بوروسیا دورتموند در مقابل بایرن مونیخ, پخش زنده: چگونه به سازمان دیده بان بوندسلیگا ثابت آنلاین و تلویزیون امروز

بایرن مونیخ در حال سرشار از اعتماد به نفس پیش از top-of-the-جدول برخورد دوم قرار بوروسیا دورتموند امشب.

Hansi تلنگر تیم برخوردار هشت بازی برنده اجرا در تمام مسابقات و بهترین گلزن Robert Lewandowski است که در فرم فوق العاده به عنوان آنها منجر رده بندی چهار امتیاز.

این مدافع نیز به ثمر رساند 80 اهداف از 27 مسابقات لیگ – بوندسلیگا رکورد در این مرحله پس از شلیک پنج گذشته اینتراخت فرانکفورت در روز شنبه در حالی که توماس مولر آگهی های لیگ در کمک بعد از تنظیم یک هدف و نتیجهی دیگری خود را.

“این است که تعیین کننده هفته. ما در حال راهپیمایی در دورتموند در حال راهپیمایی در پس هر کس می تواند به جلو نگاه به جمعه” گفت: مولر که کشف خود را در سطح جهانی شکل زیر تلنگر در این فصل است.

بوروسیا دورتموند را Achraf حکیم جشن با Jadon سانچو (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

طرفداران اما نمی خواهد در شب امتحان به 80,000 نفره Signal Iduna Park برای دیدن لیگ بزرگترین مسابقه به عنوان تماشاگر در حال ممنوع از بازی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چه زمان است ؟

بازی می شود در جریان at 5.30 pm BST.

چگونه می توانم آن را ؟

BT Sport خواهد شد نشان آن را در BT Sport 1.

شما هم می توانید به تماشای بازی زنده در تلویزیون یا استفاده از BT Sport برنامه برای تماشای آنلاین و بر روی تلفن همراه.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

بوروسیا دورتموند را تشک جنجالی و Axel Witsel نگاه مجموعه ای به جا در زمان برای روز سه شنبه بوندسلیگا بازی بزرگ در برابر رهبران بایرن مونیخ با دره روهر باشگاه در تلاش برای کاهش شکاف و ماندن در حال اجرا برای این عنوان است.

دوم قرار دورتموند چهار امتیاز پشت مدافع و بدون مجروح کاپیتان مارکو رئوس و مدافع دن اکسل Zagadou می دانیم که شکست را به نفع خود می تواند به اثبات پرهزینه با هفت بازی در سمت چپ در مبارزات انتخاباتی.

اما مربی لوسین Favre گفت: مرکزی مدافع جنجالی به نظر می رسد مجموعه ای برای بهبود یافتن از یک پاشنه آسیب و مناسب-دوباره هافبک Witsel بود پشت در آموزش است.

جنجالی که گرفته شده بود در حاصل کار دو تیم در روز شنبه 2-0 برنده در ولفسبورگ با یک آزار دهنده پاشنه آسیب است. بلژیک بین المللی Witsel بازی کرده است و پس از راه اندازی مجدد لیگ 10 روز پیش.

“ما باید برای دیدن در آخرین لحظه اما من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار خوب 99% تشک خواهد بود وجود دارد” Favre روز دوشنبه گفت:. “Axel روت دیروز با این تیم دوباره و می تواند در تیم ملی.”

دورتموند نیاز به کمک آنها می توانید در برابر در فرم مدافع بود که آنها موفق به کسب شش بازی در یک ردیف از جمله دو پس از بوندسلیگا از سر گرفت پس از شکست بیش از دو ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

با بازی بدون طرفداران برای سلامت دلایل ایمنی دورتموند که از دست 4-0 در مونیخ پیش از آن در این فصل را بد بود از دست رفته 80,000 جمعیت در ورزشگاه خانگی خود در روز سه شنبه.

Haaland جشن افتتاحیه به ثمر رساند برابر شالکه (EPA)

اما Favre گفت: تیم قوی تر بود در حال حاضر از قبل در مبارزات پس از ورود از امره کان و Erling Haaland در زمستان انتقال پنجره.

“ما نمی فکر می کنم به این که اولین بازی. ما باید آن را فراموش کرده. ما بازی خوب” Favre گفت.

“ما در حال حاضر بازی یک سیستم است که بهتر است متناسب با ما تیم ملی است و ما نیز در آورده امره کان و Erling Haaland به عنوان تقویت کننده در زمستان که بیشتر افزایش کیفیت ما است.”

19-در سال Haaland گرفته بوندسلیگا توسط طوفان با 10 گل در 10 بازی تا کنون است. دورتموند با این حال نیز نیاز به توقف بایرن از اضافه کردن به خود را ضبط مسافت 80 اهداف این فصل 27 از آن آمده اند از Robert Lewandowski.

بایرن مهاجم Lewandowski (ایسنا)

اما Favre گفت: تیم قوی تر بود در حال حاضر از قبل در مبارزات پس از ورود از امره کان و Erling Haaland در زمستان انتقال پنجره.

“ما نمی فکر می کنم به این که اولین بازی. ما باید آن را فراموش کرده. ما بازی خوب” Favre گفت.

“ما در حال حاضر بازی یک سیستم است که بهتر است متناسب با ما تیم ملی است و ما نیز در آورده امره کان و Erling Haaland به عنوان تقویت کننده در زمستان که بیشتر افزایش کیفیت ما است.”

شانس چه هستند?

  • بایرن مونیخ: 5/6
  • بوروسیا دورتموند: 14/5
  • قرعه کشی: 3/1

آنچه که ما پیش بینی?

بوروسیا دورتموند یک تیم جوان و پر از هیجان بازیکنان با استعداد با thrillingly حمله به فلسفه است. اما این بایرن مونیخ ما در حال صحبت کردن در مورد. بایرن مونیخ از سال 2013. FC Hollywood. بچه های بد. آنها همیشه برنده است. آن را فقط به آنچه انجام می دهند.

بوروسیا دورتموند 0-2 بایرن مونیخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im