بال.” در آن بود. در عین حال آن را بیشتر. اما چقدر بیشتر ؟ وجود دارد هیچ پاسخ دقیق اما قبل از بیس بال عقب بیایید یک جامد مفهوم کلی.

2019 بوندس لیگا شد نه بهترین تیم بزرگ لیگ تا کنون — و یا حتی در نزدیکی آن است. و نه آنها بازی در اکثر همواره خطر ناک جهان سری تا کنون. تجزیه و تحلیل مبتنی بر “اهرم شاخص” می گویند 2019 سری بود در مورد میانگین برای پایدار تنش است. در بوندس لیگا در واقع “رها” در سه بازی از دیر باز یافته تنش با مهم اجرا می شود در هفتم و یا هشتم باز یافته در هوستون. در بوندس لیگا نیز ندارد walk-off برنده شدن در ماه اکتبر و تا به حال فقط دو یک اجرا پیروزی — همیشه تیتر غاصبان.

ما باید منصفانه به دریافت این تقریبا درست است. چگونه بسیاری از دیگر شانزه ایستاده به عنوان بالا به عنوان بوندس لیگا در بسیاری از مناطق قابل توجه? و آنچه که ارزش است ؟

اول پاک کردن واقعی تفاوت است.

  • تنها یک تیم دیگر سقوط یک دوجین یا بیشتر بازی های تحت .500 و در عین حال افزایش به برنده سری جهانی: معجزه بوستون بریوز 105 سال پیش از آن.
  • هیچ تیمی تا به حال آمد از پشت به پیروزی در پنج بازی حذف. احتمال کشیده شدن چنین ترکیبی اندازه گیری از بدترین لحظات است 0.0003 درصد است. سه ریاضی معلمان به من گفت که اگر من پخته شده یک amusingly دلخواه روش طبقه بندی آمار نزدیک به اندازه کافی درست است.
  • هیچ تیمی تا به حال ضرب و شتم دو 105-پیروزی تیم در همان postseason. و بوندس لیگا تا به حال به پیروزی back-to-back حذف بازی در برابر هر دو 106-پیروزی لس آنجلس داجرز و 107-برنده Astros. در 50 سال multitiered پلی آف نزدیک قابل مقایسه است که در سال 2004 Boston Red Sox که ضرب و شتم دو تیم که در ترکیب برای 206 برنده است.
  • هیچ تیمی تا به حال برنده سه winner-take-همه بازی ها در یک postseason.
  • و هیچ تیمی تا به حال تا کنون برنده چهار جهان سری بازی ها در جاده — و آن اتفاق افتاد در هوستون که در آن Astros فریب خورده در سال 2017 و 2018. در سال 2019? که کاملا می داند ؟

همه که شستن بیش از ما در یک بار به نظر می رسد مرزی باور نکردنی است. اما زمانی که شما با استفاده از بخشی از یک بیماری همه گیر به مطالعه عنوان treks از هر لیگ قهرمان چه می زند شما صاف است که ده ها تن از آنها را تا به حال سفر باور نکردنی در حالی که بسیاری دیگر stomped بسیاری از دشمنان تخت که آنها را بهترین تیم همیشه لیست سنگین.

به عنوان قابل توجه به عنوان Nats’ بازیابی شد و از 28 محل از تیم 30 مارس 23, انتهایی در لیگ ملی شرق با 10 بازی و حتی 8½ بازی خارج از دوم wild-کارت نقطه مختلف جهان سری برنده شد تا در عمیق تر سوراخ در جدول رده بندی.

چهار شانزه مواجه شده اند بدتر از: 2003 Florida Marlins (15½ بازی پشت سر) و در سال 1914 بریوز (15 بازی پشت و در بدترین حالت خود از 16 بازی تحت .500) در سال 1978 نیویورک یانکیز (14 بازی پشت سر) و در سال 1964 St. Louis Cardinals (11). این Nats بزرگترین بخش کسری در واقع در آمد در ماه سپتامبر زمانی که آنها 10½ بازگشت (به عنوان شد در برخی از نقطه در فصل 2011 کاردینالها و 2002 Anaheim Angels); 1969 معجزه New York Mets و 1942 کاردینالز شد 10 بازگشت.

در سال 1985 Kansas City Royals برنده شش حذف بازی در یک postseason و 2012 San Francisco Giants مانند پریمیر لیگ در انگلستان برنده پنج. این Nats’ تمایز علامت تجاری خود را این است که آنها trailed در تمام پنج. غول هرگز trailed در هر, و سلطنتی تنها یک بار و در یک داوری همین Denkinger آنها را نجات داد.

