Boswell: از سال 1924 سناتور یک قطار به جای یک بچه کوسه — اما مشابه حلقه

واشنگتن خانه قهرمان بیس بال پس از یکی از بهترین هفت بازی جهان سری بزند تا کنون. اما تعداد کمی از ما از جمله من می دانم که خیلی در مورد این سه نفر قبلی واشنگتن سری جهانی در سال 1924 1925 و در سال 1933.

اما آنها باقی می ماند نشانه در بیس بال ، بازی 7 در سال 1924 بود که هیجان انگیز ترین و استراتژیک پیشرفته سری بازی تا به آن زمان. در بسیاری از راه های آن از یک قرن جلوتر از زمان خود.

این ماه, ESPN رتبه همه 115 سریال های روز دنیا با استفاده از half-آنالیز — بازی اهرم و قهرمانی اهرم شاخص معنی چقدر از زمان خود را ایستاده مو در پایان و بالا چگونه آن را شارژ و بقیه خوب barroom بحث است. به طور کلی 1924 سری به عنوان رتبه سوم بهترین. برای سازگار تنش, بازی, بعد از بازی, ترور, تجزیه و تحلیل می گویند آن را هیجان انگیز ترین سری تا کنون.

“بازی 7 در ’24,” ESPN سام میلر گفت: “بهترین بازی در تاریخ بیس بال.”

و آنها به نظر می رسید که آن را در زمان.

“این نویسنده را پوشش داده است بسیاری از شورش” دیمون Runyon نوشت: از جمله پاریس جشن جنگ جهانی اول آتش بس و مردی Gras اما “هیچ یک از آنها با نزدیک شدن واشنگتن بیس بال جشن. … چیزی که در رفت و تمام شب. آنها tramped خیابان ساعت بعد از ساعت خنده و فریاد tooting خود شاخ. آنها را تشویق می کردند و تشویق می کردند تا یکی شگفت زده در نشاط از صدای انسان.”

سال آینده بازی 7 حتی در صدر 1924 حماسه. واشنگتن از دست رفته “در مرطوب, عجیب ترین و مهیج ترین بازی که 50 سال از بیس بال تا کنون دیده اند … بهترین و بدترین بازی بیس بال تا به حال در این کشور” نیویورک تایمز نوشت. پس از پنج نوبت کمیساریای ارائه شده برای پایان دادن به بازی و اعلام واشنگتن قهرمان است. سناتور’ مالک کاهش یافته و پس از آن از دست داد.

در بسیاری از شهرهای با لیگ اصلی بیس بال سنت است که تاریخ از سال 1901 از جمله قصه های خدایان باستان رایج دانش به دلیل طرفداران درک است که سرهم بندی کردن-به-Evers-به-شانس, دخترک معصوم, اموزش Ty کاب و واگنر Honus نمی شد خدایان اما جالب مردان که مهارت های خود را در دوران بودند به عنوان خیره کننده به عنوان هر گونه امروز. والتر جانسون انداخت و به سرعت به حداکثر Scherzer و استفان عشق. بازیکن/مدیر Bucky “پسر تعجب” هریس که مشغول به کار برای یک معدن زغال سنگ در زمان او 13 سالخورده به میدان جاوید هالیوود خوش رویی شبیه به جورج کلونی.

آنها واقعی بودند. و آنها در مزرعه-جمع آوری داده ها در جنگل-پاکسازی سنگ ذغال سنگ-معدن قوی زیادی با barroom نزاع و جدال منش ساخته شده است که هتل ها مناسب و معقول و ملایم مردمی جلوگیری از آنها را در حالی که همچنین idolizing آنها.

فقط به خاطر آن عمل از راه دور هستند — به عنوان خارجی به من به عنوان یک فن متولد شده در سال 2000 — را ندارد آنها را کمتر مرکزی به ما مشترک سی تاریخچه ورزش. به خصوص در حال حاضر که در سال 1924 و 2019 در ارتباط اند ما دو قرن. بنابراین اجازه دهید بروید.

ساعت قبل از بازی 7 در سال 1924 هریس و سپس 27 و یک سال اول بازیکن-مدیر از سناتورها خواسته به دیدن صاحب خود را Clark گریفیث خصوصی ، هریس بود که علامت New York Giants مدیر جان مک شدید افسانه ای که گفته شد به “خوردن باروت برای صبحانه و شستشو آن را با آب گرم و خون” تا به حال او را به نام “پانک بچه.”

