بوریس جانسون زیر آتش به عنوان Superstorm دنیس به ارمغان می آورد به جرم جاری شدن سیل به انگلستان

استیو پارسونز AP

سیل آب را احاطه کرده آپتون بر سورن انگلستان در فوریه. 18.

لندن — دفتر مت به نام چیزی دنیس و دوم-قوی ترین “بمب طوفان” در تاریخ ثبت در شمال اقیانوس اطلس wreaked ویران در سراسر بریتانیا — با قوی امواج طوفان و باد شدید و بدتر از همه مقدار زیادی و تعداد زیادی از باران.

و با ریورس صعودی بالاتر از بانک خود و با سیل هشدارهای هنوز pinging در تلویزیون مانند هشدار ترافیک در لندن ساعت شلوغی این طوفان در حال حاضر باران بر نخست وزیر بوریس جانسون هم که رو تورنت, انتقاد دولت خود را پاسخ.

“که در آن floody جهنم است بوریس?” آفتاب روزنامه خواسته در صفحه اول تیتر.

“نخست وزیر در معرض خطر misjudging عمومی خلق” تلخیص هشدار داد.

هشتگ #wheresBoris روند در بریتانیا در توییتر.

سیل شامگاه توسط طوفان دنیس مسئول حداقل سه مرگ و میر تا کنون به عنوان آب همچنان به افزایش است.

مقدار باران که کاهش یافته است — و هنوز هم پایین آمدن در روز سه شنبه بود نه شکستن رکورد اما سیل آمد فقط یک هفته پس از قبلی طوفان به نام طوفان Ciara, آمار بریتانیا — و پس زمین خیس شد و رودخانه در حال حاضر در حال اجرا به کنار.

طوفان دنیس بود که یک پسر بزرگ بیش از حد و آسیب های توسعه یافته از ایرلند شمالی به ارتفاعات اسکاتلند به Cornish seacoast. قطعات ولز شد شاهد بدترین سیل در یک نسل در روز سه شنبه.

بن Birchall

AP

یک مرد سفر با قایق از طریق floodwater در منموته, ولز, سه شنبه بهمن. از 18 سال 2020 است.

امواج رادیو و تلویزیون شده اند جریان تصاویری از خانه های پرستاری گیرند توسط گل آلود آب قهوه ای; محلی پر کردن کیسه های شن; آواره پناه مدنی در مراکز; ماشین شناور پایین مستغرق خیابان; و افراد مسن نجات در قایق. طوفان باعث رانش زمین قطع هوا, راه آهن و ترافیک زمینی و آورده الکتریکی خطوط پایین.

طوفان که تولید امواج تا 80 فوت قد در دریاهای غرب از انگلیس آورده رها شده ”
کشتی ارواح “در ساحل در نزدیکی کورک در ایرلند.

[رها شده ‘شبح کشتی’ شوی تا خشکی پس از بیش از یک سال را در دریا]

این کشتی باری آلتا شناور بود برای هزاران کیلومتر — موتورهای آن سکوت و فرمان بی فایده — پس از آن 10-مرد خدمه را نجات دادند کردن کشتی توسط گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا در ماه اکتبر 2018 از آبهای جنوب شرقی برمودا. در حال حاضر آن را شسته تا بر روی سنگ در Ballycotton.

بوریس جانسون مواجه انتقاد حزب مخالف سیاستمداران مطبوعات و شهروندان عادی برای بازدید از صحنه هایی از طغیان رود. حزب کارگر گفت جانسون تصمیم به بازدید از ضربه سخت مناطق و یا نگه داشتن یک کابینه در سطح جلسه اضطراری شد “رسوایی است.”

در بریتانیا وجود دارد یک سنت از نخست وزیران — حتی شیک و آنهایی که عمل کشیدن بر روی یک جفت از چکمه به خستگی راه رفتن در گل و لای و ارائه آرامش و وعده های امداد رسانی.

آن را کمک نمی کند که در هنگام طوفان دنیس آمار جدید نخست وزیر بود و صرف تعطیلات آخر هفته در 115-اتاق lakeside عمارت در کنت به عنوان شناخته شده Chevening به جای بازدید از قربانیان سیل و روزنامه ها گزارش شده است. یورکشایر پست به نام نخست وزیر “گم شده در عمل.”

استیو پارسونز

AP

یک مرد باعث می شود خود را از طریق floodwater گذشته رها شده خودرو در نزدیکی روستای همپتون اسقف در نزدیکی هرفرد پس از رودخانه Lugg پشت سر هم خود را از بانک ولز سهشنبه, فوریه. از 18 سال 2020 است.

او همچنین heckled توسط برخی از زمانی که او بازدید از شهرهای deluged با جاری شدن سیل در شمال انگلستان در سال گذشته است.

بریتانیا را گسترده و پیچیده و گران قیمت سیستم از موانع دروازه سدها و مخازن به مبارزه با زمستان جاری شدن سیل.

محیط کار, جورج Eustice گفت: دولت به سرمایه گذاری به شدت در طول سال در طوفان محافظت کند. “دولت گرفتن شرکت در این” Eustice گفت اخبار آسمان. “این یک وضعیت بسیار دشوار است با گسترده هشدار سیل اما ما سیل دفاع در حال کار به عنوان در نظر گرفته شده.”

در سال گذشته سیل جدید-کنترل زیرساخت های ساخته شده برای محافظت از بیش از 200 ، 000 خواص آسیب پذیر گفت: با اضافی 100,000 خواص به زودی به محافظت می شود.

Eustice گفت: دولت برنامه ریزی شده به صرف یکی دیگر از 5 میلیارد دلار در کنترل سیلاب بیش از پنج سال آینده.

“ما هرگز قادر به محافظت از هر خانواده فقط به دلیل ماهیت تغییر آب و هوا و واقعیت این است که این حوادث آب و هوایی در حال تبدیل شدن بیشتر شدید ولی ما همه چیز را انجام داده است که ما می توانیم با یک مبلغ قابل توجهی از پول است.”

فیل شریف

ایسنا

پرسنل اورژانس نجات مردم در یک آب گرفتگی خیابان پس از طوفان دنیس در هرفورد بریتانیا Feb. در 17 سال 2020 است. رویترز/فیل نوبل

ادامه مطلب

طوفان دنیس 2-قوی ترین بمب طوفان ثبت شده در شمال اقیانوس اطلس باعث جاری شدن سیل شدید در انگلستان

دنیس یکی از اطلس قدرتمند ترین بمب طوفان, چرخ تا 100-پا امواج و انتقاد شدید بریتانیا

رژه از طوفان است کوبیدن انگلیس به عنوان آن طوفان زمستانی فصل شروع می شود با صدای

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im