هیچ سری حذفی مسابقات Red Sox’ باز گشت از یک 3-0 کسری در برابر یانکی ها در سال 2004 — هنوز هم بهترین بیس بال من را دیده اند, هر دو برای یک سریال درام و 86 سال از نفرت پر از متن. هیچ فردی بوندس لیگا حذفی پیروزی رویکردهای آن است. اما آنچه در مورد میلواکی برورز داجرز و Astros آتش بازی ترکیب — کسانی که پنج حذف comebacks? پس از آن شمع که باز گشت از 19-31 در بالای آن است.

ببینید که چگونه 2019 بوندس لیگا حفظ bobbing برگشت از پیوستن به این تیم در بالای مکالمه? با زمان یک عنصر اضافه شده از اهمیت تاریخی رشد خواهد کرد: همه تیم ها در همه جهان سری که می خواهد امید خواهد بود شکست آستروس با سابقه خود را از تقلب در حال حاضر بالای لیست.

که آنها را ضرب و شتم? یک بوندس لیگا تیم با 14 کمتری فصل به طور منظم برنده است. چند بار یک تیم با یک بزرگتر برنده کسری سرقت جهان سری? یک بار. در سال 1906.

در سال 1954 در چه ممکن است بزرگترین دنیا در سری ناراحت ever, the New York Giants نیز تا به حال 14 کمتر برنده از سرخپوستان کلیولند. ببینید 2019 بوندس لیگا فقط نگه داشتن sneakin’ تا بر شما.

چه تعریف اقامت-در-مبارزه با پریمیر لیگ در انگلستان است که راه خود را در شیمی و شادی در رقابت های بالا آنها را بالاتر از خود را 93-برنده استعداد اجازه می دهد آنها را به سرپیچی از شانس نه فقط در یک مسابقه طولانی برای یک نقطه حذفی در یک مجموعه به عنوان یک توسری خور و یا در برخی دیگر از matchup که در آن آنها ازمایش کرده اما 160 روز همیشه در راه های جدید است.

چه کوزه را به آنها شلاق در ماه اکتبر ؟ در وحشی-کارت بازی بوندس لیگا ضرب و شتم میلواکی را جاش Hader, که تا به حال نمی دمیده دو اجرا صرفه جویی در وضعیت تمام فصل. آنها آویزان یکی دیگر از مجموعه ای از اکتبر بز شاخ در داجرز آینده Hall of Famer کلیتون Kershaw; Stephen عشق ضرب و شتم او را به عنوان یک نویسنده و آنتونی رندن و خوان صوت homered کردن او بازگشت به عقب به عنوان او را منفجر سرب در امداد رسانی در 5 بازی از بخش سری.

سنت لوئیس دوم-بهترین شروع چرخش در NL توسط عصر است; بوندس لیگا جاروب تمام چهار بالا خود را استارت هرگز انتهایی در NL سری مسابقات قهرمانی. کاردینال’ برنده رهبر داکوتای هادسون رو یکی کردن و اجازه هفت اجرا می شود.

در جهان سری, آنها ضرب و شتم Cooperstown محدود جاستین Verlander دو بار با homers توسط Kurt سوزوکی آدم ایتون و صوت. 2019 strikeout پادشاه Gerrit کول از دست داد برای اولین بار پس از آوریل 22 در بازی 1 با homers از رایان زیمرمن و صوت. و بوندس لیگا برنده بازی 7 آغاز شده توسط سابق Cy جوان برنده جایزه زاک Greinke.

برای سال طرفداران بیس بال می خواهد حس چرا واشنگتن 2019 تجربه زدم این شهر برای چنین جايزه حلقه.

حقیقت زندگی نمی کند در هر چیزی حتی در شهرستان 95-سال صبر کنید بین جهان سری عناوین را در شاد وزن همه چیز را با هم از بچه کوسه به ستاره شرق به ماه اقامت در مبارزه با “رفتن 1-0 امروز” و باز گشت حذف برنده است. این drubbing آینده Hall of Famers زمان پس از زمان. این اتومبیل رانی Howie Kendrick و ایتون ضد دانیل هادسون و شان Doolittle, Aníbal سانچز و گنج ترنر و متواضع مدیر دیو مارتینز هیچ یک از آنها به نظر می رسد Cooperstown-محدود بودن در مرکز واقعا بزرگ عنوان شده است.

اجازه ندهید کسی به شما بگوید که از سال 1903 شده اند وجود دارد بسیاری از مسابقات بیشتر از این یکی. شما می توانید تعداد اونا در انگشتان دست خود را. یا شاید کاملا همه چیز در نظر گرفته, در یک دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>