یک مورد از coronavirus شناسایی شده است در بوستون اولین مورد در ماساچوست است که به ارمغان می آورد در سراسر کشور در مجموع آلوده به هشت.

دولت وزارت بهداشت گفت: در 20s خود اخیرا در بازگشت از ووهان چین – مرکز ویروس – و در بوستون زندگی می کند.

او جدا شده پس از سقوط بیمار و نتایج آزمایش تایید تشخیص تایید شد در شب جمعه.

او را جدا باقی می ماند تا زمانی که او تلقی می شود و دیگر یک خطر است. کسانی که او را از نزدیک مرتبط با پس از بازگشت از چین در حال نظارت به صورت نشانه ای از علائم است.

“ما سپاسگزار است که این مرد جوان رو به بهبود است و به دنبال توجه پزشکی بلافاصله گفت:” ماساچوست عمومی کمیسیون بهداشت و درمان مونیکا Bharel.

“ماساچوست بوده و آماده شدن برای یک صورت ممکن از این کروناویروس جدید, و ما خوش شانس بودند که دقیق پزشکان در زمان مناسب اقدام به سرعت. دوباره خطر به عموم از 2019 رمان coronavirus پایین باقی مانده در ماساچوست است.”

او افزود: “اولویت ما این است که نه تنها برای محافظت و اطلاع رسانی به ساکنان بوستون بلکه برای کمک به این مرد همچنان به بهبود می یابند. ما خوشحالیم که او در حال انجام است.”

Coronavirus منجر به هزاران تایید عفونتهای انسانی در بیش از 20 کشور با بیش از 99 درصد از موارد در چین است.

سه نفر تشخیص داده شده اند در کالیفرنیا دو در ایلینوی و یک فرد هر ماساچوست در ایالت واشنگتن و آریزونا.

سازمان جهانی بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد که شیوع کروناویروس بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. نیز که روز CDC گزارش اولین مورد از فرد به فرد انتقال در ایلینوی بین اعضای خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de