هریس گفت: او در حال برنامه ریزی برای پیشدستی کردن McGraw که “پیر buzzard.” که خوش شانس بود چرا که هفت غول hitters تمام به پایان رسید تا در سالن از شهرت. و گیر حلاجی هشتم رسید .325. هریس خواهد خود را پنهان فرض شروع پارچ زیر می ایستد گرم کردن در حالی که او فرستاده شده و در مسکن او برنامه ریزی شده برای استفاده از تنها چند hitters برای شروع بازی — بله آنچه ما تماس بگیرید “بازکن” در حال حاضر.

در یک بازی برنامه ریزی شایسته 2020 تجزیه و تحلیل Harris, گذاشته خود, تبادل دنباله ای برای کل بازی از جمله فوق العاده نوبت. او را تکان شدید و سخت خود را راست دست “بازکن” را در خود southpaw استارت برای چند نوبت به اندازه کافی بلند به صورت یک کلید چپ دست hitter وظیفه در Giants’ صف دو بار.

سپس بار سوم که تازه کار lefty آمار Harris, نمیفهمد, McGraw خواهد خرج کردن آمار برای او به طوری که او می تواند خود را در دست راست گل میخ مسکن در وسط نوبت به مراتب زودتر از حد معمول به یک سوم مطلوب matchup. در برابر بهترین ترکیب بر روی کاغذ در جهان سری, تاریخچه هریس امیدوار به تولید سه مطلوب ترکیب هیرو با استراتژی است.

گریفیث می خواستم به دانستن آنچه هریس را انجام دهد زمانی که او ستاره مسکن از گاز زد هنگامی که آن را به اواخر نوبت با سایه عبور از تپه. در آنچه که احتمالا می تواند یک کم به ثمر رساند بازی او خواهد بود از بالای بازوها.

پاسخ: تماس با ما 18-سال-دامپزشک آس در دو روز استراحت حتی اگر او از دست داده بود دو بار در این سری و کار 20 نوبت در حال حاضر. با 2:30 بعد از ظهر شروع زمان سایه سراسر گریفیث ورزشگاه می ایستد کمک خواهد کرد. ما زندگی می کنند و یا می میرند با ستاره ما استارت بیرون آمدن از اغل گاو یا حشم برای اولین بار تمام فصل.

چه بسیار 2019!

فقط به عنوان مدیران شرکت از دایره “نیست-اجازه-او-ضرب و شتم-us” hitter وظیفه هریس تن به تن در اطراف شماره 3 راس Youngs (.356) در تمام طول روز با چهار پیاده روی دو عمدی. او ترجیح داد تا در صورت پاکسازی مرد جورج “بالا جیب” کلی که رفت 1 6 با هیچ RBI.

همه چیز کار می کرد هر چیزی که گذشته. در یکی از ونرخ سری بازی ها تا کنون آن را به حال. “در بازکن” مواجه فقط دو مورد اما McGraw گیر کرده بود با صف توالی او معمولا استفاده می شود برای راست دست, سقوط برای چه Harris به نام “ریش من پارچ.” Southpaw جورج Mogridge کردم 14 ناشران و مجاز تنها یک اجرا به دست آورده در حالی که دو بار گرفتن که کلید rookie چپ دست hitter وظیفه بیل تری که زخم در سالن از شهرت بود اما پس از آن یک .231 hitter.

فقط به عنوان هریس تصور McGraw خرج کردن آمار برای تری با راست دست ایرلندی Meusel در طول یک پنجم زمین باز یافته غول تجمع فرض Mogridge خواهد ماندن در بازی.

به جای Harris به نام برای fireballing right-hander Firpo Marberry یک تبدیل استارت که به پایان رسید 117 بازی برای واشنگتن و ذخیره 53 (اگر این آمار تا به حال وجود داشته است) از سال 1924 تا 1926.

Marberry کردم نه ناشران و اجازه هیچ به دست آورده اجرا می شود. اما توسط the ninth inning او نان تست; نمره گره خورده بود در 3. در پیروزی 2-1 در بازی 6 Harris, به طور معمول متوسط-ضربه دوم baseman که فقط نه خانه اجرا می شود در 12 سال کار حرفه ای سوار در هر دو اجرا می شود برای سناتورهای حداقل تیم قدرتمند در لیگ, فقط با 22 اجرا می شود ترکیب شده در یک فصل زمانی که کودک اموزش ضربه 46 خودش. در بازی 7 هریس رانده بود در اول در دوم هومر از سری — بله و نه در کار خود را در دو سری. سپس دو اجرا دو را تنها با بستن نمره در هشتم — یک ضربه بود که با کمک بالا بد هاپ بیش از دستکش سوم baseman.

