ماراتن بوستون رسما لغو شد برای اولین بار در رویداد 124 سال سابقه

معتبر ترین ماراتن در ایالات متحده به تعویق افتاد در اوایل سال جاری از اصل مارس 20 تاریخ عضویت آزمایشی به سپتامبر. 14 دلیل نگرانی های ایمنی برای شرکت کنندگان در مسابقه دهندگان و کارکنان و تماشاگران.

“سنتی روز به روز در حال اجرا از 124 ماراتن بوستون امکان پذیر است در این سال برای دلایل بهداشتی” والش گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. “هیچ راهی وجود دارد برای برگزاری این مسابقه معمول فرمت بدون آوردن تعداد زیادی از مردم به نزدیکی.

“در حالی که هدف ما و امید به پیشرفت و حاوی ویروس و بازیابی اقتصاد ما این نوع از رویداد خواهد بود نه مسئول یا واقع بینانه در سپتامبر. 14 و یا در هر زمان در این سال است.”

ماراتن بوستون که اجرا می شود در یک دوره از این شهر حومه غربی به یک مرکز خط پایان به طور معمول شامل یک بین المللی در زمینه 30,000 runners با صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران تماشای در فرد و هزاران نفر از داوطلبان کمک در روز مسابقه.

آن را نیز تنها عمده غیر ماراتن المپیک در کشور است که در آن دوندگان نیاز به واجد شرایط برای رقابت. آن را به ارمغان می آورد این شهرستان حدود 200 میلیون دلار درآمد.

مسابقات مقدماتی این مسابقه باید گزینه ای را برای شرکت در یک نسخه مجازی از این رویداد برای دریافت مدال خود. متناوبا هر کسی وارد شده در این سال را به مسابقه می توانید مطلب خود را هزینه مسترد با توجه به سازمان.

لغو تأکید قطعیت در مورد دیگر نژادها هستند که بخشی از شش جهان در رشته ماراتن.

“روح بوستون و لبنی ماراتن بوستون است که به قوی و هوشمند” BAA مدیر عامل شرکت تام Grilk گفت: در طول کنفرانس خبری. “هنگامی که ضرورت درایوهای شما در یک جهت شما ممکن است مانند شما باید به این قدرت و حکمت و هدایت از مقامات دولتی به انجام آنچه درست است.”

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>