بوریس جانسون به باقی می ماند در coronavirus خود انزوا با درجه حرارت بالا

بوریس جانسون است که باقی می ماند خود در انزوا با وجود اتمام برنامه ریزی شده هفت روز به عنوان او در ادامه به درجه حرارت بالا است.

در یک پیام در توییتر نخست وزیر گفت که او خود را گسترش دوره انزوا در خط با راهنمایی های پزشکی.

و او صادر شده درخواست تجدید نظر به مردم به ماندن در خانه بیش از آخر هفته آینده زمانی که آب و هوا خوب است هوا به منظور “محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند”.

او اذعان کرد که بسیاری از مردم – به خصوص کسانی که با کودکان در خانواده خود را – ممکن است احساس “هم بزنید دیوانه” پس از تقریبا دو هفته پشت درهای بسته.

اما او از آنها خواست برای حفظ خود را “فوق العاده” تلاش برای کاهش ارتباطات اجتماعی است که او گفت: تا به حال کمک کرده و سرعت گسترش این بیماری است.

و او به آنها گفت: “اجازه بدهید تمرکز بر انجام همه چیز ما می تواند در خانه بماند مردمی حفاظت از بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی می کند.”

آقای جانسون بود که به وضوح در سلامت کامل و در کوتاه پیام ویدئویی گفت: “اگر چه من احساس بهتر و من انجام داده اند من هفت روز از خود انزوا افسوس که من هنوز هم یکی از علائم جزئی از نشانه است. من هنوز هم متوسط.

“بنابراین با توجه به دولت توصیه من باید همچنان خود من-انزوا تا زمانی که نشانه می رود.”

آقای جانسون امیدوار بود برای بیرون آمدن از انزوا در جمعه داشتن محدود خود را به تخت خود را و 11 خیابان داونینگ مطالعه و پس از نشان دادن علائم کروناویروس در 26 مارس.

شماره 10 گفت: او مطابق با توصیه های پزشکی است که هر کسی با علائم باید خود جدا برای هفت روز یا بیشتر اگر درجه حرارت بالا همچنان ادامه دارد.


هیچ تاریخ جدید بود به نام آقای جانسون به ظهور. او ادامه داد: به صندلی جلسات کابینه و روزانه Covid-19 کمیته توسط لینک ویدئو و به نظر می رسد در درب در روز پنج شنبه شب برای پیوستن به ملی تشویق برای بیمه خدمات درمانی کارگران است.

PM رسمی سخنگوی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بالا آقای جانسون متوسط بود اما گفت: “هدایت بسیار روشن است و نخست وزیر است پس از مشاوره که به این نامه است. این چیزی است که ما انتظار عمومی برای انجام و آن را کاملا درست است که نخست وزیر باید به دنبال مشاوره که بیش از حد.”

در یک پیام را به هر کسی وسوسه برای شکستن اجتماعی فاصله راهنمایی برای لذت بردن از آب و هوای خوب این آخر هفته آقای جانسون گفت: “من فکر می کنم بسیاری از مردم خواهد شد شروع به فکر می کنم که این همه برای رفتن کاملا یک مدت طولانی و نه در خارج وجود دارد, به خصوص اگر شما بچه ها در خانواده است.

“همه ممکن است کمی هم بزنید و ممکن است فقط یک وسوسه به خارج وجود دارد قطع و شروع به شکستن قوانین و مقررات.

“من فقط از شما می خواهم به انجام این کار است. لطفا چوب با هدایت کن.

“این کشور ساخته شده است که یک تلاش یک قربانی انجام می شود کاملا درخشان به خوبی در به تاخیر انداختن گسترش ویروس.

“بیایید با چوب آن در حال حاضر – به یاد داشته باشید که باور نکردنی کف زدن دوباره شب گذشته برای ما فوق العاده بیمه خدمات درمانی. ما در حال انجام آن را برای محافظت از آنها و صرفه جویی در زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de