قبل از نهم جمعیت 40,000 — بیش از 10 ، 000 در بداهه خود دامنه کوه صندلی و محدود از میدان با طناب — شعار “ما می خواهید جانسون.” به عنوان رئیس جمهوری کالوین کولیج و بیس بال-دوست داشتن کارت امتیازی-نگه داشتن همسر فضل ایستاده به تشویق تکه های کشور, گوش دادن به گراهام McNamee در رادیو و تکیه داد به در و گفت: شاید کمی دعا برای بیس بال سرنوشت برای غالب است. سپس پیری Johnson راه می رفت به تپه سعی کنید به برنده سری جهانی برای اولین بار برای تیم واشنگتن پس از آن به عنوان شناخته شده … “آمریکا تیم است.”

صادق. خسته از نیویورک یانکیز و غول بود که در ملاقات قبلی در سه سری ملت به تصویب رسید و سناتور جانسون. بزرگ قطار, کمک اواخر حرفه ای “نیکل منحنی” شاید برای اولین بار بازی را لغزنده بود در مربا در نهم 10, 11 و 12 نوبت — دو بار با مردان در روز سوم و یکی خارج و فرار هر زمان.

دو بار هریس تا به حال او را عمدا پیاده روی Youngs. دو بار جانسون پس از آن دامن زد کلی. در سه کلاچ نقاط جانسون رو آینده Hall of Famers — فرانکی Frisch, تراویس جکسون و هک ویلسون که بعد از آن تا به حال 190 RBI در یک فصل زده و همه آنها را.

در 10 جانسون (که آمار .433 در سال 1925) آمار یک درایو به سمت چپ مرکز که تقریبا به پایان رسید, بازی, اما, درگذشت عمیق مانع از 400 فوت دور.

سرانجام در 12 دور در چه تقریبا هر غیر غول فن در نظر گرفته شده قطعی اثبات فقط سرنوشت — حداقل در بیس بال — غول گیر افتاد خود ماسک و کاهش ناپاک پاپ توسط گل آلود Ruel. در آینده زمین Ruel دو برابر شده است.

در حال حاضر ما رسیدن به چیزی است که واشنگتن نمی دانم. (و این در مورد همه من می دانم که قبل از این پروژه است.)

ارل McNeely آمار grounder به سوم مطمئن شوید که دو بازی است که به جای منعکس بر سر فردی Lindstrom 18 برای پیاده روی کردن واحد.

پنجاه و پنج سال بعد با توجه به بازی نهایی archives طلایی در بیس بال, مجله, یک منبع فوق العاده با اشاره به من یک ایمیل به فن و آزادانه اشاره شده در این داستان Lindstrom به یک مصاحبه طولانی که در سال 1924 بازی. “پارچ جک بنتلی رو McNeely به آمار groundball را به من. آن را دوباره اتفاق افتاده است. توپ ضربه سنگریزه — شاید همان رفو نقش ونگار ریگی دادن که هریس توپ برخورد کرده بود — و در زمان یک کانگورو هاپ بر سر من.”

گریفیث ورزشگاه رفت و آجیل. “نزدیک ناظر گزارش می دهد که تارهای صوتی از آقای کولیج منقبض,” Grantland برنج نوشت: در یک روز زمانی که شرلی Povich در حال حاضر در واشنگتن پست بود که هنوز هم بیش از حد جوان برای رای دادن. سناتور شد شانزه.

“آنها می شکند” McGraw گفت: “اما معافیت بخشی از هر ballgame و ما را مجبور به گرفتن آنها را به نفع خود.”

در قطار بازگشت به نیویورک, بنتلی, از دست دادن پارچ ظاهرا گفت: “تشویق کردن ، به نظر می رسد به عنوان اینکه خداوند خوب فقط نمی تونستم تحمل دیدن والتر جانسون دریافت ضرب و شتم دوباره.”

بر این باورند که اگر شما می خواهید. اما قطار به نقل از صدای حق: “این باعث می شود تا برای همه چیز. من نمی دانم که چگونه من می توانم آن ایستاده بود اگر من تا به حال متهم شده است [برای دست دادن سری] … و من می خواهم که یک مسئول اگر ما تا به حال از دست رفته [دوباره] امروز. اگر من هرگز در زمین دیگری ballgame من خواهد شد که این یکی به یاد داشته باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>