بوروسیا دورتموند برنده شد و با برخی از سبک اما در این بازی موفق شد. یک مسابقه فوتبال پخش شد.

که بسیار مهم احساسات از جمله ساده به نظر می رسد. این در واقع یک قطعه از تاریخ و واقعا یکی از مهم ترین مسابقات فوتبال تا کنون به دلیل آنچه در آن به معنی برای آینده است.

آن را نمی ممکن است شده اند فوتبال را به عنوان ما آن را می دانم, اما این فوتبال است.

این بود شاید بطریقی اتصالات که Erling Haaland – به طور گسترده ای به عنوان آینده از این بازی رو برای اولین بار و اولین هدف از این پست جدید-Covid عصر. که در دورتموند قرار نفیس فوتبال نمایشگاه در یک مناسبت این زمینه شد همه مناسب تر و از همه بیشتر خشنود است.

می تواند وجود دارد هیچ jibes که آنها نباید ناراحت آمدن اگر چه شالکه ممکن است احساس مانند آن.

شده اند وجود دارد بار طی دو ماه گذشته زمانی که برخی از افراد موثر در ورزش تعجب که آیا هر یک از این ممکن بود که آیا ما در واقع ممکن است باید صبر کنید برای یک واکسن به واقع بازی دوباره بعد از چه طولانی ترین شکستن رقابتی فوتبال یا فوتبال از هر نوع – مجبور شده است به. که شامل جنگ.

Haaland گل اول را دوباره فصل (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

این است که چرا آنجا که این بازی شارژ عنوان آلمانی نژاد به دورتموند رفت و در یک نقطه از بایرن مونیخ با یک خرد کردن 4-0 دربی برنده آن تا به حال مخاطرات راه فراتر از آن.

بوندسلیگا نشان داده راه است. آن است که مجموعه ای است از یک سابقه برای بازی. این کمک خواهد کرد که تغییر تفکر است.

و مطمئن نبود راه ما را آرمانی زمانی که فکر کردن در مورد فوتبال بازگشت. قطعا آن را نبود یک دربی جو به خصوص Revierderby معمول جو است. آن را نمی باید یک فضای در همه.

که بدیهی نیست ترجیح داده و آن را همان بدون فن.

اما آن را بهتر از هیچ فوتبال در تمام, و آن را قطعا بهتر از هیچ باشگاه های فوتبال در همه. که در نهایت به همین دلیل آنها بازی می کردند به طوری که طرفداران چیزی برای بازگشت به. بنابراین این بازی می تواند زنده ماندن.

بزرگتر وجود دارد بحث بود در مورد مشکل فوتبال اقتصاد است که منجر به این که این وب سایت را پوشش داده است در جزئیات هستند اما بحث برای این آخر هفته. نیاز بیش از حد فشار دادن. این واقعیت بیش از حد بی رحمانه است.

و گسترده تر واقعیت این است که بدون توجه به آنچه در ساختار اقتصادی فوتبال است و هیچ پیگیری و یا کسب و کار برای زنده ماندن می تواند به طور نامحدود اگر آن را در واقع نمی تواند دوباره رفتن.

این است که چرا آنها ایفا کرده است. آن است که در بخشی برای طرفداران و غیره وجود دارد باشگاه برای بازگشت به.

که نقطه نباید overplayed یا.

آن را نمی ممکن است که بدون طرفداران, اما وجود دارد جلال آشنا عناصر بازی است که به ما یادآوری چرا ما عاشق فوتبال در وهله اول.

بهترین بود که گل اول حق را به آن فرد مواد تشکیل دهنده.

وجود دارد که ناب ترین قطعه از مهارت و نمایشگری در backheel از جولیان برانت. وجود دارد یک کلاسیک ساده عبور از Thorgan خطر.

وجود دارد و سپس جلال غریزی هدایت پایان از – البته – Haaland.

این فقط لذت بخش به تماشای آن قطعا مسائل به همان اندازه به عنوان هر چیزی. این چیزی است که ما بزرگ شده. این که ما چگونه به آن را کردم. به همین دلیل ما می خواهیم به نگه داشتن ، آن را نگه داشته رفتن از دورتموند.

این یک حقیقی بعد از ظهر امروز در دورتموند (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

آنها میزان هشیاری بود در واقع بطریقی تعجب آور با توجه به میزان ذخیره کردن و حتی اولیه rustiness. شالکه واقعا هرگز از آن است.

آنها حتی ارائه یک فوتبال کلاسیک از طرف دیگر – یک دروازه بان خطا.

Markus شوبرت را تحت فشار لگد کردن در نهایت در بر داشت راه خود را به Brandt که در Raphael Guerreiro که جاروب آن گذشته حافظ.

شوبرت ممکن است انجام داده اند بهتر است وجود دارد بیش از حد و همچنین اجتناب ناپذیر سوم هدف است.

همانطور که با بسیاری دیگری در این بازی هر چند کیفیت خطر را پایان شده اند ممکن است بیش از حد. فوق العاده.

چهارم شد اضافی شکوفا به عنوان Guerreiro کوتاه آن را در اطراف شوبرت با خارج از خود ،

فقط درخشان اگر نه برای شالکه یا David Wagner. آنها در حال حاضر نیاز به یکی دیگر از بازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آنها هیچ چاره ای جز نگاه به آینده است.

دورتموند به یاد همه آنها در آینده در بسیاری از راه های. که آنها این کار را بدون Jadon سانچو, Marco Reus و Axel Witsel بود از همه بیشتر قابل توجه است.

وجود دارد چند نقطه عطفی دیگر عناصر به این بازی معرفی چهار و سپس پنج subs.

هیچ یک از آن ها نسبت به ساده اما لرزه واقعیت است که یک مسابقه فوتبال صورت گرفت.

برای یک بار هذلولی زبان مناسب با ورزش. این بود که در یک مسابقه تاریخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de